Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Event Letni Piłkarski BRAK WIEZY MAGAZYNOWEJ

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    27.10.2018
    Posty
    149
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Event Letni Piłkarski BRAK WIEZY MAGAZYNOWEJ

    Hey kto jeszcze nie wie , to w nadchodzącym wydarzeniu letnim piłkarskim zabrakło corocznej wieży magazynowej która była dostępna bez limitu

    dziś wprowadzili event na serwerze testowym i jest tylko do kupienia w 2 paczkach czyli łącznie 2 sztuki .


    wątek już został poruszony na serverze testowym https://forum.tsotesting.com/threads...Storage-Towers kto ma chęć niech jak najbardziej również wyrazi tam swoje rozczarowanie lub inne odczucia

    mam nadzieję że to jedna wielka pomyłka lub zwykłe przeoczenie no według mnie bez tej wiezy magazynowej event traci całą swoją moc .

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    11.11.2022
    Posty
    87
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez ColinRaphaël Zobacz posta
    Hey kto jeszcze nie wie , to w nadchodzącym wydarzeniu letnim piłkarskim zabrakło corocznej wieży magazynowej która była dostępna bez limitu

    dziś wprowadzili event na serwerze testowym i jest tylko do kupienia w 2 paczkach czyli łącznie 2 sztuki .


    wątek już został poruszony na serverze testowym https://forum.tsotesting.com/threads...Storage-Towers kto ma chęć niech jak najbardziej również wyrazi tam swoje rozczarowanie lub inne odczucia

    mam nadzieję że to jedna wielka pomyłka lub zwykłe przeoczenie no według mnie bez tej wiezy magazynowej event traci całą swoją moc .
    a pisalem ze to bedzie stala praktyka po poprzednim evencie - Tam tez usuneli ogolnodostepne budynki (produkcja strzal) a dali je w paczkach łaskawie gdzie paczki kosztowaly fortune bo zawieraly mnostwo badziewia.Takze mnie to nie dziwi nie szokuje nic z tym nie bede robil bo mam tworcow tam gdzie Oni mnie..:P

Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.