Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Brak złoży po poszukiwaniach

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.03.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Czarci Gaj

    Brak złoży po poszukiwaniach

    Od 2 dni mam problemy ze złożami. Mianowicie wysyłam geologa na poszukiwania rud żelaza mija godzina a on nic nie znajduje. Podobnie mam z węglem. Na noc włączyłem poszukiwania węgla 3 rud a znalazł mi geolog jedną

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.04.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Nowy Świat
    mam ten sam problem - objawia się gdy wyślę poszukiwacza na poszukiwania np miedzi, a po wysłaniu wyburzę 2 kopalnie z powiedzmy stanem 15 rudy miedzi. poszukiwacz wraca i nie odnajduje tych złóż, wcześniej to normalnie działało, więc coś po stronie gry chyba się popsuło.

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.07.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Kolonia
    Można mieć określoną ilość złóż danego typu.

  4. #4
    Początkujący Osadnik Awatar Herniasty
    Dołączył
    30.04.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowy Świat
    Możliwych jest 10 złóż marmuru. Wczoraj mi sie wyeksploatowały, a geolodzy ich nie znajdują. Po wyburzeniu kopalni równiez geolodzy twierdza, że nie ma nic do znalezienia. W ten sposób zostałem w grze bez marmuru,
    Napisałem do supportu - cisza

  5. #5
    Odkrywca Awatar Jurek12345
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    1,040
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez x4rdas Zobacz posta
    mam ten sam problem - objawia się gdy wyślę poszukiwacza na poszukiwania np miedzi, a po wysłaniu wyburzę 2 kopalnie z powiedzmy stanem 15 rudy miedzi. poszukiwacz wraca i nie odnajduje tych złóż, wcześniej to normalnie działało, więc coś po stronie gry chyba się popsuło.
    Jeśli wyślesz geologa przed zburzeniem, to nie znajdzie. Najpierw zburz potem wysyłaj.

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Słoneczny Gród
    A po co w ogóle wyburzać kopalnie przed wysłaniem geologa? Ja od kiedy gram, nigdy praktycznie nie wyburzałem starych kopalni, a i tak geolog znajdywał złoża. (wiem, że nie ma za bardzo związku z tematem, ale niech to będzie taka wskazówka)

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.08.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Jurek12345 Zobacz posta
    Jeśli wyślesz geologa przed zburzeniem, to nie znajdzie. Najpierw zburz potem wysyłaj.
    Bez znaczenia. Sprawdzone.

    @topic
    Wyburzyć musisz pozostałość po złożach, a nie kopalnie.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.