Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Problem z Settlersami

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.10.2013
    Posty
    2
    Serwer
    Dolina Odkrywców

    Problem z Settlersami

    Witam.
    Po przeczytaniu poprzednich tematów z opisami podobnych problemów z TSO dla upewnienia opisze swój. Cykl logowania przechodzi pomyślnie (zawsze przez fb) mapa wczytuje się bez problemu. Czat ma tylko dwie zakładki: "Szept" i "Wiadomości". Nie mogę wejść w wyspe drugiego gracza (oczywiście znajomego) gdyż pojawia się komunikat "Twoje konto zostało wykluczone". Czy macie podobną sytuacje? Czy to jest ogólny crash serwera lub praca administracji?
    Pozdrawiam

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    16.10.2012
    Posty
    34
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Mam to samo (tylko szept i wiadomości), ale mogę wchodzić na wyspy innych użytkowników.

  3. #3
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    447
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Macie wątek już dawno zaczęty na ten temat http://forum.thesettlersonline.pl/th...592-brak-czatu

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.10.2013
    Posty
    2
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Poprawka nie wczytuje mi wyspy tylko jednego znajomego. Gdy chce wejść dostaje ten komunikat opisany w moim poście powyżej i wywala mnie z gry do strony thesettlersonline.pl i aby wejść znów muszę naturalnie kliknąć w graj i poczekać chwilę na ponowne załadowanie mapy. Zobaczymy kiedy to naprawią. Nie ma sensu obecnie grać.

  5. #5
    Odkrywca Awatar Angel7212
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    586
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez ram32 Zobacz posta
    Poprawka nie wczytuje mi wyspy tylko jednego znajomego.
    to znajomy ma zablokowane konto przez support

  6. #6
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    447
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Lub ma "obszar serwera uszkodzony" , wtedy też jest taki efekt .

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.