Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: 2 przedmioty kolekcjonerskie na raz

  1. #1
    Lipek

    2 przedmioty kolekcjonerskie na raz

    Pstrykałem sobie tzw zrzuty ekrany po każdym znalezionym przedmiocie kolekcjonerskim aby porównać dwa obrazki i wychwycić co pojawiło się nowego i oto co ukazało się moim oczom po bliższym przyjżeniu się. Dwa przedmioty kolekcjonerskie. Pierwszy, Strach Na Wróble (oznaczony kółkiem), w sektorze piątym tuż nad wodą, powyżej złoża kamienia. Drugi przedmiot, Zioła, w sektorze ósmym, tuż przy złożu marmuru. O co biega? Chciałem napomknąć, że ŻADNEGO z nich nie odnalazłem. Tuż przed zrobieniem przedstawionego tu zrzutu, odnalazłem inny przedmiot w zupełnie innym miejscu.


  2. #2
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    26.08.2012
    Posty
    319
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Przecież tych przedmiotów ląduje na wyspę kilkanaście...

  3. #3
    Lipek
    No tak, ale wszystkie nie są od razu widoczne. Pokazują się jeden za drugim, w miarę odkrywania kolejnych. Chyba że ja żyję w niewiedzy i od razu cały rzut jest widoczny.

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    40
    Serwer
    Kolonia
    od razu wszystkie są "widoczne"
    cudzysłów dlatego, że z tą widocznością to różnie bywa

  5. #5
    Lipek
    No to ja nieźle jestem ślepy... Ale dałbym sobie sznurówki rozwiązać że przedmioty pojawiały się jeden za drugim.

  6. #6
    Odkrywca Awatar Angelkaxd
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    806
    Serwer
    Kolonia
    Ja też mam wrażenie, że one pojawiają się po odnalezieniu jednego, co prawda nie zawsze, ale wczoraj szukałam 2 przedmiocików co się później okazało były na mega widocznych miejscach i byłam pewna ze w tym miejscu szukałam ich.
    Także muszę jeszcze dobrze posprawdzać ale wydaje mi się, że niektóre poawiają się po znalezieniu poprzednich.

    Zapoznaj się z ofertą naszej gildii.
    WYMAGANIA: aktywność i wykonywanie codziennych zadań gildi
    i

  7. #7
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    16.03.2012
    Posty
    374
    Serwer
    Nowy Świat
    one pojawiaja sie SUKCESYWNIE ... nie ma tak ze masz do zebrania 10 i od razu masz 10 na mapie ...
    zbierzesz polowe i pojawiaja sie kolejne w miejscach ktore juz sprawdzales ...
    dlatego niestety 2-3 trzeba przeczesywac .... i to jest najbardziej drazniace w tym wszystkim ... juz nawet nie szaleje by zebrac wszystko za kazdym razem ...

    pozdrawiam

  8. #8
    Odkrywca
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    750
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Wszyskie się pojawiają, ale grafika jest wczytywana dopiero jak element moze być widoczny na ekranie więc jak np wjedziesz na s5 to zaczyna wczytywać te zioła, ale zanim je wczyta przejedziesz dalej to później tak jest ze się wydaje że się pojawiają sukcesywnie.

  9. #9
    Odkrywca Awatar Kranderga
    Dołączył
    08.04.2012
    Posty
    590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Nie zdobyłeś sprawności "Sokole Oko"

    Przy robieniu takich obrazków trzymaj pod kursorem grządkę, lepiej się porównuje zielone pola, przełączając obrazki.

    Jak mi się pojawia ponownie przedmioty na wyspie to zrobię PrtScr i napiszę, czy są od początku.
    Oczywiście, nasz dział techniczny pracuje nad wyeliminowaniem poprawnego działania gry, jednak nie możemy przewidzieć jak długo prace te potrwają. Stan: To nie jest bug.

  10. #10
    Odkrywca Awatar dario_j
    Dołączył
    04.07.2013
    Posty
    661
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cały zestaw przedmiotów pojawia się w jednym momencie, tylko tekstury są nakładane kiedy są potrzebne, więc złudzenie się pojawia. Przejrzyj każdą strefę po kolei, ale tylko licz, zobaczysz że są wszystkie, nawet jeśli jakiegoś nie zauważysz to uwierz mi one tam są w komplecie.
    A co się tyczy ukrytych przedmiotów, to już się zebrała ładna galeria z wrednymi kryjówkami, szukaj w temacie o cholernych Pokemonach.

Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.