Zobacz wyniki ankiety: Ulepszona Tawerna ???

Głosujących
37. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    17 45.95%
  • Nie

    10 27.03%
  • Obojętnie

    10 27.03%
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: Ulepszona Tawerna

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    208
    Serwer
    Złota Góra

    Ulepszona Tawerna

    Witam tak się zastanawiam nad pomysłem ulepszonej tawerny. O tuż jeśli pozostałe budynki podstawowe są ulepszone to dlaczego ten został pominięty. Ja osobiście chciał bym tam mieć możliwość kupienia odkrywców generałów a nawet geologów gra by była ciekawsze ludzie by więcej grali by zarobić więcej monet. Zakup tych przedstawionych rzeczy był by za monety tak od 50k w górę by się ustawiło cenny. Sklep by raczej nie zbankrutował bo ludzie by zaczęli kupować dosypki do kopalń złota itp. nie mam pomysłu jak by miał wyglądać takowy być może epicki budynek. To wam pozostawiam Twórcą Gry. Działajcie ja natomiast daję ankietę czy kto ktokolwiek jest nią zainteresowany? Wszystkich graczy za i przeciw proszę o komentarz pod ankietą p.s ja jestem na Tak.

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    11.07.2012
    Posty
    212
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nadmiar odkrywców itp. spowoduje spadek zainteresowania grą, od tego są ewenty. Poza tym można dokupić za klej.

  3. #3
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    eee... ale po co? Tawerna traci rację bytu po wykupie kompletu specjalistów

    idąc dalej tym tokiem niedługo wsio będzie ulepszone i gra się całkiem przewróci do góry nogami.
    Poza tym jak zauważył przedmówca - zawsze można dokupić za klejnoty a BB musi z czegoś serwery utrzymać

    Na razie się wstrzymuję od głosu

  4. #4
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    obecni odkrywcy (za kleje i z eventów) spokojnie wystarczają. wesołego można kupić na handlu. gienkowie z tawerny są w wystarczającej liczbie.
    więc jak dla mnie nie potrzebny pomysł.

    ps
    chociaż grubasów nigdy za mało
    "Everybody lies"

  5. #5
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    To sprowadza się po prostu do udostępnienia dodatkowych specjalistów, więc czy ja wiem.

    Tawernę można wykorzystać znacznie ciekawiej.

  6. #6
    Odkrywca Awatar horis
    Dołączył
    07.04.2015
    Posty
    588
    Serwer
    Złota Góra
    wykupilem gienki, wykupilem geologow i odkrywcow- zlikwidowalem tawerne, bo wiecej do niczego nie jest potrzebna a dzieki temu 1 patent wiecej
    gra to przyjemnosc, ale kulturka musi byc;
    moze bywam brutalny, ale za to szczery

  7. #7
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,708
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Tradycyjnie zachęcam do głosowania!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  8. #8
    Odkrywca Awatar dario_j
    Dołączył
    04.07.2013
    Posty
    661
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Ponowię swój pomysł by wraz z rozpoczęciem nowej przygody w tawernie pojawiały się jednostki najemników do przydzielenia generałowi na tą jedną przygodę. Do wyboru byłby 1 z 3 awanturników o statystykach podobnych jak bossowie w obozach na przygodach.

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    26.11.2012
    Posty
    67
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez dario_j Zobacz posta
    Ponowię swój pomysł by wraz z rozpoczęciem nowej przygody w tawernie pojawiały się jednostki najemników do przydzielenia generałowi na tą jedną przygodę. Do wyboru byłby 1 z 3 awanturników o statystykach podobnych jak bossowie w obozach na przygodach.
    No to już prędzej, niż kolejni specjaliści. Moim zdaniem wszelkie ulepszenia powinny być po prostu dostępne i potrzebne każdemu z graczy, a nie tylko tym pow. 50 lvl.

  10. #10
    Osadnik
    Dołączył
    11.07.2012
    Posty
    212
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Można by kupować te jednostki które dodaje się na przygodzie do generała. Przydało by się kiedy by była wtopa a niema się wojska. Można by wprowadzić pakiety po 50 szt i w zależności od rodzaju by była ich cena.

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.