Odpowiedz w tym wątku
Strona 45 z 106 PierwszyPierwszy ... 35 43 44 45 46 47 55 95 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 441 do 450 z 1059

Wątek: Nowy klient do pobrania - Dyskusja

  1. #441
    Ancymoniusz
    Cytat Zamieszczone przez raptor510 Zobacz posta
    ten dzien przejdzie do historii hahaha
    Masz rację - to dzień, w którym po 10 latach rozstaję się z TSO, bo nie ogarniam tych ich "ulepszeń".

  2. #442
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    9
    Serwer
    Kolonia
    dzięki

  3. #443
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez depesz1973 Zobacz posta
    jak sprawdzic czy mam 64 bity czy 32?
    Jak masz windowsa 10 to koło menu stary masz lupę.
    kliknij tam i wpisz komputer
    pokaże tobie wynik Ten komputer
    nakieruj kursor na Ten komputer i wciśnij PRAWY przycisk myszy a następnie właściwości
    pokaże się okno z informacją o komputerze, w specyfikacja urządzenia -> Typ systemu znajdziesz informację
    ile bitowy jest twój system.

  4. #444
    Osadnik
    Dołączył
    21.04.2012
    Posty
    35
    Serwer
    Czarci Gaj
    Jak zepsuć Święta. Gra nie działa i dupa

  5. #445
    Osadnik
    Dołączył
    26.11.2012
    Posty
    65
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Jadzia91 Zobacz posta
    wszyściuteńko zrobiłam dokładnie krok po kroku i niestety lipa, mam win 7 64 bit
    U mnie tez nie poszło , tez win 64, pewnie inny klient do pobrania, ale tak jak pisała nie było u mnie tego folderu Client.

  6. #446
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    04.07.2012
    Posty
    418
    Serwer
    Kolonia
    bo pisze , jak byk, trza taki katalog utworzyc,
    podpunkt nr 2..
    nie mow ze nie umisz.. przeczytac instrukcji, zrozumiec i zrobic krok w krok.?

    porażka. nawet pisanego txtu, ludzie nie rozumieją, to jak maja sobie poradzić z instalacją aplikacji..
    Ostatnio edytowane przez z3nfist ; 18.12.2020 o 23:58

  7. #447
    Osadnik Awatar lepszat
    Dołączył
    21.08.2012
    Posty
    86
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Ancymoniusz Zobacz posta
    https://zapodaj.net/997eee79bba3d.jpg.html

    Hehehe... Zaraz się okaże, że można się zalogować po okazaniu zaświadczenia o szczepieniu na COVID
    Wygląda na to, że brakuje pliku "Client.swf". Sprawdź czy go masz. Ewentualnie może to być problem z Adobe Air i jakimiś brakami w plikach. Podczas instalacji klienta wyłącz antywirusa. Spróbuj w ten sposób ale najpierw upewnij się, że masz system 64 bitowy.

    Poradnik dla graczy z systemem 64bit WIN7, WIN8, WIN10 (Raczej nie będzie działać na 32 bitach)
    1. Logujesz się.
    2. Klikasz graj i pobierasz klienta.
    3. Instalujesz klienta. (bez zmiany lokalizacji instalacji)
    4. Pobierasz plik z pierwszego postu. https://forum.thesettlersonline.pl/t...l=1#post291980
    5. Wchodzisz w c:\Users\TWOJA-NAZWA-KOMPA\AppData\Local\Ubisoft\The Settlers Online\
    6. Tworzysz nowy folder o nazwie Client
    7. Wklejasz pobrany plik.
    8. Odświeżasz przeglądarkę, klikasz graj i czekasz aż się klient uruchomi. Może to długo potrwać, nawet kilkanaście minut. Może wyskakiwać problem że program nie odpowiada - ignorujemy to i czekamy. Kolejne uruchomienia będą już trwały chwilę.

    Uwaga #1: Jeśli ktoś nie może odnaleźć ścieżki: c:\Users\TWOJA-NAZWA-KOMPA\AppData\Local\Ubisoft\The Settlers Online\Client\ bo nie może odnaleźć folderu AppData to:
    1. Wchodzimy do folderu c:\Users\TWOJA-NAZWA-KOMPA\ .
    2. Przechodzimy do paska na górze - narzędzia główne, udostępnianie, widok.
    3. Wybieramy WIDOK.
    4. Zaznaczamy "Ukryte elementy".
    5. Dalej według poradnika z góry posta.

    Więcej tutaj: https://forum.thesettlersonline.pl/t...l=1#post292077
    Ostatnio edytowane przez lepszat ; 19.12.2020 o 00:03

  8. #448
    Osadnik
    Dołączył
    06.11.2012
    Posty
    38
    Serwer
    Nowy Świat
    też raz mi się udało wejść wyszedłem i ***** zbita już nie wejdę :-) mi to nie wyskakuje u mnie się nic nie dzieje po prostu odinstalowałem i zainstalowałem to gówno i dalej nic ...

  9. #449
    Ancymoniusz
    To ja mam chyba jakiegoś wielkiego pecha, bo nijak nie widzę 2. Przechodzimy do paska na górze - narzędzia główne, udostępnianie, widok.

  10. #450
    Osadnik
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    58
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Już dawno pisałem że flash umrze a gra razem z nim. Po wprowadzeniu mega pakietów za klejnoty pisałem czacie że BB ma chętkę na szybki zarobek bo gra padnie. Wtedy słyszałem że każdy gra jak chce i kto nie chce kasy wydawać nie musi. Teraz widać gdzie BB ma wszystkich graczy. Programiści ciamajdy albo po prostu chcą zakończyć ten projekt. Mieli mnóstwo czasu żeby to zrobić fachowo ale skupili się tylko na systemie win 64b i tych z win 32b i Linux oraz Mac olali.Miłego Eventu tym co mają 64b i się zalogują. Pełno tu komentarzy (46 stron) ale jakoś nie widać odpowiedzi w stylu pracujemy nad rozwiązaniem lub prosimy o cierpliwość. Gdyby ktoś nabluzgał to od razu jakiś MOD próbowałby stawiać do pionu ale jak problem to cisza.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 45 z 106 PierwszyPierwszy ... 35 43 44 45 46 47 55 95 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.