Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 39

Wątek: Problem z kolekcjami

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    11.07.2012
    Posty
    212
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Problem z kolekcjami

    Przed nadchodzącym ewentem chciałem zaznaczyć, iż jest grupa osób której ilość pojawiających znajdek nie przekracza 11szt. Support wiele razy był o tym informowany po czym kontakt się urywa. Uważam że jest to błąd gdyż znaczna część graczy znajduje o wiele więcej. Chciałbym poruszyć ten temat aby dowiedzieć się jak duża skala jest tego problemu.

  2. #2
    Odkrywca Awatar Adamynas
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    512
    Serwer
    Nowa Ziemia
    14 w tej chwili ale kto by się po to schylał
    Censored by BB_Penelopa many times....
    Walcz z MOD jak Don Kichot

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    12.06.2013
    Posty
    65
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Dzisiaj 9szt, takie ilości od dwóch miesięcy. Pisałam do supportu, kazali kupić premkę do znajdywania znajdek hehe

  4. #4
    Początkujący Odkrywca Awatar doradz
    Dołączył
    30.09.2012
    Posty
    256
    Serwer
    Złota Góra
    U mnie od 9 do 24 do znalezienia, odnoszę wrażenie, że ilość zależy od częstości logowania.
    Zawsze jak mam dłuższą przerwę to ilość znajdek się zmniejsza na kilka dni.

  5. #5
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,802
    Serwer
    Nowa Ziemia
    U mnie od kilku miesięcy 7-9, ale potrafi być 5-6, 11 to chyba max. Loguję się codziennie i mam grę przez wiele godzin online.

  6. #6
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta
    U mnie od kilku miesięcy 7-9, ale potrafi być 5-6, 11 to chyba max. Loguję się codziennie i mam grę przez wiele godzin online.
    Ja podobnie.
    Nie dość że obszar poszukiwań większy to jeszcze mniej znajdek.

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    22.02.2014
    Posty
    57
    Serwer
    Złota Góra
    Zapowiedź zmian/ulepszeń w grze, które miały nastąpić 10.12, czyli wczoraj: "Elementy kolekcjonerskie: Prawidłowa ilość przedmiotów kolekcjonerskich została rozprowadzona na wyspie macierzystej."
    Tradycyjnie coś komuś nie wyszło...

  8. #8
    Odkrywca Awatar Jurek12345
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    1,040
    Serwer
    Czarci Gaj
    Myślałem że po ostatniej konserwie się zmieni, niestety jak było, tak jest czyli od 7 do 9 - jak dotychczas na 4 zmiany. Wstrzymywałem się z napisaniem do suportu, myśląc że ta konserwa to załatwi. Proponuję żeby wszyscy, którym się nie zmieniło, napisało do suportu. Proponuję także żeby niebiescy BB (jakoś sporo ich ostatnio widzę na forum, i na czatach), również zechcieli w tej sprawie interweniować.

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    12.06.2013
    Posty
    65
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Dzisiaj tyle mam http://scr.hu/0t3d/vdx3d jak można wyprodukować np. skunksa, nie mówiąc o innych produktach.

  10. #10
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.09.2012
    Posty
    485
    Serwer
    Złota Góra
    Nie mam pojęcia, ale po ostatniej konserwie coś się zmieniło, wcześniej żadko liczba przekraczała 10, teraz od 19 do 20 iluś. z tym ze akurat zauwayłam, na archipelagu nie znajduje ani jednego elementu. Wygląda to jakby powrót do jakiś poprzednich wersji nie obejmujących nowo dodanych terenów... mogę sie mylić mowie tylko co zaobserwowałam na swojej wyspie.

Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.