Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Podziękowania

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.05.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Podziękowania

    Chciał bym w tym temacie podziękowac wszystkim którzy zaangażowali się w pomoc na g6 Nie chce wymieniac po nickach bo to naprawde była by długa lista wszyscy doskonale wiemy kto i ile z siebie dawał i oby taka atmosfera dłużej się utrzymała Mamy olbrzymi potencjał przy kolejnym takim evencie jeszcze lepiej nam pójdzie Pozdrawiam ShinChannn

    btw. Zachęcam graczy którzy zrobili małe przemeblowanie na mapie o podzielenie sie z nami screenami na pamiątkę
    http://w137.wrzuta.pl/obraz/powieksz/0dMEqP2voTd

    Doliczyłem się 138piekarni jeżeli sienie pomyliłem :chleb + 165k /12h woda tak samo tylko że na minusie ;D a mąka -82k dawac śmiało nie krępowac sie
    Załączone miniatury Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby powiększyć. 

Nazwa: settMap.jpg, 
wyświetleń: 188, 
rozmiar: 103.2 KB, 
ID: 798.  
    Ostatnio edytowane przez ShinChannn ; 20.12.2012 o 03:01

  2. #2
    Ply4fun
    Tak dokładnie ja również pragnę podziękować Wszystkim którzy pomagali bezinteresownie na g6, nie oczekując nic w zamian.
    Dzięki temu poznaje się szczodrych, wspaniałych ludzi!
    Dziękuję

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    53
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Nie ma za co

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    27.06.2012
    Posty
    60
    Serwer
    Słoneczny Gród
    To był bardzo fajny czas Już pal licho sam event - ale właśnie ta "jedność w narodzie" zrobiła na mnie wrażenie Miło było zajrzeć, pomóc, samemu tę pomoc otrzymać, po prostu być i uczestniczyć w tym całym przedsięwzięciu ShinChannn, Twoich piekarni z pewnością nie zapomnę :P Dziękuję wszystkim i mam nadzieję, że jeszcze nie raz będziemy mieli okazję razem zadziałać Wspaniałych Świąt Kochani

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.