Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: The Miners Co

  1. #1
    Początkujący Osadnik Awatar Bonzosante
    Dołączył
    23.09.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Złota Góra

    The Miners Co

    Witam Serdecznie wszystkich graczy,

    W sczególności witam i pozdrawiam, tych którzy zdecydowali przyłączyć się do naszej skromnej społeczności górniczej :-)
    Nie bedę się rozpisywał jak to u nas jest, zapytajcie się tych, którzy sa w naszej gildii, niech ich wypowiedzi bedą świadectwem naszej gry.
    Nabór wolny od wszelkich opłat się niestety zakończył, czyli jeśli się zdecydujesz na uiszczenie opłaty 400 monet i masz powyżej 18 lat - zapraszamy. Tak czy owak zainteresowanych zapraszam do kontaktu.

    "Gildia rządzi, gildia radzi, gildia nigdy Cię nie zdradzi"

    Pozdrawiam

    El Presidente

    Tomek
    Ostatnio edytowane przez Bonzosante ; 20.02.2013 o 18:53

  2. #2
    Początkujący Osadnik Awatar Bonzosante
    Dołączył
    23.09.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Złota Góra
    Witam serdecznie wszystkich czytających,

    szczególnie członków gildii, w związku ze zbliżającym się weekendem, przygotowuję malutką niespodziankę postaci napitku i małej przękąski na grilla:-)

    Pozdrawiam

    El Presidente

    Tomek

  3. #3
    Początkujący Osadnik Awatar DeMoniq
    Dołączył
    27.12.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Złota Góra
    Uhuhu impreza się szykuje.

    To ja posprzątam w ogródku ... albo nie, bo konserwacja serwerów ;D

  4. #4
    Początkujący Osadnik Awatar Bonzosante
    Dołączył
    23.09.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Złota Góra
    Dziś równiez pijemy piwko, opijamy owy status gildii:-)

  5. #5
    Początkujący Osadnik Awatar DeMoniq
    Dołączył
    27.12.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Złota Góra
    I po stanie wyjątkowym. Dobrze że już w gildii jakoś się dotarliśmy

    Dla chętnych jeszcze 3 bezpłatne miejsca wolne.

  6. #6
    Początkujący Osadnik Awatar Bonzosante
    Dołączył
    23.09.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Złota Góra
    może gracz Cassana napisze? podobno miała jakies problemy, ale tu tego nie bedę poruszał, Cassana , jesli chcesz spróbować jeszcze raz, ok, jednak 1 tydz okresu próbneg. Tak będzie fair wobec całej grupy. Pozdr i mam nadzieję, że wszystko się ułożyło.

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.11.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Złota Góra
    Witam szefostwo i kochanych w gildii. Z racji tego, ze prace kons. do 14 godz. to musze napisać. Jest super u nas, wszyscy zgrani - są jeszcze 2 miejsca, więc kto chętny- proszę o kontakt z szefem. Pozdrówka dla wszystkich graczy, w szczególności dla górniczej braci.

  8. #8
    Początkujący Osadnik Awatar Bonzosante
    Dołączył
    23.09.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Złota Góra
    Witam górnicza brać, tym którzy przysnęli podczas przerwy konserwacyjnej ;-), przypominam dziś 8 marca Dzień Kobiet - powinno być Dzień Naszych Kochanych Kobiet. Co ja mogę??? A .... Właśnie z okazji Dnia Kobiet wysłałem pocztą pantoflową mały upominek dla naszych Pań :-) Wszystkiego najepszego i miłego weekendu.

    Pozdrawiam Was serdecznie,

    El Presidente

    Tomek

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.11.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Złota Góra
    El Presidente Tomku. W imieniu wszystkich kochanych kobiet w naszej gildii - bardzo ale to bardzo dziękujemy za życzenia. Wielki cmokas

  10. #10
    Początkujący Osadnik Awatar Bonzosante
    Dołączył
    23.09.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Złota Góra
    Uff, z tym cmokasem to nie przesadzajmy, bo jak moja żona to kiedyś przeczyta... to będę miał wielkie limo hehe;-). giga45 tu sie tak ładnie udzielasz na wątku i cmokasy dajesz a "zaljkować" szefa to już nie łaska do swoich znajomych z forum??? Kto zrozumie kobiety?;-)

    P.S. El Presidente to taka autoironia - poza tym swego czasu grywałem w gierkę osadzoną w tropikach i tam był taki El Presidente hehehe. Kto zgadnie jaka to gra?;-)
    Ostatnio edytowane przez Bonzosante ; 14.03.2013 o 02:52

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.