Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: jak wybrać leśnika(iglaste) z poziomu szczegółowego podglądu drzewa iglastego?

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.07.2017
    Posty
    2
    Serwer
    Słoneczny Gród

    jak wybrać leśnika(iglaste) z poziomu szczegółowego podglądu drzewa iglastego?

    Witam!!!
    zaczynam dopiero zabawe z grą i nie moge poradzic sobie z zadaniem [[jak wybrać leśnika(iglaste) z poziomu szczegółowego podglądu drzewa iglastego?]] ktos pomoze jestem na poziomie 4


    Dziekuje Aga

  2. #2
    Elelkal_
    Witaj,
    ten dział nie służy do zadawania pytań dotyczących gry, od tego są czaty w grze i dział "Pytania" na forum. Tutaj dodajemy pomysły mające na celu ulepszanie gry, więc bez ankiety i tak temat trafi do kosza jak tylko jakiś MOD wejdzie tutaj, poza tym wątek powinien dotyczyć "Gry" a nie "Forum".
    Co do problemu to zanim założysz temat upewnij się, że już taki nie istnieje, np. za pomocą opcji "Szukaj", a tak się składa, że taki temat już istnieje http://forum.thesettlersonline.pl/th...dukcja-drzewna

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.07.2017
    Posty
    2
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Hej
    jak napisalam jestem poczatkujaca i nawet po przeszukaniu nic nie znalazlam ,nie mialam pojecia gdzie pytac dla mnie forum kojarzy sie z tym ze mozna pytac o wszystko.Dzieki za podpowiedz.Pozdrawiam

  4. #4
    Elelkal_
    Cytat Zamieszczone przez KAPRYSKA Zobacz posta
    Hej
    jak napisalam jestem poczatkujaca i nawet po przeszukaniu nic nie znalazlam ,nie mialam pojecia gdzie pytac dla mnie forum kojarzy sie z tym ze mozna pytac o wszystko.Dzieki za podpowiedz.Pozdrawiam
    Na forum zgadza się można pytać o wszystko ale w odpowiednich działach a ten z pewnością do tego nie służy. Poza tym o takie rzeczy najlepiej pytać na czacie "Pomocy", tam uzyskasz odpowiedź w ciągu chwili, ewentualnie w gildii, tu na forum możesz nieraz długo czekać na odpowiedź. Poza tym zadań, w których nie do końca wiadomo o co chodzi będzie mnóstwo, więc warto się zapoznać czatem w grze, żeby niepotrzebnie nie stać z rozwojem.

  5. #5
    Odkrywca Awatar Adamynas
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    512
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jak nie wiesz gdzie szukać to zacznij od podstaw... samouczka, SAMO UCZKA SAMO!! kufa samo
    Censored by BB_Penelopa many times....
    Walcz z MOD jak Don Kichot

  6. #6
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry,

    myślę, że Elelkal_ już wszystko wyjaśnił. Temat zamykam i przenoszę do archiwum.

    Pozdrawiam,
    MOD_Victoria

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.