Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: pytanie: Zwrot ksiąg

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.05.2013
    Posty
    25
    Serwer
    Złota Góra

    pytanie: Zwrot ksiąg

    Witam. Mam oto taką sytuację: Mam geologa w którego zainwestowałem już 10 Manuskryptów i 10 tomów. Chciałbym zmienić trochę drzewko ale koszt resetu w klejnotach to już 1000. W związku z tym jak zresetuję normalnie i stracę 5 manuskryptów i 5 tomów to czy koszty produkcji u Introligatora manuskryptów i tomów się zmniejszą czy też pozostaną bz. (jeden tom teraz kosztuje mnie już 3 manuskrypty o papierze i czcionce już nie wspomnę).

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    24.02.2013
    Posty
    78
    Serwer
    Czarci Gaj
    Niestety bedzie bez zmian

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.05.2013
    Posty
    25
    Serwer
    Złota Góra
    A to chytrusy niemyte ....

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    12.07.2012
    Posty
    66
    Serwer
    Kolonia
    plus jest taki ze jezeli uzyskales dodatkowe ksiegi, to nie licza sie one do wyliczania ogolnych kosztow.
    Skad to wiem?
    Mam cala rozpiske ile zrobilem poszczegolnych ksiag. w czasie ostatniego eventu wybralem sobie 3 darmowe tomy (czyli ksiegi tier 2).
    Przy stanie 80 tomow, koszt wyprodukowania nastepneo nadal byl 4 manuskrypty, tak samo przy 81 oraz 82 tomach. Dopiero jak mialem 83 tomy, koszt podniosl mi sie do 5 manuskryptow (czyli w przypadku gdy mialem 80 tomow wyprodukowanych oraz 3 darmowe tomy z eventu).
    Nie wiem jak to jest z ksiegami z przygod, ale sokoro ksiegi z eventu nie sa brane pod uwage przy wyliczaniu kosztow kolejnych, ani jak slyszalem reset - czyli de facto pozbycie sie ksiag nie powoduje spadku kosztow, zgaduje ze ksiegi z przygod tez nie wplywaja na koszt kolejnych ksiag.

    TLDR: koszt ksiag jest obliczany na podstawie tego, ile ksiag stworzyles w introligatorze;
    do wyliczenia kosztu kolejnej ksiegi nie sa brane ksiegi uzyskane z eventow ani przygod (zakladam) ani utracone na skutek resetu.

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.