Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Magazyn prowiantu natychmiastowo kończy produkcję

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowy Świat

    Magazyn prowiantu natychmiastowo kończy produkcję

    Zauważyłem dziś i wczoraj taki błąd. Jestem w trakcie przygody Bagienna Wiedźma. Po powrocie z mapy przygody wyświetla mi serię komunikatów, że premie zostały wytworzone i dostępne w menu gwiazdy. Po odświeżeniu wszystko wraca do normy. Z gwiazdy premie znikają i w magazynie prowaniantu kolejka jak należy - czyli dłuuuga.

  2. #2
    Osadnik Awatar Unkown
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    63
    Serwer
    Nowy Świat
    Tak, chwal się odkrytymi bugami na forum. Zamiast z nich skorzystać i nie odświeżać strony to Ty tu wpadasz i skarżysz się, że dostajesz darmowe buffy, które po odświeżeniu i tak będą się tworzyły xD

    Zaczynam robić bagienną od dzisiaj :]

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    57
    Serwer
    Słoneczny Gród
    nie wiem unkown czy czytałeś co kolega wyżej pisał, kolejka się robi i potem pojawia, to samo dotyczy koszar

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    21.02.2012
    Posty
    233
    Serwer
    Nowa Ziemia
    czyli Przerwa Konserwacyjna i znowu użyli tandetnych środków czyszczących pewnie ruskiego pochodzenia podczas tej konserwacji i znowu będą cyrki

  5. #5
    Osadnik Awatar Unkown
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    63
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez EmhyrVarEmreis Zobacz posta
    nie wiem unkown czy czytałeś co kolega wyżej pisał, kolejka się robi i potem pojawia, to samo dotyczy koszar
    Czytałem dokładnie. Teraz popatrz na to z tej perspektywy: wraca z bagiennej, dostaje serię komunikatów, że premie są zrobione i znajdują się w gwieździe. Jak sam napisał rzeczywiście są w gwieździe. Takie premie od razu wykorzystujesz rzucając je na budynki po czym odświeżasz stronę w rezultacie czego masz premię na budynkach i dalej premie w kolejce produkcyjnej. Czyli użyjesz premii dwukrotnie płacą de facto raz za ich produkcje.

    Rozumiesz już o co mi chodzi?

  6. #6
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    z tym ze te produkty znikaja jak sie wejdzie chociaz do znajomego na mape i wróci, wiec zostało by cie wykorzytsanie ich na swojej wyspie, o ile by w ogóle działały (w co wątpie)

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    14.03.2012
    Posty
    120
    Serwer
    Czarci Gaj
    buffy jak buffy, premie to też osadnicy, jeżeli by dało się wykorzystać i serwer by nie wrócił ich do poprzedniego stanu (co często kiedyś obserwowałem) dawało by spore korzyści

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowy Świat
    obawiam się że wykorzystanie buffów na budynkach bądź złożach, po odświeżeniu, okazałoby się że budynki są jednak bez premii a złoża w poprzednim stanie. dla przykładu po błędzie, że budynek przyjął dwie premie, po pewnym czasie jedna premia wraca do gwiazdy (zaznaczam, że dość dawno miałem taki przypadek)

  9. #9
    Osadnik Awatar Unkown
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    63
    Serwer
    Nowy Świat
    Nie wypisze tutaj bugów, które działają i dają korzyści (kto o nich wie to jego zysk) bo nie zamierzam ułatwiać twórcom roboty. Ich produkt ich broszka :] Na przyszłość doradzam korzystanie z możliwości jakie wynikają z niedopracowanego produktu aniżeli wpadania na forum i informowanie o nich modów aka "wyczyść ciasteczka"

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowy Świat
    szkoda że nie dają premii za informowanie o bug'ach tak jak za uczestnictwo w stress testach to inaczej byś śpiewał.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.