Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Nieotrzymanie klejnotów, pomimo wykonanej opłaty

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.07.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowy Świat

    Nieotrzymanie klejnotów, pomimo wykonanej opłaty

    Witam
    założyłem ten wątek bo chcialbym się zorientować ilu spośród nas nie otrzymało klejnotów po ich opłaceniu. Mnie przydażyło się to trzy razy. Dwa rzy machnąłem ręką ale za trzecim razem postanowiłem nie odpuszczać.
    Pomimo korespondencji mailowej od przedstawienia dowodu zakupu minął drugi miesiąc i klejnotów nie otrzymałem. Otrzymuję wiadomośći w stylu: "nie tylko ja nie otrymałem klejontów", "wyjaśniamy sprwę, prosimy o cierpliwość"... itp, itd.
    Kupuję klejnoty w pakiecie po 39,99. Strata 120, przepraszam 119,97 może nie jest bolesna ale to są moje pieniądze. Gram w Settlersy od początku, jeszcze na Amidze. Na moją ostanią wiadomość gdzie nazwałem po imieniu kradzież kasy nie otrzymałem odpowiedzi żadnej, to też o czymś świadczy.
    Ilu osobom zdażyło się nie otrzyamć klejnotów?

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.03.2016
    Posty
    2
    Serwer
    Kolonia
    mam dokładnie to samo

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    26.04.2012
    Posty
    112
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ja kupowałem ostatnio jak była promocja +200% w 2014, problemu wtedy nie było....

Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.