Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1

Wątek: Aktualizacja Burmistrza - Wydanie drugie

 1. #1
  Community Manager Awatar BB_Penelopa
  Dołączył
  23.07.2015
  Posty
  6,743
  Serwer
  Nowa Ziemia

  Aktualizacja Burmistrza - Wydanie drugie

  Drodzy Osadnicy,

  Witamy ponownie w kolejnej aktualizacji burmistrza. Zanim przejdziemy do rzeczy, chcielibyśmy podziękować wszystkim za komentarze i opinie dotyczące ostatniej aktualizacji. Naprawdę je doceniamy i w tej aktualizacji zajmiemy się niektórymi z nich. Aby uniknąć nieporozumień i prawidłowo określić oczekiwania, chcieliśmy tylko wyjaśnić, że "Aktualizacja Burmistrza" jest migawką poprzednich zmian lub aktualizacji i spojrzeniem w przyszłość na to, co nadchodzi lub nad czym pracuje zespół. Aktualizacja nie będzie aktualizowana po zakończeniu niektórych zadań.

  Kiedy ostatnio udostępnialiśmy aktualizację dla burmistrzów, byliśmy w trakcie przenoszenia się do nowego centrum danych ze zmodernizowaną infrastrukturą serwerową. Zostało to pomyślnie zakończone w kwietniu, a dane pokazują, że serwery są ogólnie bardziej stabilne. Dzięki waszym ciągłym opiniom w tej sprawie, nieustannie dążymy do jeszcze lepszej stabilności i będziemy kontynuować wprowadzanie ulepszeń w zapleczu. Ponadto zastosowaliśmy różne poprawki i zmiany, które powinny rozwiązać większość przypadków niesławnego problemu "90% utknęło podczas ładowania".


  Na początku tego roku z powodzeniem wydaliśmy nowy łańcuch zadań "Starfall" dla graczy na poziomach 40-80, który postrzegamy jako punkt wyjścia do bardziej regularnych aktualizacji zawartości i jakości życia w grze. Jesteśmy naprawdę zadowoleni z wyników i nieustannie pracujemy nad poprawkami i ulepszeniami, a najnowsza łatka wprowadza poprawkę do znikających skrzyń z gwiezdnymi odłamkami i kilka dodatkowych mniejszych poprawek pod maską. Ponadto obecnie badamy problem "szkła godzinowego" podczas otwierania skrzyń z nagrodami.

  Wreszcie, ukończyliśmy refaktoryzację naszego systemu audio, co powinno rozwiązać problemy z awariami związanymi z salą koncertową na wyspach graczy i podczas odwiedzania znajomych, które nękały wielu graczy w przeszłości.


  Ponieważ interakcje społeczne i gildie są integralną częścią gry "The Settlers Online", pracujemy obecnie nad nowym wydarzeniem o nazwie "Guild Fest". Wydarzenie to ma na celu zgromadzenie członków gildii, którzy zmierzą się z innymi gildiami. Zwycięskie gildie podniosą swoje sztandary na wszystkich osadach w całym świecie gry, aby pokazać wszystkim, kto jest najlepszy! Dodatkowo zwycięzcy i uczestnicy zostaną nagrodzeni szeregiem ekscytujących nagród. Więcej informacji pojawi się w nadchodzących tygodniach.

  Kolejną ważną aktywnością w "The Settlers Online" są przygody i z przyjemnością ogłaszamy, że jesteśmy obecnie w fazie testów nowych przygód, które zostaną wydane jeszcze w tym roku.

  Wreszcie, nasza tegoroczna inicjatywa dotycząca jakości życia ma na celu wprowadzenie długo oczekiwanej funkcji, która pozwoli graczom wysyłać specjalistów w grupach, znacznie zmniejszając liczbę kliknięć dla tych z nas, którzy mają wielu specjalistów do dyspozycji.

  Przyjrzyjmy się kilku konkretnym dyskusjom toczącym się w społeczności.

  Komentarz:
  Chcemy zwiększyć limit poziomów. Czy możecie to zrobić??
  Odpowiedź: Chociaż zwiększenie limitu poziomu jest dość łatwe, nie chcemy po prostu zwiększać maksimum tylko dla niego samego, ale także oferować znaczącą zawartość, która się z tym wiąże. Gracze oczekują na przykład nowych budynków lub łańcuchów produkcyjnych, nowych przygód lub innych misji. Obecnie jednak aktywnie badamy pewne koncepcje dotyczące nowej zawartości, ale nie mamy jeszcze nic do przekazania w tym zakresie.  Koentarz:
  Czas wykonywania zadań Starfall jest zbyt krótki.
  Answer: Po ostatnich zmianach w linii zadań ponownego zasiewu zgadzamy się, że limity czasowe są zbyt krótkie. Obecnie analizujemy wasze opinie i dane, aby podjąć ostateczną decyzję w sprawie czasu wykonywania zadań.  Komentarz:
  Potrzebujemy więcej przestrzeni lub wysp
  Odpowiedź: Obecnie nie zamierzamy zwiększać rozmiaru wysp graczy, jednak wraz z wyżej wspomnianą nową zawartością, badamy nowe możliwości również w tym zakresie.


  Jeszcze jedna sprawa


  Zanim zakończymy tę aktualizację, chcielibyśmy poznać wasze życzenia dotyczące The Settlers Online. Jeśli moglibyście zasugerować wprowadzenie jakiejś funkcji, co by to było? Podzielcie się swoimi przemyśleniami w komentarzach i podajcie szczegóły, dlaczego uważacie, że ulepszyłoby to grę.


  Zapraszamy do podzielenia się opiniami na temat tego wątku > tutaj <.
  Dziękujemy za przeczytanie drugiej aktualizacji Mayor Update. Do zobaczenia w następnej!
  Wasz Zespół "The Settlers Online"
  Ostatnio edytowane przez BB_Penelopa ; 27.06.2024 o 16:02

Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.