Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: Event Letni Piłkarski BRAK WIEZY MAGAZYNOWEJ

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    27.10.2018
    Posty
    149
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Event Letni Piłkarski BRAK WIEZY MAGAZYNOWEJ

    Hey kto jeszcze nie wie , to w nadchodzącym wydarzeniu letnim piłkarskim zabrakło corocznej wieży magazynowej która była dostępna bez limitu

    dziś wprowadzili event na serwerze testowym i jest tylko do kupienia w 2 paczkach czyli łącznie 2 sztuki .


    wątek już został poruszony na serverze testowym https://forum.tsotesting.com/threads...Storage-Towers kto ma chęć niech jak najbardziej również wyrazi tam swoje rozczarowanie lub inne odczucia

    mam nadzieję że to jedna wielka pomyłka lub zwykłe przeoczenie no według mnie bez tej wiezy magazynowej event traci całą swoją moc .

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    11.11.2022
    Posty
    87
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez ColinRaphaël Zobacz posta
    Hey kto jeszcze nie wie , to w nadchodzącym wydarzeniu letnim piłkarskim zabrakło corocznej wieży magazynowej która była dostępna bez limitu

    dziś wprowadzili event na serwerze testowym i jest tylko do kupienia w 2 paczkach czyli łącznie 2 sztuki .


    wątek już został poruszony na serverze testowym https://forum.tsotesting.com/threads...Storage-Towers kto ma chęć niech jak najbardziej również wyrazi tam swoje rozczarowanie lub inne odczucia

    mam nadzieję że to jedna wielka pomyłka lub zwykłe przeoczenie no według mnie bez tej wiezy magazynowej event traci całą swoją moc .
    a pisalem ze to bedzie stala praktyka po poprzednim evencie - Tam tez usuneli ogolnodostepne budynki (produkcja strzal) a dali je w paczkach łaskawie gdzie paczki kosztowaly fortune bo zawieraly mnostwo badziewia.Takze mnie to nie dziwi nie szokuje nic z tym nie bede robil bo mam tworcow tam gdzie Oni mnie..:P

  3. #3
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,084
    Serwer
    Złota Góra
    wywalaja korzystne rzeczy a wprowadzaja nowy badziew nikomu niepotrzebny

  4. #4
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,735
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry,

    dziękuję za post.

    Przypominam, że treści, które można zobaczyć na serwerze testowym nie są treściami finalnymi i mogą się różnić od treści, które zostaną wdrożone podczas wydarzenia.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  5. #5
    Osadnik Awatar Igorb1985
    Dołączył
    01.03.2013
    Posty
    184
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Dzień dobry,

    dziękuję za post.

    Przypominam, że treści, które można zobaczyć na serwerze testowym nie są treściami finalnymi i mogą się różnić od treści, które zostaną wdrożone podczas wydarzenia.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    Przypominam, że serwer testowy nie działa u 95% ludzi od jakiegoś czasu i nawet trudno to sprawdzić....

  6. #6
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    583
    Serwer
    Czarci Gaj
    NO dobra udało mi się wbic na testowy, by zobaczyć jaki to badziew nam szykują na event
    I bingo - sprawdzić wiele nie mozna, bo brak pakietu powitalnego i trzeba wbijac lvl z reki. Jedynie co to nowy budynek do produkcji napitku - tylko po kiego potrzebne coś co nie można ulepszyć, a dwa każdy ma dziś zapasy napitku w gwiezdzie/ wiadomosciach idące w hektolitry
    Z pierwszego opisu na wiki szykuje się kolejny nudny event i klepanie jednej przygody by uzbierac pilki, które pozniej i tak trzeba jakos wydac na ten tandetny badziew

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    24.06.2012
    Posty
    56
    Serwer
    Kolonia
    Generał widzę też dostępny TYLKO w paczce.

  8. #8
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,084
    Serwer
    Złota Góra
    normalnie za pilki

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    24.06.2012
    Posty
    56
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez pretor29 Zobacz posta
    normalnie za pilki
    Trochę czytania ze zrozumieniem. Nie chodzi mi o generała Juan, nawet nie wiem czy będzie użyteczny, bardziej rozchodzi mi się o Sylvana.

  10. #10
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,084
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez xKostekx Zobacz posta
    Generał widzę też dostępny TYLKO w paczce.
    precyzuj wypowiedzi

Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.