Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Wyburzane losowo budynki

  1. #1
    Osadnik Awatar Minael
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    208
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Wyburzane losowo budynki

    Dodam taką ciekawostkę, bo to mnie już trochę zdenerwowało.
    Znalazłem w gwieździe rano Świąteczną piekarnię i Uniwersytet. Ucieszyłem się, bo myślałem, że to taki gratis jakiś. Okazało się, że oba budynki zostały usunięte z mapy i przeniesione do gwiazdy. Przy czym zniknęły wszystkie ulepszenia - przy świątecznej piekarni są to prezenty, więc aktualnie nie mam szans jej ulepszyć. Jak to się stało? Co to za błąd?
    Sam tego nie usuwałem, nikt nie ma dostępu do konta, zresztą przy wyburzaniu ewidentnie pojawiają się pytania czy na pewno...

    Kiedyś już znalazłem w gwieździe budynki, które powinny być na wyspie. Zignorowałem to, bo myślałem, że może faktycznie coś przenosiłem itp. Teraz widzę, że to się zdarza częściej.
    Skrzydła do góry!

  2. #2
    Początkujący Odkrywca Awatar Stary_Niedźwiedź
    Dołączył
    02.03.2020
    Posty
    259
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Mam dokładnie tak samo!!!

    U mnie budynki znikają z wyspy gdy usunę jakiś inny budynek. Ostatnio usunąłem 3 budynki (gisernię i zwykłą papiernię) na miejsce pod cudowne budynki mieszkalne ze sklepu z wydarzenia wielkanocnego. Do gwiazdy wrocily 2 inne cudowne budynki mieszkalne (zimowy i letnia rezydencja) oraz ulepszone gospodarstwo. Nie musze nadmieniać, że budynki które zostały usunięte przez grę były na max poziomie rozbudowy. U mnie ten problem pojawia sie notorycznie, za każdym razem gdy usuwam budynek z wyspy inny losowy budynek jest również usuwany. Te dodatkowe usunięte budynki nie znikają od razu z wyspy. Dopiero po jakimś czasie.

    Problem zgłaszany kilkakrotnie do supportu ale nawet nie dostałem maila zwrotnego że będą się tym zajowali.

    Brak słów...

Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.