Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: Konserwacja 27.03

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.11.2014
    Posty
    4
    Serwer
    Złota Góra

    Konserwacja 27.03

    Pani CM gdzie jest info o konserwacji w dniu dzisiejszym? Niemcy wiedzieli już wczoraj a my nie wiemy jeszcze nawet dziś? Dlaczego tak jest? Ja też Wam kiedyś zapłaciłam 50zł bo bardzo chciałam MSW, ale niemcy lepiej płacą a nas można olać i zostawić bez grama informacji?
    Odrobina szacunku i kultury nikomu jeszcze nie zaszkodziła, ale jak widać dla Was to obce i nieznane słowa

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.03.2024
    Posty
    1
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Co racja to racja! Nie wiem czy mi sprzęt szwankuje, bo pasek u "króliczka" nie może do końca się naładować czy jest konserwa ... i teraz czekaj tatka latka

  3. #3
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.09.2012
    Posty
    485
    Serwer
    Złota Góra
    Doszli do wniosku po tylu latach sami powinniśmy wiedzieć kiedy jest konserwa, a pisanie od kiedy do kiedy też jest niebezpieczne :P

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.04.2022
    Posty
    5
    Serwer
    Nowa Ziemia
    do ktorej ta konserwa? bo ja juz myslalem ze admin wylaczyl ipv6 i net wysiad dla niektorych stron

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.04.2022
    Posty
    5
    Serwer
    Nowa Ziemia
    pomine fakt ze wlaczylem sobie obsa i stanice i wtrakcie mi wylaczyli bez zadnego info, to cos jak ja bez ostrzezenia przestalem im placic a gram dalej i robie ruch sieciowy

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.11.2014
    Posty
    4
    Serwer
    Złota Góra
    "Od kiedy" to jest bezpieczne ale "do kiedy" to już taki strzał w stopę trochę bo coraz częściej to się nie sprawdza. Wg naszych zachodnich sąsiadów konserwacja do godz.13 ale my już kombinujemy jak naprawić komputer żeby gra działała a to nie komputer tylko ta gra nie działa a my o tym nie wiemy.

    Edit: Chris łączę się z Tobą w bólu, ja tez prawie kończyłam drwala z zamiarem odpalenia kolejnego skoro jest stanica i obserwa aktywne
    Ostatnio edytowane przez Foszek ; 27.03.2024 o 11:41

  7. #7
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,074
    Serwer
    Złota Góra
    czego wy od penelopy chcecie .. oni maja na wszystko czas , na naprawy , na informacje o naprawach itp itd , a gra ciagle lezy i kwiczy.... dziwie sie ze chce wa msie placic za takei cos

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.04.2012
    Posty
    14
    Serwer
    Czarci Gaj
    No planowana knserwacja albo planowa awaria- po co pisac komunikaty.
    i obserwatorim poszło się ...........

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.04.2012
    Posty
    14
    Serwer
    Czarci Gaj
    Dear Settlers,

    A game maintenance is scheduled for tomorrow, March 27th. During this time, the game will be unavailable.

    Game Maintenance

    Day: Wednesday, March 27th
    Game Worlds: (1 - 3) Closed
    Start: 27.03.2024 - Approx. 10:00 CET
    End: 27.03.2024 - Approx. 13:00 CET
    Adventures & Premium: Times will be extended.
    This game hotfix will resolve the initial loading issue that affects a minority of players.

    Thank you,
    Your "Settlers Online" Team

  10. #10
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,074
    Serwer
    Złota Góra
    lepiej od razu napisac 10 -22.. dzieki sasp za info ... mozesz spokojnie zastapic penelope na jej stanbowisku lepiej ci wychodzi funkcja CM
    Ostatnio edytowane przez pretor29 ; 27.03.2024 o 12:48 Powód: ....

Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.