Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 41

Wątek: Zmiany w grze - 13.03.2024 - Dyskusja

  1. #21
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.08.2018
    Posty
    5
    Serwer
    Czarci Gaj
    i dalej nie działa

  2. #22
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.08.2018
    Posty
    5
    Serwer
    Czarci Gaj
    i dalej nie działa

  3. #23
    Osadnik
    Dołączył
    11.11.2022
    Posty
    86
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez szalonyiwan12 Zobacz posta
    i dalej nie działa
    toz dziala logowanie przez przegladarke - tak samo jak dziala przez klienta

  4. #24
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.10.2013
    Posty
    26
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez HeyHoLetsGoo Zobacz posta
    toz dziala logowanie przez przegladarke - tak samo jak dziala przez klienta
    Po konserwie Unity nie działa przez każdą przeglądarkę (sprawdzone) - a nie każdy może używać klienta

  5. #25
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.04.2021
    Posty
    2
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Isimek Zobacz posta
    Po konserwie Unity nie działa przez każdą przeglądarkę (sprawdzone) - a nie każdy może używać klienta
    Dzięki za informację - na lisku pasek ładowania stał w miejscu jak ku... na chromium gra działa - ciekawe co bb spieprzyło podczas konserw?

  6. #26
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.08.2018
    Posty
    5
    Serwer
    Czarci Gaj
    nie wiem czy tylko u mnie nie działa ,ale próbowałem się zalogować na różnych przeglądarkach i nic pasek stoi w miejscu

  7. #27
    Osadnik
    Dołączył
    11.11.2022
    Posty
    86
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez szalonyiwan12 Zobacz posta
    nie wiem czy tylko u mnie nie działa ,ale próbowałem się zalogować na różnych przeglądarkach i nic pasek stoi w miejscu
    nie wiem jak na innych przegladarkach ale na na ff normalnie idzie do konca i gra sie wczytuje . Nie wiem jak mozna grac na przegladarce - przeciez to ani ladne ani funkcjonalne .

  8. #28
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.01.2012
    Posty
    24
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez HeyHoLetsGoo Zobacz posta
    nie wiem jak na innych przegladarkach ale na na ff normalnie idzie do konca i gra sie wczytuje . Nie wiem jak mozna grac na przegladarce - przeciez to ani ladne ani funkcjonalne .
    Popatrz kto z jakiego serwera pisze! Nowa Ziemia od lat wygląda na najbardziej stabilną i jakoś omijają ją problemy.

  9. #29
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Hristo Zobacz posta
    Popatrz kto z jakiego serwera pisze! Nowa Ziemia od lat wygląda na najbardziej stabilną i jakoś omijają ją problemy.
    Problem nie lezy w serwerze bo serwery nie uzywaja indywidualnych wersji kodu, tylko w tym, ze ta gra jest na tyle prymitywna ze ludzie przyzwyczaili sie do grania w nia na sprzecie o mocy przerobowej dzisiejszego taniego smartphona. I nic w tym zlego nie ma, tylko na nowym enginie moze to powodowac cala game roznych problemow z wydajnoscia.

    Stad mnie np smieszylo to, ze jakkolwiek zadnego szacunku do tej gry nie mam, to jak ja ostatnio wlaczylem na moim w miare nowym PC to sam sie zdziwilem ze nie mam absolutnie zadnych problemow. A inni jak najbardziej mogą.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  10. #30
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,699
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry,

    pomocne może będzie wyczyszczenie pamięci podręcznej i faktycznie jak Sparkz napisał, niestety na trudności z logowaniem mogą mieć wpływ parametry sprzętu, na którym się logujecie.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.