Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 41

Wątek: Zmiany w grze - 13.03.2024 - Dyskusja

  1. #31
    Osadnik
    Dołączył
    25.09.2013
    Posty
    42
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Dzień dobry,

    pomocne może będzie wyczyszczenie pamięci podręcznej i faktycznie jak Sparkz napisał, niestety na trudności z logowaniem mogą mieć wpływ parametry sprzętu, na którym się logujecie.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    ciekawe że chodzi na chrome a na ff nie

  2. #32
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,074
    Serwer
    Złota Góra
    Nazwa: Ulepszony silos (Limit: 3)
    Rodzaj: Budynek (Nie można podarować, można handlować)
    Opis: Uzupełnia pola trzykrotnie szybciej niż zwykły silos.
    Cena: 1125[/COLOR] Pisanek w Paski [/COLOR]

    penelopa gdzie ty go masz?

  3. #33
    Osadnik
    Dołączył
    24.06.2012
    Posty
    51
    Serwer
    Kolonia
    Jak tak popatrzyłem na ten event i co można zdobyć i za ile, to widać że jest to gra dla ludzi co już grają w nią baaardzo długo. Na miejscu nowego, kilkuletniego gracza, co nie gra dzień w dzień, to bym tę grę usunął widząc ile pisanek trzeba zdobyć, żeby nawet POŁOWY rzeczy nie kupić. Za ekonomię tej gry, to chyba odpowiada ograniczona umysłowo osoba.

    @EDIT
    Minął zaledwie jeden dzień, a już ludzie mają po ponad 10k pisanek, to jest ta przepaść między nowymi a starymi graczami pod które robione są ewenty. Swoją drogą, trzeba chyba nieźle BOCIĆ, żeby tyle pisanek w jeden dzień wyciągnąć, ale mogę się mylić, bo nie grałem już z 5 lat.
    Ostatnio edytowane przez xKostekx ; 20.03.2024 o 00:13

  4. #34
    Osadnik
    Dołączył
    11.11.2022
    Posty
    86
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez xKostekx Zobacz posta
    Jak tak popatrzyłem na ten event i co można zdobyć i za ile, to widać że jest to gra dla ludzi co już grają w nią baaardzo długo. Na miejscu nowego, kilkuletniego gracza, co nie gra dzień w dzień, to bym tę grę usunął widząc ile pisanek trzeba zdobyć, żeby nawet POŁOWY rzeczy nie kupić. Za ekonomię tej gry, to chyba odpowiada ograniczona umysłowo osoba.

    @EDIT
    Minął zaledwie jeden dzień, a już ludzie mają po ponad 10k pisanek, to jest ta przepaść między nowymi a starymi graczami pod które robione są ewenty. Swoją drogą, trzeba chyba nieźle BOCIĆ, żeby tyle pisanek w jeden dzień wyciągnąć, ale mogę się mylić, bo nie grałem już z 5 lat.
    abym chcial miec to co chce miec potrzebuje 80-90tys jajek - nie zbiore tyle na bank . Z 2 powodow - ilosc odkrywcow jak i system RNG za przygody.
    Pierwszego dnia robilem 4 przygody - zgarnelem 880 jaj .(4x najwyzszy drop)
    Drugiego dnia 6 przygod - (5x najnizszy drop +1x najwyzszy) ktore pochlonely znacznie wiecej czasu surowcow wojska i jaj bylo nie wiele wiecej, a przeciez nie kazdy i nie zawsze mozemy poswiecic 4-5h na gre
    A juz zupelnym swinistwem robionym przez Bb jest dorzucanie wartosciowych budynkow do paczek ktore w 80% skladaja sie z syfu ktorego wiekszosc nie tknela by patykiem - ale wiekszosc kupi bo sa tam budynki na ktorych wiekszosci zalezy. Nastepny event to bedzie warsztat oblezniczy w paczkach stoiska z przekaskami w paczkach - olejarnie w paczkach - witamy w swiecie wyzysku i dojenia graczy.

  5. #35
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Kolonia
    ale umieszczenie zupek ,albo nawozów słonecznika, albo drwali, w paczkach po 10 u kupca już kompletnie ich przerasta, nie mówiąc o wysyłaniu odkrywców czy innych udogodnieniach

  6. #36
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    507
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez xKostekx Zobacz posta
    Jak tak popatrzyłem na ten event i co można zdobyć i za ile, to widać że jest to gra dla ludzi co już grają w nią baaardzo długo. Na miejscu nowego, kilkuletniego gracza, co nie gra dzień w dzień, to bym tę grę usunął widząc ile pisanek trzeba zdobyć, żeby nawet POŁOWY rzeczy nie kupić. Za ekonomię tej gry, to chyba odpowiada ograniczona umysłowo osoba.

    @EDIT
    Minął zaledwie jeden dzień, a już ludzie mają po ponad 10k pisanek, to jest ta przepaść między nowymi a starymi graczami pod które robione są ewenty. Swoją drogą, trzeba chyba nieźle BOCIĆ, żeby tyle pisanek w jeden dzień wyciągnąć, ale mogę się mylić, bo nie grałem już z 5 lat.
    1. WSZYSCY kiedyś zaczynali - ja KILKA LAT TEMU (10 juz ;D)- tez nie mogłem kupić wszystkiego w eventach.
    2. Po kilku latach gry kazdy ma ponad 100 a niektórzy ponad 200 grubasów wiec nie jest to jakiś błąd gry - chyba ze autorzy nie przypuszczali ze sie to bedzie wlokło ponad 10 lat juz
    3. Kup pisankowe drzewo to - rok temu juz bylo - sam mam teraz dwa - przy 200 grubasach i odpalonym drzewie mam uzbierane 20k pisanek w 2 dni BEZ BOCENIA
    4. Poczekaj 10 lat i zobacz jaką masz bogata wyspe ;DD A nie tak wszystko od razu DD
    Ostatnio edytowane przez Zee4c ; 21.03.2024 o 11:51
    Milczenie Jaghutów przesycała ironia...
    A SERWERY i tak powinny być połączone..

  7. #37
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.03.2024
    Posty
    2
    Serwer
    Nowy Świat
    a

  8. #38
    Osadnik
    Dołączył
    24.06.2012
    Posty
    51
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Zee4c Zobacz posta
    1. WSZYSCY kiedyś zaczynali - ja KILKA LAT TEMU (10 juz ;D)- tez nie mogłem kupić wszystkiego w eventach.
    2. Po kilku latach gry kazdy ma ponad 100 a niektórzy ponad 200 grubasów wiec nie jest to jakiś błąd gry - chyba ze autorzy nie przypuszczali ze sie to bedzie wlokło ponad 10 lat juz
    3. Kup pisankowe drzewo to - rok temu juz bylo - sam mam teraz dwa - przy 200 grubasach i odpalonym drzewie mam uzbierane 20k pisanek w 2 dni BEZ BOCENIA
    4. Poczekaj 10 lat i zobacz jaką masz bogata wyspe ;DD A nie tak wszystko od razu DD
    Z tym 20k to chyba przesada, a poza tym koszt 300 kryształów sprawia, że używa się tego raz co kilka miesięcy

  9. #39
    Osadnik
    Dołączył
    11.11.2022
    Posty
    86
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez xKostekx Zobacz posta
    Z tym 20k to chyba przesada, a poza tym koszt 300 kryształów sprawia, że używa się tego raz co kilka miesięcy
    aby zebrac 200 odkrywcow zakladam ze trzeba grac +- 10 lat.
    Aby zebrac 300 krysztalow jak ktos gra krocej potrzeba sporo czasu takze - i stajemy przed wyborem ładowac sobie np doladowania do kopaln czy bawic sie w pisanki, lub jak ktos wciaz nie ma - to zbiera ciagle i ciagle na 'wejsciowke' do serii wypraw na 'TOM" - uzbieranie 60 itemkow na wejsciowke pochlania +-150-200 krysztalkow.
    Mam ponad 50+ grubasow z odpalona pisanka - przyniosa mi ; moze ze 2tys wiecej niz puszczani bez) puszczam 2x dziennie.

    Bogaci grajacy dlugo sa jeszcze bogatsi - a grajacy krocej - rok 2-3 - wiatr im w oczy , bo staja przed dylematem jak zawsze co event co kupic - na wszystko, ba na polowe nie maja co liczyc, a teraz po zmianach gdzie dobre budynki wrzucane sa w duze drogie paczki - to moze kupia 1 duza paczke (o ile zalezy im na kupidynach) . od poczatku eventu uzbieralem niecale 10tys pisanek . (wliczajac to pierwsze 3 dni gdzie robilem calkiem sporo przygod)

    Osobiscie do szczescia jak pisalem potrzebuje 90tys. - po 4 dniach mam 10tys- do konca zostalo 16 dni - zatem maxymalnie uzbieram kolejne 40tys- co da mi sume 50tys. Kupie skrzynie duza i mniejsza (dla kupidynow) i zostanie mi okolo 10tys (przy zalozeniu) ze tez bede robil po 5-6 przygod dziennie.

    Gdyby bylo jak dotychczas w tym evencie kupilbym 2x kupidyny po normalnej cenie (4tys) i mogl sobie wybierac kilka innych itemow co by mnie zadowolilo w zupenlosci.

    wiem ze wiekszosc graczy ma wywalone na pisanie na forum - ale powinnismy wyrazac nasze niezadowolenie z tego w ktora strone ta gra idzie - to moze moze jako calosc community wywarli bysmy jakas presje na Bb aby nie szli ta droga.
    Za chwile jak pisalem kazdy dobry wart budynek wrzuca w paczki - i bedziemy zmuszani o ile namz aley na zakup 90% szrotu ktore w niej siedzi za chora cene.
    Ostatnio edytowane przez HeyHoLetsGoo ; 22.03.2024 o 18:00

  10. #40
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    04.07.2012
    Posty
    418
    Serwer
    Kolonia
    dawno , dawno temu,.. tez mlodym graczom , przeszkadzalo to , ze waluta eventowa zostaje w magazynie, u graczy grajacych dluzej, by mieli na nastepny event
    nom i co zrobilo, bb, zabrali to i teraz trza walute wydac...

    kto gra dluzej , to musi miec lepiej. kropka.
    github.com/fedorovvl/tso_client/releases/tag/v.1.3

Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.