Zobacz wyniki ankiety: Jaka jest Twoja opinia?

Głosujących
1. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Jestem za

    1 100.00%
  • Jestem przeciw

    0 0%
  • Jest mi to obojętne

    0 0%
Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Skórka czy budynek

  1. #1
    Początkujący Odkrywca Awatar broda102
    Dołączył
    06.12.2012
    Posty
    400
    Serwer
    Złota Góra

    Skórka czy budynek

    Hej,

    Nowe kryształowe skórki są bardzo ładne.

    Co myślicie o tym, żeby skórki były nowymi budynkami.

    Na przykład:
    • skórka na koszary->nowy poligon
    • skórka na magazyn prowiantu->nowy budynek skracający czas produkcja magazynu prowiantu (jak poligon na koszary)
    • skórka na tawernę->tu ogólnie przez tyle lat nie został rozwiązany problem z tawerną, więc tymczasowo może być po prostu budynek zwiększający populację
    • skórka na władykę->nowy epicki skład



  2. #2
    Początkujący Osadnik Awatar HTSZ
    Dołączył
    14.02.2014
    Posty
    20
    Serwer
    Złota Góra
    Niezbyt mi się podoba, ale nie jestem także fanem tych nadmuchiwanych budowli / skórek z wydarzenia piłkarskiego oraz stylu tego nowego odkrywcy walentynkowego. Wolałbym przedmioty bardziej bardziej pasujące do istniejącej już szaty graficznej gry. Pionier jest całkiem ok wizualnie, więc pewnie więcej tego typu, steampunkowych byłoby miło zobaczyć, bo graficznie blisko oryginałów a nowocześniejsze.
    Ostatnio edytowane przez HTSZ ; 15.02.2024 o 07:12
    Blogger expert - wsparcie techniczne eksperta Rozwiązuję problemy związane ze stronami internetowymi, blogami, domenami itp. Edytuję, aktualizuję, ale tworzę również od podstaw całe strony, blogi oraz szablony i gadżety na życzenie -> moje portfolio.

  3. #3
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Kryształowe skórki może i są ładne, szkoda tylko że mi żadna nie wpadła, na ogół wpadają rzeczy które zalegają w magazynie i gwieździe od lat. Fragmentów gwiazdy nawet już nie wydobywam, szkoda mi czasu na to.

Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.