Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Problem z jednostkami wojskowymi

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.11.2023
    Posty
    5
    Serwer
    Złota Góra

    Problem z jednostkami wojskowymi

    Witam

    Zgłaszałem problem do supportu już dwa razy. Jak na razie bez większego skutku (brak jakiejkolwiek odpowiedzi). Może przez forum coś się uda załatwić. Po ostatnich problemach z serwerem mam zablokowanych dwóch generałów "Niezłomnych" oraz kwatermistrza. Chodzi o to że przed rozłączeniem mnie z serwerem w dniu 29.01.2024 około godziny 1:00 w nocy zmieniałem im miejsce pobytu na wyspie macierzystej i te nowe miejsca są oznaczone jako docelowe a wymienione jednostki dalej stoją w starym miejscu i nie mogę im wydać żadnych poleceń. Nie mogę z nich korzystać ani z jednostek wojskowych które były do nich przypisane. Mam nadzieję na szybkie rozwiązanie mojego kłopotu.

    Screen z zaistniałej sytuacji.



    Pozdrawiam
    Andrzej
    Załączone miniatury Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby powiększyć. 

Nazwa: general01a.jpg, 
wyświetleń: 52, 
rozmiar: 95.5 KB, 
ID: 3702.  

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    27.01.2023
    Posty
    69
    Serwer
    Dolina Odkrywców

    a możesz ich wycofać do gwiazdy czy też nie? ciekawy problem

    a możesz ich wycofać do gwiazdy czy też nie? ciekawy problem


    Cytat Zamieszczone przez Andrzej1965 Zobacz posta
    Witam

    Zgłaszałem problem do supportu już dwa razy. Jak na razie bez większego skutku (brak jakiejkolwiek odpowiedzi). Może przez forum coś się uda załatwić. Po ostatnich problemach z serwerem mam zablokowanych dwóch generałów "Niezłomnych" oraz kwatermistrza. Chodzi o to że przed rozłączeniem mnie z serwerem w dniu 29.01.2024 około godziny 1:00 w nocy zmieniałem im miejsce pobytu na wyspie macierzystej i te nowe miejsca są oznaczone jako docelowe a wymienione jednostki dalej stoją w starym miejscu i nie mogę im wydać żadnych poleceń. Nie mogę z nich korzystać ani z jednostek wojskowych które były do nich przypisane. Mam nadzieję na szybkie rozwiązanie mojego kłopotu.

    Screen z zaistniałej sytuacji.



    Pozdrawiam
    Andrzej

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.11.2023
    Posty
    5
    Serwer
    Złota Góra
    Witam

    No i mija prawie miesiąc i nic. Sytuacja bez zmian, pomocy w zasadzie zero. Piszę do supportu i piszę a tam cisza. Do "Gwiazdy" nie mogę ich wycofać bo nie mogę im wydać żadnej komendy. W gwieździe są oznaczeni jako w trakcie przemieszczania się - długo im to idzie. Ręce już opadają.

    Pozdrawiam
    Andrzej

  4. #4
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    W kliencie jest taka opcja ukryj specjalistów można spróbować ich ukryć a później przywrócić. Jak się ukryje generała w tym menu klienta a on stoi na wyspie to wygląda tak jak opisałeś

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.11.2023
    Posty
    5
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez wojtex113 Zobacz posta
    W kliencie jest taka opcja ukryj specjalistów można spróbować ich ukryć a później przywrócić. Jak się ukryje generała w tym menu klienta a on stoi na wyspie to wygląda tak jak opisałeś
    Tak zgadza się, też próbowałem, wszyscy inni się ukryli a ci pozostali na swoim miejscu

    Pozdrawiam

Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.