Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 14 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 131

Wątek: Brak możliwości zalogowania

  1. #21
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.12.2013
    Posty
    15
    Serwer
    Złota Góra
    W nocy ok. 1-2 zaczęło zrywać mi z serwerem, aż wypluło i od tego czasu kicha. Część osób nie ma problemu, ale na nasze wyspy nie mogą wejść, bo nie wczytuje się im mapa i tyle. Tak, jak pisał Micho wyżej. Z naszej gildii, co najmniej 5 osób nie może wbić. Pisałam do supportu o oczywiście ciasteczka. Trzeba im wysyłać screnn, jak to wygląda. Czekam.... co za łosie.
    Ostatnio edytowane przez ja_beta ; 29.01.2024 o 14:17

  2. #22
    Osadnik
    Dołączył
    06.10.2012
    Posty
    78
    Serwer
    Złota Góra
    Niestety nadal nie mamy możliwości logowania((

  3. #23
    Osadnik
    Dołączył
    19.10.2015
    Posty
    30
    Serwer
    Złota Góra
    ja rano mogłem normalnie, a od godziny 1130 nie mogę wylądować na wyspie

  4. #24
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.11.2023
    Posty
    5
    Serwer
    Złota Góra
    Mi też padł około1:00 w nocy i do tej pory brak możliwości gry.

  5. #25
    Osadnik Awatar DukeNukem-PL
    Dołączył
    14.10.2013
    Posty
    104
    Serwer
    Złota Góra
    U mnie ~0:30 serwer wywalił mi ten komunikat gdy rozmawiałem z kolega z gildii.
    DO teraz nie mogę wejść na serwer: "Połączenie zostało zerwane..."

    Stawiam 1milion platynowych mieczy, że nikt z bb nie ukończył tego łańcucha Starfall na serwerze testowym. No bo chyba od tego jest testowy serwer?
    Na testowym serwerze pierwszy błąd z wysypem gwiezdnego pyłu był do wyłapania w 5 minut od momentu rozpoczęcia nowego zadania.
    A gdzie tam następne 'wysypy'? Ręce opadają.
    4 tygodnie po tym błędzie wchodzę na testowy a tam dalej to samo: ludzie walczą z wysypem gwiezdnego pyłu. xD - Taka jest interakcja z bb na serwerze testowym .

    No dobrze, po 2 miesiącach od pierwszego wystąpienia błędu bb wprowadza na testowy 'nową poprawianą' wersję Starfall... Przepraszam bardzo bb ale już się nie odważyłem tego testować, miałem niejasne przeczucie, że już naprawdę szkoda czasu. No i nie pomyliłem się.
    No i teraz bb z uporem godnym wszystkich alfa i beta testów dąży do tego, żeby Starfall utrzymać na produkcyjnym' serwerze za wszelką cenę. Odważni są.

    No dobrze... jest tylko pytanie ile jeszcze 'zamków bezpieczeństwa' wyzwoli to zadanie w czasie jego 'postępów'. O ile będą jakiekolwiek postępy.
    A o 'zamkach bezpieczeństwa ' mowa była 25.01.2024 na niemieckim forum [tłumaczenie googl'a na polski]:
    https://forum-diesiedleronline-de.tr..._x_tr_pto=wapp

    Mogę tylko pogratulować bb szczególnego talentu do zniechęcania graczy do siebie.
    "Dziękuję za cierpliwość w przeczytaniu tej wiadomości i wsparcie.
    Wasz Zespół Loży Szyderców"
    Ostatnio edytowane przez DukeNukem-PL ; 29.01.2024 o 15:05 Powód: opis linku do tłumaczenia

  6. #26
    Początkujący Osadnik Awatar emmika
    Dołączył
    10.12.2012
    Posty
    14
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez ja_beta Zobacz posta
    W nocy ok. 1-2 zaczęło zrywać mi z serwerem, aż wypluło i od tego czasu kicha. Część osób nie ma problemu, ale na nasze wyspy nie mogą wejść, bo nie wczytuje się im mapa i tyle. Tak, jak pisał Micho wyżej. Z naszej gildii, co najmniej 5 osób nie może wbić. Pisałam do supportu o oczywiście ciasteczka. Trzeba im wysyłać screnn, jak to wygląda. Czekam.... co za łosie.
    Witaj Becia, mam ten sam problem o północy wywaliło mnie z gry i do tej pory mam komunikat "Problem z połączeniem" i człowieczek tłucze młotem.

    Przypuszczam że wiecej niż 5 osób z gildii ma ten problem.
    Ostatnio edytowane przez emmika ; 29.01.2024 o 15:45
    "Życie jest krótkie, więc łam zasady: wybaczaj szybko, całuj powoli, kochaj szczerze, śmiej się bez opamiętania i nigdy nie żałuj niczego, co wywołało uśmiech na Twojej twarzy."

  7. #27
    Osadnik
    Dołączył
    06.10.2012
    Posty
    78
    Serwer
    Złota Góra
    wysłałam screena do bb ciekawe co odpowiedzą((((

    https://prnt.sc/6XibfNoRGIeA

  8. #28
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.12.2013
    Posty
    15
    Serwer
    Złota Góra
    Próbuję się logować przez unity z przeglądarki chrome, jak zalecają. Wygląda, jakby wywaliło konto. Osoby zalogowane nie mogą wejść na przygody, jakby nie było map.
    https://zapodaj.net/plik-AZDJBoG3QZ

  9. #29
    Osadnik
    Dołączył
    06.10.2012
    Posty
    78
    Serwer
    Złota Góra
    Tak jak piszesz zgadza się, a na górnym pasku same zera, brak osadników, surowców itp(( ja odpaliłam na ff i to samo co u ciebie

  10. #30
    Osadnik Awatar DukeNukem-PL
    Dołączył
    14.10.2013
    Posty
    104
    Serwer
    Złota Góra
    Nie ma wyjścia, trzeba zgłaszać ten błąd indywidualnie z głównej strony logowania do 'supportu' bo inaczej przepadnie kolejka logowania na serwer:
    https://forum-thesettlersonline-com...._x_tr_pto=wapp

Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 14 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.