Odpowiedz w tym wątku
Strona 7 z 11 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 9 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 106

Wątek: spadajaca gwiazda

  1. #61
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Zee4c Zobacz posta
    wydaje mi sie ze wszyscy którzy mówili o braku opłacalności spadłej gwiazdy będą musieli odszczekać bardzo głośnio...
    Wszyscy ktorzy mowili o braku oplacalnosci mowili w oparciu o dostepne dane z serwera testowego, gdzie na testowanie ostatniej wersji miales niecale 8 dni, i to zakladajac ze w ogole mogles wejsc na wyspe, wiec nawet nie bylo wystarczajaco duzo czasu zeby zdobyc surowce na zakup tych paczek.

    Stad mnie w sumie ciekawi skad te dane wzieli.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  2. #62
    Osadnik
    Dołączył
    11.12.2013
    Posty
    52
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Brak możliwości wytwarzania premek do tych nowych złóż , w skrzyni z nagrodami zamiast pd był zielony pasek nic nie dający.

  3. #63
    Osadnik Awatar Igorb1985
    Dołączył
    01.03.2013
    Posty
    182
    Serwer
    Czarci Gaj
    Jakieś to wszystko niespójne. W jednym ciągu napstrykałem 1000 smarów żeby mieć na kolejne złoża po czym w kolejnym ciągu zadań okazuje się, że nie mogę ich wrzucić na złomiaki - a złoża są te same praktycznie. Dziwne to nieco A co do skrzyń...osobiście dla mnie porażka na moim poziomie (80). Zbieranina tylko więcej tego czego i tak już człowiek ma dużo np gwiezdnych monet - po co mi ich więcej jak możliwość ich wydania jest ograniczona kłódkami. Obecnie zalega tego 2kk i nie ma co z tym zrobić. Sprawdziłem, zobaczyłem i karawana jedzie dalej, ale dla innych osób być może nagrody z tych pudeł okażą się atrakcyjne

  4. #64
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    507
    Serwer
    Nowa Ziemia
    3 dniowy kryształowy zamek dla 80 lvlu to chyba jednak za malo ;D ale dla mnie na 74 szybkie zrobienie pd do 80 akurat podoba mi sie
    Milczenie Jaghutów przesycała ironia...
    A SERWERY i tak powinny być połączone..

  5. #65
    Osadnik Awatar Igorb1985
    Dołączył
    01.03.2013
    Posty
    182
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Zee4c Zobacz posta
    3 dniowy kryształowy zamek dla 80 lvlu to chyba jednak za malo ;D ale dla mnie na 74 szybkie zrobienie pd do 80 akurat podoba mi sie
    Jedyną rzeczą godną uwagi dla mnie to jest chyba to kryształowe drzewo, bo jest to taki nieco unikat jak wieża portowa także chyba skłonię się ku tym skrzyniom z tymi skórkami.

  6. #66
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.01.2013
    Posty
    1
    Serwer
    Nowy Świat
    Jestem w zadaniu Wyznacz Kurs i mam użyć współrzędne lotu pioniera ale nie mogę bo nie mam go choć na pewno go robiłem dodatkowo nie mogę zrobić nowego bo nie mam na mapie gwiezdnego pyłku, kopalni też nie mam. Miał ktoś też tak?

  7. #67
    Początkujący Osadnik Awatar corsare
    Dołączył
    25.09.2012
    Posty
    29
    Serwer
    Złota Góra
    Brak możliwości wytwarzania premii Z.U.O.M.I.A.K, nie ma zakładki w Pionierze...

  8. #68
    Osadnik
    Dołączył
    26.01.2012
    Posty
    37
    Serwer
    Nowa Ziemia
    tylko jak zebrac jak nie moge wytwarzac premki?

  9. #69
    Osadnik
    Dołączył
    11.11.2022
    Posty
    86
    Serwer
    Nowa Ziemia
    amatorzy - powinniscie byc wdzieczni tworcom i osobom co tworza wiki ze dzieki nim to wasze wydarzenie wciaz zyje..jak mozna takiego gniota wypuscic ..
    Ostatnio edytowane przez HeyHoLetsGoo ; 02.02.2024 o 08:10

  10. #70
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    507
    Serwer
    Nowa Ziemia
    i nowy ciekawy problem - po zrobieniu serii "Wydobycie gwiazdy z nieba" gdzie używany byl smar powinna zacząć sie seria V czyli "Wykorzenienie problemu" a u mnie zaczęło sie nie wiadomo co, bo nazwa "Deszcz Gwiazd 2" ale nie robię od nowa I tylko misje z "Miedzy młotem a kowadłem" czyli jakby z II pod nazwa I. I bez możliwości rzucenia smaru który mam w zapasie wiec zebranie 1k odłamków 50h znowu...
    Ostatnio edytowane przez Zee4c ; 02.02.2024 o 12:20
    Milczenie Jaghutów przesycała ironia...
    A SERWERY i tak powinny być połączone..

Odpowiedz w tym wątku
Strona 7 z 11 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 9 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.