Odpowiedz w tym wątku
Strona 5 z 11 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 106

Wątek: spadajaca gwiazda

  1. #41
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,074
    Serwer
    Złota Góra
    czy te zadania i ten stateczek finalnie do czegos proweadza? czy tylko takie klepanie zadan i na tym koniec?

  2. #42
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.01.2012
    Posty
    24
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Rupiert Zobacz posta
    czy można przyspieszyć wyeksploatowanie fragmentów gwiazdy ?
    Tak. W Pionierze jest premia Z.U.O.M.I.A.K. Działa 2 godziny. Pobiera na raz 2 fragmenty gwiazdy ze złoża, a do magazynu wrzuca 6.

  3. #43
    Osadnik
    Dołączył
    11.11.2022
    Posty
    86
    Serwer
    Nowa Ziemia
    totalna kupa jesli chodzi o to wydarzenie. Nie chce mi sie bawic w wyszukiwanie tych roznych rzeczy na mapie ktore trzeba odnalezc a sa schowane gdzies za budynkami., Nie wiem mialo byc ciekawie interesujaco a jest nudno i frustrujaco.
    Ostatnio edytowane przez HeyHoLetsGoo ; 29.01.2024 o 08:30

  4. #44
    Odkrywca Awatar Angel7212
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    586
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Hristo Zobacz posta
    Tak. W Pionierze jest premia Z.U.O.M.I.A.K. Działa 2 godziny. Pobiera na raz 2 fragmenty gwiazdy ze złoża, a do magazynu wrzuca 6.
    a gdzie to zdobyc?

  5. #45
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.01.2012
    Posty
    24
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Angel7212 Zobacz posta
    a gdzie to zdobyc?
    Jak robiłeś pierwszy ciąg zadań to jedno z ostatnich było - "Użyj 5 Z.U.O.M.I.A.K. Wz. I na twojej wyspie." A Pionier znajduje się blisko wyspy, gdzie zazwyczaj stoją eventowe budowle.

  6. #46
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Wydałem 850 fragmentów gwiazdy ma podstawowe kompedium, otwarłem i moim oczom ukazały się ekscytujące nagrody... 1 manuskrypt, 2000 kamienia...

  7. #47
    Osadnik Awatar DukeNukem-PL
    Dołączył
    14.10.2013
    Posty
    104
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Androm3da Zobacz posta
    Wydałem 850 fragmentów gwiazdy ma podstawowe kompedium, otwarłem i moim oczom ukazały się ekscytujące nagrody... 1 manuskrypt, 2000 kamienia...
    Jasny gwint, to jest właśnie tak zabawne jak ten koleś z młotkiem... ,,|pomłotkuj.e se|,.

  8. #48
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    507
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez HeyHoLetsGoo Zobacz posta
    totalna kupa jesli chodzi o to wydarzenie. Nie chce mi sie bawic w wyszukiwanie tych roznych rzeczy na mapie ktore trzeba odnalezc a sa schowane gdzies za budynkami., Nie wiem mialo byc ciekawie interesujaco a jest nudno i frustrujaco.
    lol to jest ZAWSZE w tych samych miejscach! jak zloza do kopalni!
    https://settlersonlinewiki.eu/wyzwan...rerunner04.jpg
    Milczenie Jaghutów przesycała ironia...
    A SERWERY i tak powinny być połączone..

  9. #49
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.09.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Kolonia
    Nie zaglądałem jakiś czas na forum. Statek znajduje się w 4 strefie naciśnij na numerycznej 4 i z prawej strony on jest oczywiście jak skończysz odpowiednie zadanie po wybudowaniu tego statku gwiezdnego.

  10. #50
    Osadnik
    Dołączył
    11.11.2022
    Posty
    86
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Zee4c Zobacz posta
    lol to jest ZAWSZE w tych samych miejscach! jak zloza do kopalni!
    https://settlersonlinewiki.eu/wyzwan...rerunner04.jpg
    tak wiem umiem czytac wiki, ale odpowiem ci jednym z cytatow Penelopy . "Wiki nie jest strona wspierana przez BB "Tak samo jak klient. Zatem oczekiwalbym aby to w omowieniu wydarzenia na stronie BB byla taka mapka i omowione gdzie mam tego szukac, moze wydaje sie to smieszne, ale jesli robi sie event to wypada wyjasnic ludziom co i jak maja robic. Nie zlicze ile widzialem pytan na czacie gdzie jest ten stateczek (sam o to pytalem) , gdzie sa znajdki, dlaczego pylek nie podswietla znajdek

Odpowiedz w tym wątku
Strona 5 z 11 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.