Odpowiedz w tym wątku
Strona 10 z 11 PierwszyPierwszy ... 8 9 10 11 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 106

Wątek: spadajaca gwiazda

  1. #91
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.03.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Witam

    Level 79

    Nie ma punktów doświadczenia w pierwszym slocie
    Otworzyłem pudełko (czerwone) Mistrzowskie Kompendium Wiedzy O Odkryciach Dotyczących Fenomenów Związanych z Gwiazdą z Nieba

  2. #92
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,074
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez pretor29 Zobacz posta
    mialem w magazynie 500 fragmentow gwiazdy , po otwarciu pudelek dostalem koljne 500 i dodalem je do wladyki, efekt - nie dodalo nic po otwarciu klejnego wpadlo 150 dodalem do wladyki i zaliczylylo tlyko 150 ... reszta przepadla....

    brawo bb oby wiecej takich bubli.... tak czyscilem ciasteczka i wentylator , podkladke pod myszke tez i nic nie dalo
    dzisiaj kolejna sytuacja, zrobilem zaawansowane kompendium wiedzy 2 stopnia , potem otworzylem , dostalem pare drobiazgow oraz 150 fragmentow gwiazdy no i oczywiscie kolejny raz ich nie dodalo czyli 0.... bb naprawcie to albo dajcie se z tym spokoj jak nie potraficie niczego porzadnie zrobic

  3. #93
    Osadnik
    Dołączył
    21.08.2012
    Posty
    63
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez pretor29 Zobacz posta
    mialem w magazynie 500 fragmentow gwiazdy , po otwarciu pudelek dostalem koljne 500 i dodalem je do wladyki, efekt - nie dodalo nic po otwarciu klejnego wpadlo 150 dodalem do wladyki i zaliczylylo tlyko 150 ... reszta przepadla....

    brawo bb oby wiecej takich bubli.... tak czyscilem ciasteczka i wentylator , podkladke pod myszke tez i nic nie dalo
    trafiło mi się 2 razy, nawet już się nie denerwuję

  4. #94
    Osadnik
    Dołączył
    26.04.2012
    Posty
    109
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ja już też przestałem to badziewie robić.
    Dla 80 lvl nic wyjątkowego, ani Gwiezdnych Monet, ani żadnych ciekawych nagród.

  5. #95
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,074
    Serwer
    Złota Góra
    niestety bb ma pomysly ktore by mialy jakakolwiek wartosc gdzies 8 lat temu a nie teraz .... takie wlasnie maja pojecie o grze i o tym co sie tu dzieje

  6. #96
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.07.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Kolonia
    A ja ma taki problem: zadanie "nie spiesz się" otóż wydobyłam kryształy i zaliczyło mi tylko jedno złoże bo pozostałe usunęłam wcześniej i co teraz? Można coś z tym zrobić?

  7. #97
    Osadnik
    Dołączył
    21.08.2012
    Posty
    63
    Serwer
    Czarci Gaj
    po raz kolejny nie zaliczyło mi 500 kryształków z pudełek, na dodatek 2 zadania aktywniły się jednocześnie. Ale po zebraniu pyłków zaliczyło tylko jedno, bo drugie odchaczyło tylko 7 pyłków zamiast 8, totalny bałagan

  8. #98
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,074
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Magdina Zobacz posta
    po raz kolejny nie zaliczyło mi 500 kryształków z pudełek, na dodatek 2 zadania aktywniły się jednocześnie. Ale po zebraniu pyłków zaliczyło tylko jedno, bo drugie odchaczyło tylko 7 pyłków zamiast 8, totalny bałagan
    dzisiaj mialem to samo dodalem 500 , zaliczylo 0... parodia

    bb dajcie sobie spokoj juz z czymkolwiek, wprowadzacie rzeczy ktore nie nadaja sie do niczego maja mnostwo bledow i tyle... jeden wileki syf ... nastepny raz przetestujcie cos moze 10 lat zanim wprowadzicie i moze zadziala poprawnie

    tez juz odpuszcxzam ten bubel
    Ostatnio edytowane przez pretor29 ; 23.02.2024 o 22:11 Powód: ....

  9. #99
    Osadnik
    Dołączył
    27.10.2018
    Posty
    148
    Serwer
    Nowa Ziemia
    fajny dodatek , pobudzony handel bo jednak sporo surowców schodzi na te zadania, przyspiesza wbijanie lvl brak problemów z jakimkolwiek cyklem lub zadaniem wszystko chodzi jak należy brawo BB wielki plus

  10. #100
    Osadnik
    Dołączył
    25.01.2012
    Posty
    41
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ostanie naprawione i zwrócone wtopione w magazynu fragmenty ? bo gracze wiele stracili przez dodanie do magazynu a tu ich nie ma....

Odpowiedz w tym wątku
Strona 10 z 11 PierwszyPierwszy ... 8 9 10 11 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.