Odpowiedz w tym wątku
Strona 9 z 11 PierwszyPierwszy ... 7 8 9 10 11 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 106

Wątek: spadajaca gwiazda

  1. #81
    Osadnik Awatar jery75
    Dołączył
    31.08.2012
    Posty
    38
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Serdeczne dzięki Posżło

  2. #82
    Osadnik Awatar jery75
    Dołączył
    31.08.2012
    Posty
    38
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez J_Lubartow Zobacz posta
    w pionierze przerób części na monety i dopiero wtedy wyprodukuj do zadania , zrobiłeś na zapas i zablokowało
    Serdeczne dzięki Poszło

  3. #83
    Osadnik
    Dołączył
    26.04.2012
    Posty
    109
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez J_Lubartow Zobacz posta
    w pionierze przerób części na monety i dopiero wtedy wyprodukuj do zadania , zrobiłeś na zapas i zablokowało
    Dokładnie. Limit ktoś inteligentny ustawił na 50 sztuk....

  4. #84
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.01.2012
    Posty
    24
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Udało mi się zakończyć zabawę w "super pomysł" BB pod nazwą "Spadająca Gwiazda". W sumie uniknąłem problemów, o których pisało wielu graczy. Uzbierałem nieco ponad 4500 fragmentów gwiazdy, więc zanim zdecydowałem się zdobywać kolejne i kombinować jak pozbyć się syfiastej premii Proch Piaskuna kupiłem "Mistrzowskie Kompendium Wiedzy O Odkryciach Dotyczących Fenomenów Związanych z Gwiazdą z Nieba". Ponieważ od lat jestem na 80 poziomie w slocie 1 nie miałem nic, w 2 i 3 olej i rudę złota, a w 4 chyba tom.

  5. #85
    Początkujący Osadnik Awatar kopacz
    Dołączył
    28.02.2012
    Posty
    14
    Serwer
    Nowy Świat
    Pytanie, dlaczego jest limit magazynowy dla "Fragmenty gwiazdy ", czy jest możliwość zwiększenia

  6. #86
    Osadnik
    Dołączył
    23.03.2012
    Posty
    79
    Serwer
    Czarci Gaj
    Ten limit na fragmenty gwiazd to zapewne błąd.
    Magazyn to magazyn i skoro fragmenty zbierają się w magazynie , to ich limit powinien być taki jak każdego innego surowca który się w magazynie zbiera.

  7. #87
    Osadnik
    Dołączył
    26.04.2012
    Posty
    109
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Hristo Zobacz posta
    Udało mi się zakończyć zabawę w "super pomysł" BB pod nazwą "Spadająca Gwiazda". W sumie uniknąłem problemów, o których pisało wielu graczy. Uzbierałem nieco ponad 4500 fragmentów gwiazdy, więc zanim zdecydowałem się zdobywać kolejne i kombinować jak pozbyć się syfiastej premii Proch Piaskuna kupiłem "Mistrzowskie Kompendium Wiedzy O Odkryciach Dotyczących Fenomenów Związanych z Gwiazdą z Nieba". Ponieważ od lat jestem na 80 poziomie w slocie 1 nie miałem nic, w 2 i 3 olej i rudę złota, a w 4 chyba tom.
    Hristo, czyli nie było w 1 slocie Gwiezdnych Monet??

  8. #88
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.01.2012
    Posty
    24
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez trorox Zobacz posta
    Hristo, czyli nie było w 1 slocie Gwiezdnych Monet??
    Nie było.

  9. #89
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    507
    Serwer
    Nowa Ziemia
    80 lvl mogą nie musza- w końcu wieża portowa tez wpadała z 1-2% szans - ja zrobiłem kolo 100 wypraw by ja zdobyć. A tu te kryształowe drzewo czy stałe skórki kryształowe maja prawdopodobieństwo 3-1,3% wiec możne kiedys coś wpadnie... Ja mam 74 lvl i te 35kk pd co wpadło mnie ucieszylo - jeszcze tylko 60 z 200 zostało ;D. Szkoda tylko ze trzeba wybrac pd czy budynki - bo mogly by budynki z 1,3% wpadac obok pd..
    Ostatnio edytowane przez Zee4c ; 05.02.2024 o 14:10
    Milczenie Jaghutów przesycała ironia...
    A SERWERY i tak powinny być połączone..

  10. #90
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,074
    Serwer
    Złota Góra
    mialem w magazynie 500 fragmentow gwiazdy , po otwarciu pudelek dostalem koljne 500 i dodalem je do wladyki, efekt - nie dodalo nic po otwarciu klejnego wpadlo 150 dodalem do wladyki i zaliczylylo tlyko 150 ... reszta przepadla....

    brawo bb oby wiecej takich bubli.... tak czyscilem ciasteczka i wentylator , podkladke pod myszke tez i nic nie dalo

Odpowiedz w tym wątku
Strona 9 z 11 PierwszyPierwszy ... 7 8 9 10 11 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.