Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 63

Wątek: Zmiany w grze - 25.01.2024 - Dyskusja

  1. #31
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.01.2015
    Posty
    4
    Serwer
    Kolonia
    Potwierdza się teza, że informatycy nie znają tej gry z praktyki, bo jest tyle miejsc "odludnych" na wyspie, gdzie raczej nie buduje się strategicznych budynków, a oni wybrali miejsca, gdzie po wyburzeniu gór są duże skupiska budowli.

  2. #32
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,074
    Serwer
    Złota Góra
    tempo usuwania postow jest niesamowite .. szkoda ze tak samo szybko nie naprawiaja bledow w tym czyms....

  3. #33
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,699
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry,

    przypominam rozwiązania ze Zmian w grze:

    Zadania związane ze zbieraniem gwiezdnego pyłu:
    W przypadku zadań, w których gracze muszą zebrać określoną liczbę emotek lub wejść w interakcję z określoną liczbą S.C.R.A.P.P.E.R, zdarzają się sytuacje, w których mogą one być ukryte za większymi budynkami i drzewami
    Obejście: Przenieś budynek w inne miejsce/Posiadaj wystarczającą ilość drwali, aby ściąć wszystkie drzewa na danym obszarze.

    Badamy sposoby na ulepszenie tego w nadchodzącej aktualizacji.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  4. #34
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.09.2023
    Posty
    7
    Serwer
    Kolonia
    niestety jedno złoże tych odłamków zatrzymuje się i restartuje pomiędzy 8 minut 44 sekundy a 8 minut i 20 sekund - tak cały czas - co jest grane

  5. #35
    Początkujący Osadnik Awatar corsare
    Dołączył
    25.09.2012
    Posty
    29
    Serwer
    Złota Góra
    "połączenie z serwerem zostało przerwane..." i tak od czterech godzin. Przy kupowaniu klejnotów w sklepie nigdy nie zrywa połączenia...

  6. #36
    Osadnik Awatar DukeNukem-PL
    Dołączył
    14.10.2013
    Posty
    104
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez corsare Zobacz posta
    "połączenie z serwerem zostało przerwane..." i tak od czterech godzin. Przy kupowaniu klejnotów w sklepie nigdy nie zrywa połączenia...
    o 0:30 serwer wywalił mi ten komunikat gdy rozmawiałem z kolega z gildii.
    Konsekwencja olewania testów przez bb. Założę się że na testowym serwerze nikt z bb nie odpalił gry ze Starfall na swoim koncie. Pierwszy błąd po wysypaniu na mapę gwiezdnego pyłku był do wykrycia w 5 minut. No ale 'nowa, poprawiona' wersja Srarfall pojawiła się dopiero po 2 miesiącach. No czas reakcji pobił chyba wszystkie rekordy "dewelopingu". Czy wtedy ktoś z bb na testowym to odpalił? Nadal szczerze wątpię. Po co? Lepiej niech się gracze sami się bujają z tym problemem.

    Mogę tylko pogratulować bb szczególnego talentu do zniechęcania graczy do siebie.

    "Dziękuję za cierpliwość w przeczytaniu tej wiadomości i wsparcie.
    Wasz Zespół Loży Szyderców"

  7. #37
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.09.2023
    Posty
    7
    Serwer
    Kolonia
    ja proszę o wywalenie tego z mojego konta - mam dość bujania się w tym temacie i pisania do supportu - serio

  8. #38
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Kolonia
    mam 7 pyłkow w miejscu 8 krater i to od paru godzin....doczekam się na pyłek?

  9. #39
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    26
    Serwer
    Nowy Świat
    Dlaczego? ???? Czesc graczy majac Pioniera na IV levelu ma w nim 2 zakladki a inni nie. W drugiej zakladce mozna produkowac zuomiaki smar czyli dopalki do kopalni krysztalow.

  10. #40
    Osadnik
    Dołączył
    06.10.2012
    Posty
    78
    Serwer
    Złota Góra
    u mnie Pioner na 1 poziomie , bez mozliwości podniesienia poziomu na wyzszy, przy przedostatnim zadaniu wywaliło mnie z gry i do dzisiaj nie ma mozliwości zalogowania sie do gry, jak zreszta wielu innych graczy((((((((

Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.