Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 63

Wątek: Zmiany w grze - 25.01.2024 - Dyskusja

  1. #21
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.12.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Złota Góra
    Zrobilam te w magazynie i co dalej,jak to zebrac.

  2. #22
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.12.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Złota Góra
    Podlaczam sie do pytani

  3. #23
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.12.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Złota Góra
    Pomozcie,nadal nie wiem co z tym pylkiem

  4. #24
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.01.2017
    Posty
    1
    Serwer
    Kolonia
    Zbieranie pyłku to jak rzucanie premii. W gwieździe jest 8 sztuk Improwizowanego zestawu zbieracza, klikasz na nim i rzucasz na pyłek na wyspie

  5. #25
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.06.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowy Świat
    Czy w magazynie prowiantu od razu pojawia się możliwość stworzenia zestawu do zbierania pyłku czy w trakcie któregoś zadania? Bo ja nie mam takiej możliwości.

  6. #26
    Osadnik Awatar DukeNukem-PL
    Dołączył
    14.10.2013
    Posty
    104
    Serwer
    Złota Góra
    Po wyprodukowaniu "Improwizowanego zestawu zbieracza" ten zestaw nie pojawia się od razu w gwieździe a zakładka w MP po prostu sobie znika. I ani zestawu ani zakładki w MP nie ma przez dobre kilka minut. Więc trzeba odświeżyć stronę (F5) albo odczekać aż serwer odpowie w gwieździe widocznością zestawów, którymi można dalej klikać na na zbieranych "pyłkach". Wylogowanie i ponowne logowanie również może spowodować aktualizację zadania.
    A ja w międzyczasie cieszę się "Zablokowanym obszarem serwera". No i kto biednemu zabroni? xD

  7. #27
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.05.2013
    Posty
    2
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez DukeNukem-PL Zobacz posta
    A ja w międzyczasie cieszę się "Zablokowanym obszarem serwera". No i kto biednemu zabroni? xD
    Nie tylko Ty A support ma to bardzo głęboko w "wszyscy wiedzą gdzie". Ciekawe kiedy zrozumieją, że problem leży po ich stronie i przestaną pisać głupoty w stylu "Wyczyść cache, usuń ciasteczka". Chyba nie doczekam 11-tej rocznicy założenia konta w takich warunkach.

  8. #28
    Osadnik
    Dołączył
    18.12.2012
    Posty
    71
    Serwer
    Złota Góra
    jakim to trzeba byc...czlowiekiem biegnacym w poszukiwaniu mozgu;P wprowadzasz urozmaicenie gry, nie jestes pewien czy wszystko zadziala bo takich programistow z odrzutu bierzesz ale chociaz ten skrypt czy tam innego autobota na 100% klejek przenies na inny dzien:P mistrzowie autoreklamy---bb:P

  9. #29
    Osadnik Awatar DukeNukem-PL
    Dołączył
    14.10.2013
    Posty
    104
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez nieborko Zobacz posta
    Nie tylko Ty A support ma to bardzo głęboko w "wszyscy wiedzą gdzie". Ciekawe kiedy zrozumieją, że problem leży po ich stronie i przestaną pisać głupoty w stylu "Wyczyść cache, usuń ciasteczka". Chyba nie doczekam 11-tej rocznicy założenia konta w takich warunkach.
    Oni wiedzą że blokada obszaru serwera to efekt pojawienia się złóż gwiezdnych odłamków w takim miejscu, że ich wyjście jest blokowane przez twój budynek. Mam nadzieję że 'technicy już nad tym pracują' a ciasteczka w tej grze to czyści tylko CM a nie 'support'

  10. #30
    Osadnik
    Dołączył
    18.03.2013
    Posty
    55
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    W sprawie Blokady obszaru serwera tylko pisać na suport, najpierw dadzą odpowiedz klasyczną cache i ciastka ale potem jak się ich ciśnie to działają. W moim przypadku po prostu zatrzymali zablokowanego złoma, gra odpaliła przestawiłem swój budynek i jest ok.
    Jeśli widać, że budynek jest postawiony podejrzanie blisko tego złoża to lepiej go od razu przestawić, zanim się tam wstawi tego złoma. Zwłaszcza dotyczy to budynków wstawionych w czasie jak znieśli blokadę budowania w skałach .
    Ostatnio edytowane przez gregorypeck ; 27.01.2024 o 21:51

Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.