Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 43

Wątek: Aktualizacja Burmistrza - Wydanie Pierwsze - Dyskusja

  1. #31
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,074
    Serwer
    Złota Góra
    poczekaj 24 wchodzi strafall a na testowym jzu robia poprawki bo tam polowa rzeczy nie dziala z tym zwiazana .. wiec 24 bedzie jeszcze ciekawiej

  2. #32
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez pretor29 Zobacz posta
    poczekaj 24 wchodzi strafall a na testowym jzu robia poprawki bo tam polowa rzeczy nie dziala z tym zwiazana .. wiec 24 bedzie jeszcze ciekawiej
    toż przeciez o tym pisze, ten serwer testowy to kopalnia beki bo nikt tego nie testowal i praktycznie wszystko co wrzucili potrafi sie wywalic przy pierwszej probie

    teraz sie mecze bo cala ta nowa zawartosc opiera sie na robieniu questow, a mam buga ktory powoduje rozwijanie listy niezrobionych questow srednio co 15 sek, wiec 90% czasu jaki poswiecam na klikanie sprowadza sie do zwijania tej listy zebym w ogole mogl znalezc te questy ktore mam zrobic
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  3. #33
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    580
    Serwer
    Czarci Gaj
    Śmiać mi sie chce jak kolejny raz czytam żeby wprowadzili grupowe wysyłanie, a takie coś jest ale na kliencie. Coś czego oficjalnie nie potrafili ogarnąc twórcy gry, zrobili inni i to się chwali
    Co do nowego zadania to wpierw bedzie konserwa i potem ze 20 konserw konserw czyli z tydzien gry w plecy
    A nowe zadanie .. wg opisu z wiki - szalu nie ma, ktos chcial blysnac i jak zwykle nie wyszło

  4. #34
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    opis z wiki jest niekompletny najprawdopodobniej ze wzgledu na to, ze przez bugi i reset nie udalo sie nikomu dojsc do kluczowych questow.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  5. #35
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,699
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    opis z wiki jest niekompletny najprawdopodobniej ze wzgledu na to, ze przez bugi i reset nie udalo sie nikomu dojsc do kluczowych questow.
    Dzień dobry,

    wiki nie jest oficjalną stroną, zaczekaj proszę na oficjalny opis.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  6. #36
    Początkujący Odkrywca Awatar M0rdechaj
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    363
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    opis z wiki jest niekompletny najprawdopodobniej ze wzgledu na to, ze przez bugi i reset nie udalo sie nikomu dojsc do kluczowych questow.
    Jak to niekompletny, już od kilku dni wszystkie zadania są dodane.

  7. #37
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez M0rdechaj Zobacz posta
    Jak to niekompletny, już od kilku dni wszystkie zadania są dodane.
    Zadania skaluja sie z levelem, nie ma informacji odnosnie kosztow i nagrod z tych na wyzszym.

    Poza tym walnalem sie i nie zauwazylem ze tam sa jeszcze zakladki z kolejnymi ciagami zadan, ale to nie zmienia tego co napisalem wyzej

    edit :

    przykladowa nagroda z pierwszej (nastepnej nie zdaze zrobic bo przy obecnym tempie pracy scrapperow zebranie odpowiedniej ilosci shardow zajmie kolo 50 godzin) dostepnej paczki z Forerunnera, xp dla levelu 78 :



    edit 2 (nagroda za 1450 shardow) :

    Ostatnio edytowane przez sparkz ; 23.01.2024 o 19:31
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  8. #38
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    507
    Serwer
    Nowa Ziemia
    https://settlersonlinewiki.eu/poradn...iazda-z-nieba/
    Wydaje mi sie ze warto sie przemeczyc 4 dni dla 50mln PD ;D - te miliny PD wygladaja aż niewiarygodnie ;D
    Milczenie Jaghutów przesycała ironia...
    A SERWERY i tak powinny być połączone..

  9. #39
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Zee4c Zobacz posta
    https://settlersonlinewiki.eu/poradn...iazda-z-nieba/
    Wydaje mi sie ze warto sie przemeczyc 4 dni dla 50mln PD ;D - te miliny PD wygladaja aż niewiarygodnie ;D
    A doladowania do tych zloz sa jakies dostepne na wyzszych levelach ? bo w ostatnim quescie jaki robilem miales 5 scrapperow po 200 shardow i tyle, wiec zeby zdobyc >4k musialbys zrobic 4 cykle zadan, wiec okolo 16 dni a nie 4.

    Patrzac na to z drugiej strony, jesliby miec odpowiednia ilosc surowcow przygotowanych, to jesli ten drop faktycznie wpada ze 100% skutecznoscia to teraz mozna max lvl wbic pasywnie nie przejmujac sie przygodami. Tylko jaki to ma sens ?
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  10. #40
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    507
    Serwer
    Nowa Ziemia
    16 chyba nie bo ja kończę złoża na poziomie IV i mam ponad 3k fragmentów wiec jeżeli na V bedzie dzialal smar z IVgo to 4,5k uzbieram za 3 dni... mnie akurat cieszy szybkie przejscie z 74lvlvu na 80 bo dawno znudziło mnie tłoczenie przygod i z mojego rocznika 2014 jestem chyba jednym z najniższym lvlem.
    A jaki sens tego dla 80 lvl i pasywne przygody - tego nikt nie wie ;D
    A- skórka na 3 dni kryształowa ;DDDDD be hehe lol
    Milczenie Jaghutów przesycała ironia...
    A SERWERY i tak powinny być połączone..

Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.