Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 43

Wątek: Aktualizacja Burmistrza - Wydanie Pierwsze - Dyskusja

  1. #1
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,699
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Aktualizacja Burmistrza - Wydanie Pierwsze - Dyskusja





    Witam!

    Zapraszam do podzielenia się opiniami na temat wątku > Aktualizacja Burmistrza - Wydanie Pierwsze <.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  2. #2
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Event jest tak dobry, ze po paru pierwszych zadaniach zniknela mi mozliwosc produkcji przedmiotow eventowych, i kazde kolejne z jakże angazujacych intelektualnie questow za 16 expa musze konczyc klejnotami.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    31.01.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Może w końcu zamiast dodawać tylko kolejne coraz to bardziej powtarzalne zadania, zaczniecie dodawać funkcje, które akurat by się w grze przydały? Np. możliwość wybrania NARAZ/ZAZNACZENIA kilku/wielu/wszystkich odkrywców i wysłania ich z tym samym zadaniem? Teraz gdy każdy ma ich miliard, ta funkcja bardzo by się przydała.

    Fajnie by było skasować zadania, które, żeby wykonać TRZEBA ukończyć jakąś tam przygodę. Od samego początku gry te całe "przygody" były tak nudne, że do tej pory mi się nie chce ich robić.

  4. #4
    Osadnik Awatar jery75
    Dołączył
    31.08.2012
    Posty
    38
    Serwer
    Słoneczny Gród
    ...staram się być równie podekscytowany...m

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    09.03.2017
    Posty
    81
    Serwer
    Słoneczny Gród
    ..."Obecnie można przetestować wydarzenie Starfall na serwerze testowym"....
    Ano nie wszyscy mogli to przetestowac bo wprowadziliscie to z bledem uniemozliwiajacym na samym starcie wydarzenia owe "przetestowanie" przez niektorych graczy

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    09.03.2017
    Posty
    81
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Ponet Zobacz posta
    Może w końcu zamiast dodawać tylko kolejne coraz to bardziej powtarzalne zadania, zaczniecie dodawać funkcje, które akurat by się w grze przydały? Np. możliwość wybrania NARAZ/ZAZNACZENIA kilku/wielu/wszystkich odkrywców i wysłania ich z tym samym zadaniem? Teraz gdy każdy ma ich miliard, ta funkcja bardzo by się przydała.

    Fajnie by było skasować zadania, które, żeby wykonać TRZEBA ukończyć jakąś tam przygodę. Od samego początku gry te całe "przygody" były tak nudne, że do tej pory mi się nie chce ich robić.
    hhm...Ponet, Ponet, Ponet.... cytujem:"W przyszłości chcemy wprowadzić więcej poprawek, aby ułatwić obsługę i wygodę, ale nie jest to obecnie priorytetem."

  7. #7
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,074
    Serwer
    Złota Góra
    no ale to juz hcyba 3 czy 4 ro ka unit ydalej kuluje wiec po co cokolwiek wprowadzac

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.09.2018
    Posty
    28
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Ja się tylko zastanawiam, kiedy będzie naprawiony błąd, który powoduje że zasóbDodaj do dowolnego złoża lub zasobu jest na moich oczach (dosłownie) zamieniany w Dodaj zasób: Drewno z drzewa iglastego.
    To już trzeci rok, jak to zgłaszam i nic nie jest z tym faktem robione!

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.05.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowy Świat

    Brak wyświetlania statusu budynków

    Hej, a mnie najbardziej irytuje błąd, który nie pozwala podglądać statusu budynku, który jest w rozbudowie. Raz to się pojawia, a częściej znika. Proszę, naprawcie to...

  10. #10
    Osadnik
    Dołączył
    11.11.2022
    Posty
    86
    Serwer
    Nowa Ziemia
    czy uwazasz ze kontakt z waszym supportem dziala wlasciwie. Wyslanie informacji przez formularz na stronie OK. odpisujecie na zgloszenie z adresu no-reply@cs.ubisoft.com. - jak Wam odpowiedziec zatem na wasza odpowiedz? kolejny raz formularz ktory np nie pozwala zalaczac plikow? - Zalaczanie plikow dobra sprawa - przy zalaczaniu plikow - okazuje sie ze macie zainstalowany jakis filtr albo cos ktory nie wysyla do was owych plikow - trzeba je wrzucic np na jakies dysk zewnetrzny typu google drive czy cos, zrobic link dac uprawnienia do przegladania i Wam wyslac link. Powaznie? 21 wiek i takie zabawy? amatorstwo.
    Kolejna sprawa. Z jakiegos powodu nie wiem po stronie kogo, z niektorych domen maile o zmianie hasla, maila etc etc korespondecja nie dochodzi do nas jako gracza. Administracja poczty twierdzi ze po ich stronie jest wszystko w porzadku - nie mam podstaw im nie ufac . Polecam przejrzec procedury kontaktu z supportem bo teraz to nie dziala jak powinno i jak dziala w kazdej firmie w kazdej grze, chyba ze Ubisoft tworzy nowe 'lepsze' standardy. Wiem ze w przeciagu roku conajmniej 2 razy sami (po informacjach od graczy) stwierdziliscie ze maile do was nie dochodzily - moze jest takze tym razem cos nie tak. Najlepiej wez wyslij sobie sama maila z prywatnej skrzynki przez formularz i zobacz jak to wyglada z naszej strony (gracza). Dla mnie jest to nieakceptowalne .

    Brak moderatora w grze, filtru auto bota ktory by karal blokowal niesfornych graczy.
    Gram na Nowej Ziemii - kiedys bylo tu 2-3 moderatorow ktrzy wpadali cos tam robili, czasem nadgorliwie i moze slusznie ich usunieto, ale w to miejsce nie wprowadzono nic zadnej funkcji procedury ulatwien ktore pomoglby walczyc z patologia jaka zachodzi na czatach.
    Jak mam zraportowac dana osobe - ? Powinno to byc tak ze jakas opcja przy nicku raport - i w momencie jak osobnik naduzywa czatu np osoby sie wyzywaja czasem wrecz dosc mocno klikam raport- i dana wypowiedz tej osoby idzie z automatu jako zgloszenie do was. Inaczej znowu zachaczamy o punkt kontaktu mailowego z supportem ktory nie dziala!

    Nie mozna pominac twojego braku zaangazowania w ta gre. Wchodzisz do gry i na czacie "dzien dobry" i to koniec. 0 jakiejkolwiek interakcji , nie zapytasz sie o nic nie zainteresujesz sie, - wlasciwie mogloby Cie nie byc i nie odczul bym roznicy ze jest tam wyzej ktos kto czuwa nad ta gra. ..Moze myslisz ze wszystko dziala wysmienicie, to wyprowadze cie z bledu - tak nie jest. Bledow problemow wciaz jest bez liku, i gracza mowiac brzydko maja na to wywalone, bo wiedza ze nie maja wplywu zadnego na to co i kiedy naprawicie

Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.