Odpowiedz w tym wątku
Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 4 5 6
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 60

Wątek: Aktualizacja Burmistrza - Wydanie Pierwsze - Dyskusja

Początkujący Osadnik
    Serwer
    Złota Góra
    dzien dobry

1. chcialbym, abyscie nie narzucali odgonie limitow nagrod w eventach. jesli nie potrzebuje kupic odkrywcow, czy generalow, a chce przeznaczyc swoje zasoby TYLKO na 1 budynek - chce to zrobic. Uwazam, ze dodawanie kolejnych generalow na MOIM etapie gry nie ma najmniejszego sensu. Mam 80 poziom, skonczylem PVP, mam kilkunastu wyszkolonych generalow ktorymi szybko robie przygody (albo strzelam, po szybkiego dropa) i nie widze sensu dokladania do kolekcji kolejnego generala, ktory bedzie dla mnie bezuzyteczny, lub sredniouzyteczny.

2. Fajnie byloby, gdybyscie wprowadzili ulepszone budynki. Az sie prosi ulepszony piec do wytopu zlota. Ulepszona Mennica. Wiekszosc budynkow ma takie alternatywy, brakuje dla wspominanych dwoch.

3. Zadania, ktore ferujecie w eventach, sa turbo powtarzalne. Zaskoczcie czyms nowym. Dajcie lepsze nagrody, ktore uciesza zarowno starych jak i nowych graczy. Patrzac po tegorocznym wydarzeniu pilkarskim .. 3 herbaty, 3 hot dogi, to troche slabe. Ludzie graja w eventy - szczegolnie w eventy, zeby cos ugrac, zdobyc. nikt nie jest szczesliwy ze wypadna mu 3 hot dogi.

4. Czy mozecie dodac jako eventowe elitarne nagrody jakies ekstra budynki (np. niewyczerpalna kopalnia zlota, zelaza, miedzi)?
    u kupca mam limiy, a chcialbym moc zdobyc kolejny budynek.

5. poprosze o to co wszyscy - nowe levele, nowe przygody, nowe miejsce na wyspie.

6. czy moze w grze istniec cos na ksztalt kupca za monety (jak kupiec gildyjny) - po cos te monety sa, wiec fajnie byloby moc wydawac te pieniadze regularnie jak sie naprodukuja na jakies ciekawe budynki.

7. zastanowcie sie prosze nad sensem tworzenia nowych budynkow z premiami, gdzie zeby uzyc cos powiedzmy dwa razy dziennie trzeba juz miec takich budynkow kilka. jak zawsze chodzi o miejsce - ktorego nam brakuje. kiedy widze ze oferujecie cos takiego przechodze obok tego obojetnie mowiac, nie skorzystam bo nie mam miejsca.

8. czy miejsce w ktorym laduje gienek, moze byc uzyte pod budynek? skoro gienek moze, to dlaczego ja nie moge sie tam zbudowac?

9. czy mozliwe jest obnizenie kosztow drzewa pisankowego? fajnie gdyby wraz z tym poszlo skrocenie czasu odnowienia. obecne koszty sa eksremalne i przy 1 drzewie, mozna uzyc to w evencie tylko jednokrotnie.

10. czy mozecie pozwolic wyburzyc na wyspie wszystkie kamieniste obszary - obecnie mam blokade i nie moge wyburzyc tego co bym jeszcze chcial.

11. czy mozecie poszerzyc obszar wodny, ktory jest dostepny przy samej wyspie? jesli odzoomowac mape jest pelno miejsca, ktre sie marnuje, a mozna by je jakos wykorzystac.

12. czy mozecie polaczyc serwery? czasami na swiecie jest stypa i maly ruch, co przeklada sie na handel i wpsolne zabawe. wiem ze znajomi graja na innych swiatach i ani nie mozemy ze soba pogadac, ani wspolnie pograc. taka akcja ozywi gre.

to tak na teraz co widze ze moznaby ulepszyc.
    dziekuje za uwage.
    Ostatnio edytowane przez dideczek ; 28.06.2024 o 18:54 Powód: poprawione literowki

Początkujący Osadnik
    Serwer
    Złota Góra
    cos mi nie pyklo przy odpowiedzi na posta...

w odpowiedzi do posta beavisio

bardzo fajny pomysl.
    albo gra pozwoli postawic jeden budynek - czytajac ile pozostalych masz w menu gwiazdy.
    masz 13 budek z hot dogami - stawiasz 1 na wyspe. 12 siedzi w gwiezdzie a gra produkuje z szybkosia 13.

MEGA!
    Ostatnio edytowane przez dideczek ; 28.06.2024 o 10:33 Powód: pomylka

Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry,

dziękuję serdecznie za wszystkie opinie!

Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

Osadnik
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry. Ja bym chciał aby podkowy zwiększały prędkość generałów za każdym razem kiedy się je włączy. Jedna brązowa podkowa to 15% szybciej, druga brązowa podkowa to 30% szybciej, trzecia podkowa to 45% szybciej i tak dalej. Tajemnicze Podkowy powinny być premią strefową i działać 1 dzień, 3dni i 7 dni 3 wersje, działa na wszystkich przygodach .
    Na pewno pobudziło by to ludzi do działania a jak ktoś nie chce to nie musi włączać.
    Ostatnio edytowane przez qqaz ; 29.06.2024 o 09:57

Osadnik
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez dideczek Zobacz posta
    dzien dobry

1. chcialbym, abyscie nie narzucali odgonie limitow nagrod w eventach. jesli nie potrzebuje kupic odkrywcow, czy generalow, a chce przeznaczyc swoje zasoby TYLKO na 1 budynek - chce to zrobic. Uwazam, ze dodawanie kolejnych generalow na MOIM etapie gry nie ma najmniejszego sensu. Mam 80 poziom, skonczylem PVP, mam kilkunastu wyszkolonych generalow ktorymi szybko robie przygody (albo strzelam, po szybkiego dropa) i nie widze sensu dokladania do kolekcji kolejnego generala, ktory bedzie dla mnie bezuzyteczny, lub sredniouzyteczny.

2. Fajnie byloby, gdybyscie wprowadzili ulepszone budynki. Az sie prosi ulepszony piec do wytopu zlota. Ulepszona Mennica. Wiekszosc budynkow ma takie alternatywy, brakuje dla wspominanych dwoch.

3. Zadania, ktore ferujecie w eventach, sa turbo powtarzalne. Zaskoczcie czyms nowym. Dajcie lepsze nagrody, ktore uciesza zarowno starych jak i nowych graczy. Patrzac po tegorocznym wydarzeniu pilkarskim .. 3 herbaty, 3 hot dogi, to troche slabe. Ludzie graja w eventy - szczegolnie w eventy, zeby cos ugrac, zdobyc. nikt nie jest szczesliwy ze wypadna mu 3 hot dogi.

4. Czy mozecie dodac jako eventowe elitarne nagrody jakies ekstra budynki (np. niewyczerpalna kopalnia zlota, zelaza, miedzi)?
    u kupca mam limiy, a chcialbym moc zdobyc kolejny budynek.

5. poprosze o to co wszyscy - nowe levele, nowe przygody, nowe miejsce na wyspie.

6. czy moze w grze istniec cos na ksztalt kupca za monety (jak kupiec gildyjny) - po cos te monety sa, wiec fajnie byloby moc wydawac te pieniadze regularnie jak sie naprodukuja na jakies ciekawe budynki.

7. zastanowcie sie prosze nad sensem tworzenia nowych budynkow z premiami, gdzie zeby uzyc cos powiedzmy dwa razy dziennie trzeba juz miec takich budynkow kilka. jak zawsze chodzi o miejsce - ktorego nam brakuje. kiedy widze ze oferujecie cos takiego przechodze obok tego obojetnie mowiac, nie skorzystam bo nie mam miejsca.

8. czy miejsce w ktorym laduje gienek, moze byc uzyte pod budynek? skoro gienek moze, to dlaczego ja nie moge sie tam zbudowac?

9. czy mozliwe jest obnizenie kosztow drzewa pisankowego? fajnie gdyby wraz z tym poszlo skrocenie czasu odnowienia. obecne koszty sa eksremalne i przy 1 drzewie, mozna uzyc to w evencie tylko jednokrotnie.

10. czy mozecie pozwolic wyburzyc na wyspie wszystkie kamieniste obszary - obecnie mam blokade i nie moge wyburzyc tego co bym jeszcze chcial.

11. czy mozecie poszerzyc obszar wodny, ktory jest dostepny przy samej wyspie? jesli odzoomowac mape jest pelno miejsca, ktre sie marnuje, a mozna by je jakos wykorzystac.

12. czy mozecie polaczyc serwery? czasami na swiecie jest stypa i maly ruch, co przeklada sie na handel i wpsolne zabawe. wiem ze znajomi graja na innych swiatach i ani nie mozemy ze soba pogadac, ani wspolnie pograc. taka akcja ozywi gre.

to tak na teraz co widze ze moznaby ulepszyc.
    dziekuje za uwage.
    4. Nie. Z prostego powodu pewne nagrody powinny byc limitowane i dostepne wlasnie np za klejnoty. Nie powinno dac sie ich zdobyc za inna walute gry ktora mozna kupic/wymienic. Pewnym odstepstwem mogla by byc waluta specjalna jaka jest OBSYDIAN.
    6. zalezy co za monety gildyjne chcialbys kupic . Jak napisalem wyzej jest to waluta przekazywalna/trejdowalna - wiec rzeczy ktore za nia moznaby nabyc tez nie powinny byc jakos unikatowe. (wlasnie np kopalnie)
    9.Nie. Kupiles budynek z okreslonymi parametrami- i takie powinny pozostac.
    12. Tak chcialbym, i pewnie to kiedys nastapi chociaz BB twierdzi ze z powodow technicznych sie nie da- co jest wymowka dla ciemnego ludu aby nie zadawal pytan.W innych grach bardziej skomplikowanych sie dalo bez problemu - wiec nie widze powodu aby nie.

Początkujący Osadnik
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez HeyHoLetsGoo Zobacz posta
    4. Nie. Z prostego powodu pewne nagrody powinny byc limitowane i dostepne wlasnie np za klejnoty. Nie powinno dac sie ich zdobyc za inna walute gry ktora mozna kupic/wymienic. Pewnym odstepstwem mogla by byc waluta specjalna jaka jest OBSYDIAN.
    6. zalezy co za monety gildyjne chcialbys kupic . Jak napisalem wyzej jest to waluta przekazywalna/trejdowalna - wiec rzeczy ktore za nia moznaby nabyc tez nie powinny byc jakos unikatowe. (wlasnie np kopalnie)
    9.Nie. Kupiles budynek z okreslonymi parametrami- i takie powinny pozostac.
    12. Tak chcialbym, i pewnie to kiedys nastapi chociaz BB twierdzi ze z powodow technicznych sie nie da- co jest wymowka dla ciemnego ludu aby nie zadawal pytan.W innych grach bardziej skomplikowanych sie dalo bez problemu - wiec nie widze powodu aby nie.
    drobne przemyslenie na temat poroszunych przez Ciebie punktow 4 i 6.
    elitarne budynki - spoko, niech beda za obsydian, niech beda za gildyjne, niech beda za monety... albo po prostu niech beda. Gra narzuca zakup 3 i koniec. nawet jak mnie stac na 4 budynek, to gra wycina mi taka mozliwosc co nie jest fajne. chcialbym kupic kolejny budynek, daje zarobic BB, kupuje klej i stawiam sobie na wyspie to co chce.
    takie budynki nie sa przeciez wymienialne na handlu, wiec rynek nie nasyci sie takimi budowlami.

rynek gildyjny tez troche kuleje, co z tego ze wybierany jest jakis budynek przez cale comunity, jak powiedzmy pozostala czesc tych itemow w sklepie to nieprzydatne *******ki. niech pojawi sie cos ciekawszego w takiej ofercie. niech bedzie nieco drozsze ale niech to bedzie cos wow.

trzymam kciuki za zmiany i jakies lekkie odswiezenie. bo gra wyraznie zwolnila.
    pozdrawiam wszystkich

Początkujący Osadnik Awatar Nika_Snape
    Serwer
    Czarci Gaj
    Jak dla mnie przydałoby się w końcu połączyć serwery, albo dać możliwość chociaż jakiejś interakcji między serwerami, Chociażby kupno i sprzedaż, może więcej ofert by się pojawiało, bo czasami pustki.

Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Nika_Snape Zobacz posta
    Jak dla mnie przydałoby się w końcu połączyć serwery, albo dać możliwość chociaż jakiejś interakcji między serwerami, Chociażby kupno i sprzedaż, może więcej ofert by się pojawiało, bo czasami pustki.
    Dzień dobry,

niestety na chwilę obecną nie jest to możliwe z przyczyn technicznych.

Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

Osadnik
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ciesze się że, zostaną wprowadzone udogodnienia zmniejszające ilość klikań.
    Co do fabuły gry jest tak rozległa jak moje sny.
    Mam nadzieję że skolonizujemy też księżyc.
    Podobają mi się też projekty graficzne i zwierzęta bojowe co może być ciekawym dodatkiem dla generałow.

Początkujący Osadnik
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Czy od 20 poziomu można wyłączyć wszystkie wyskakujące okienka z opisami. Zasłaniają niepotrzebnie pół ekranu ,a i tak tego już nikt nie czyta .

Odpowiedz w tym wątku
Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 4 5 6

Uprawnienia umieszczania postów