Odpowiedz w tym wątku
Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 61

Wątek: Aktualizacja Burmistrza - Wydanie Pierwsze - Dyskusja

  1. #41
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,623
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Zee4c Zobacz posta
    16 chyba nie bo ja kończę złoża na poziomie IV i mam ponad 3k fragmentów
    no to git, wyglada obiecujaco.

    z mojego rocznika 2014 jestem chyba jednym z najniższym lvlem.
    no to Cie pociesze bo mam konto od lutego 2011 i mam 72, glownie dlatego, ze od konca 2016 nie zrobilem zadnej przygody bo nie ma po co (i nawiasem mowiac po prawie 8 latach czekania na nowy content dalej nie ma po co ;P)
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  2. #42
    Osadnik
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    182
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Poza wydarzeniem Spadająca Gwiazda mamy w zanadrzu jeszcze więcej. Będziemy nadal naprawiać błędy w grze, wdrażać opinie graczy i pracować nad nowymi, ekscytującymi funkcjami i zawartością, ale to już w przyszłej aktualizacji burmistrza.
    Cieszę się waszym szczęściem.
    I to by było na tyle.

  3. #43
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,100
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez zjadaczasu Zobacz posta
    Cieszę się waszym szczęściem.
    I to by było na tyle.
    i non stop powtarzajace sie eventy w ktorych nie ma nic nowego od "x" lat.... poczekam yna walentynkowy czy to znowu bedzie kopia poprzednich

  4. #44
    Osadnik
    Dołączył
    26.04.2012
    Posty
    112
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Wysyłanie specjalistów w grupach - - - w końcu!!!

  5. #45
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,623
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Chociaż zwiększenie limitu poziomu jest dość łatwe, nie chcemy po prostu zwiększać maksimum tylko dla niego samego, ale także oferować znaczącą zawartość, która się z tym wiąże.
    no, dlatego podbili limit z 75 na 80, i dlatego po 8 latach dalej nie ma niczego dla leveli 65+
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  6. #46
    Osadnik
    Dołączył
    15.04.2012
    Posty
    39
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Generalnie wszytsko co jest w kliencie nalezy wprowadzic - ale to pewnie juz powiedzieli im gracze u niemca. Zachecam też do wprowadzenia powielania poprzednich ofek z handlu bo masakra jest wystawiac recznie ofki i nikomu sie nie chce, wiec handel leży.
    Chcemy wiecej lvli zeby zabic nude, ktora wieje od 4 lat - po co robić nowe przygody bez możliwości zdobywania expa, miliony gwiezdnych kurzą się w gwiazdach bo nie ma na co ich wydac.

  7. #47
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.02.2015
    Posty
    5
    Serwer
    Słoneczny Gród
    [QUOTE=Anakinkris;305673]
    Cytat Zamieszczone przez garolek Zobacz posta
    nie tylko popieram ale przypuszczam że nie tylko ja mam tak że odkrywcy są nie poukładanie według czasu wysyłania ich jakby ich uporządkować właśnie według czasu wysyłania to by trochę ułatwiło oraz taką propozycję stworzyć dodatkową gwiazdę albo magazyn na niechcianych generałów
    Usuwanie niechcianych generałów byłoby lepsze.

  8. #48
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.08.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Kolonia
    Ja mam prosty pomysł jak zwiększyć ilość miejsca na wyspie dla starszych zawodników, którzy mają wiele duplikujących się budynków. Wdróżcie możliwość kumulowania budynków. Obecnie jak postawimy 15 stoisk z przekąskami - produkcja jest przyspieszona, ale zajmujemy 15 miejsc na wyspie. Dlaczego by nie wprowadzić opcji wyboru budowania nowego budynku lub podniesienia poziomu już istniejącego? Zwłaszcza, że takich zwielokrotnionych budynków jest już dość dużo (sala koncertowa, cukiernik, stanica wywiadowców, introligator z przygody, sala miodów, obserwatorium, biesiadalnia, boisko treningowe, wiosenny park, poligon, elitarny poligon, fabryka zabawek, pomnik zakochanych, szpital polowy, jarmark, warsztat oblężniczy, drzewa miłości, czarnodrzewa... i wiele wiele więcej). Stackowanie tych budynków pozwoliłoby zwiększyć porządek na wyspie i zaoszczędzić sporo miejsca. Poza tym ludzie byli by chętniejsi aby zdobywać kolejne budynki, a tak po prostu nie ma na nie miejsca bo zaśmiecają skutecznie wyspy.

  9. #49
    Osadnik
    Dołączył
    18.09.2018
    Posty
    33
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    [QUOTE=Emirka;306635]
    Cytat Zamieszczone przez Anakinkris Zobacz posta

    Usuwanie niechcianych generałów byłoby lepsze.
    A jeszcze fajniej by było, gdyby była taka sama funkcja do usuwania niechcianych geologów. Przez te całe eventy, trochę geologów mi powpadało, a ich nie używam, bo nie są mi do niczego potrzebni.

  10. #50
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,100
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez trorox Zobacz posta
    Wysyłanie specjalistów w grupach - - - w końcu!!!
    ale to jzu dawno jest na kliencie ... a na unity? na unity dalej sie wszystko wlecze takze nawet tam nie wchodze bo sie nie da

Odpowiedz w tym wątku
Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.