Zobacz wyniki ankiety: Jaka jest Twoja opinia?

Głosujących
18. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Jestem za

    17 94.44%
  • Jestem przeciw

    1 5.56%
  • Jest mi to obojętne

    0 0%
Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Wiadomość powitalna wyspy

  1. #1
    Początkujący Odkrywca Awatar broda102
    Dołączył
    06.12.2012
    Posty
    400
    Serwer
    Złota Góra

    Wiadomość powitalna wyspy

    Hej,

    Kolejny pomysł, raczej już był pewnie.
    Przydałoby się, żeby była opcja ustawienia wiadomości-informacji powitalnej wyspy.
    W sensie, żeby znajomi odwiedzający naszą wyspę wiedzieli, co mogą robić a co nie (oczywiście, wiadomo że nic się nie stanie jak zrobią cokolwiek).
    Aczkolwiek, na przykład odwiedzającemu naszą wyspę wyświetliłoby się okienko z wiadomością np. "Hej, miło mi Cię tu widzieć. Proszę nie wrzucać żadnych premii na silosy i leśników!".

    Z poważaniem,
    Ja :-)

  2. #2
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,699
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry!

    Ciekawy pomysł, dziękuję.

    Zachęcam do głosowania.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.10.2015
    Posty
    18
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dobry pomysł

  4. #4
    Początkujący Odkrywca Awatar broda102
    Dołączył
    06.12.2012
    Posty
    400
    Serwer
    Złota Góra
    Jako dodatkową opcję, można by tu dodać możliwość ustawienia opłaty za wejście na wyspę - na przykład blikiem na numer

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.03.2021
    Posty
    2
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Zawsze można dać budynki do zbuffowania tuż obok władyki, ale pomysł ma sens.

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    06.10.2012
    Posty
    78
    Serwer
    Złota Góra
    Jestem za, zwłaszcza, że często w gildii gracze są poirytowani, że ktoś im niepotrzebnie wrzucił premie, często słabe i muszą czekać, aż przestaną działać, bo w planach mają rzucanie premii na całą wyspę. Dlatego jak najszybciej powinnaś Penelopa zgłosić to do obsługi technicznej czy komuś innemu, bo i tak potrwa to z pewnością z rok zanim wdrożą o ile będą umieli i chcieli((((

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    27.01.2023
    Posty
    69
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    dobry pomysł


    Cytat Zamieszczone przez dorisday Zobacz posta
    Jestem za, zwłaszcza, że często w gildii gracze są poirytowani, że ktoś im niepotrzebnie wrzucił premie, często słabe i muszą czekać, aż przestaną działać, bo w planach mają rzucanie premii na całą wyspę. Dlatego jak najszybciej powinnaś Penelopa zgłosić to do obsługi technicznej czy komuś innemu, bo i tak potrwa to z pewnością z rok zanim wdrożą o ile będą umieli i chcieli((((

Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.