Zobacz wyniki ankiety: Tak chcę nowy budynek do robienia Armii

Głosujących
47. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • TAK

    28 59.57%
  • NIE

    13 27.66%
  • OBOJĘTNE

    6 12.77%
Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Nowy budynek do Wojska

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    208
    Serwer
    Złota Góra

    Nowy budynek do Wojska

    To tak ankieta dotyczy nowego budynku specjalnego. A mianowicie miał by on robić prostą rzecz Powiedzmy masz za dużo danych jednostek zrobionych w koszarach a na przygodzie ci by zjadło armie przez lagi powiedzmy. To w tym moim nowym budynku mógł byś sobie zamienić np. Konnych Arkebuzów na Arkebuzów w zbroii wiadomo koszta poniosła by populacja. Po prostu budynek by służył zamiennikowi Armii każdy rodzaj armii można by było w nim zmieniać i Zwykłe jednostki i Elitarne jednostki, co do kosztów takiej zamiany to już zostawiam tso ale liczę że będzie to zamiana darmowa bo już jednostki są opłacone w koszarach. Jak by powstał taki budynek w którymś ewencie to byśmy się cieszyli nosił by nazwę „”Verbun”

  2. #2
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    490
    Serwer
    Nowy Świat
    populacje 40k jak posiadasz to jak u mnie mam zrobiony po 7k Zb,Ry,KZ 2k KA, 1k Awz i 500 Ab po co mi kolejny budynek do przerabiania.
    masz koszary na 7 poziomie wrzucasz morsowanie + premie strefowe i jazda.
    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta
    Nie masz racji, narzekam licząc na sensowne poprawki.

  3. #3
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    507
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ja mam populacje 70k ale rozumiem ze niższe lvl czasem mogą potrzebować konwersji wojska - IMHO uważam ze to dobry pomysł i cos czego nie było
    Milczenie Jaghutów przesycała ironia...
    A SERWERY i tak powinny być połączone..

  4. #4
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Na szkolenie wojska wydajemy konkretny rodzaj broni, takim sposobem można by wyszkolić samych rekrutów i zrobić z nich choćby puszkarzy.
    Tak czy siak tylko gra, ale wygląda to tak jak byśmy chcieli zmienić żołnierza piechoty na pilota myśliwca jednym kliknięciem. Nie.

Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.