Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Rozbabrane serwery

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    13.03.2014
    Posty
    225
    Serwer
    Dolina Odkrywców

    Rozbabrane serwery

    Jak można zostawić na wekend tak rozbabrane serwery gry? Macie tam honor, godność i szacunek do graczy?
    Przecież nie da się grać.
    Nie da się zalogować, nie da się wejść na przygodę, nie da się wrócić z przygody na swoją wyspę, nie da sie wejść na wyspę znajomego, co 5 minut wyskakuje młotkowy i wywala z gry...
    Taka sytuacja
    Dzieje się tak od wczorajszego wieczora, serwer 'Dolina Odkrywców', nie wiem jak inne.
    Pozdrawiam,
    SS

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    02.03.2013
    Posty
    30
    Serwer
    Kolonia
    Na serwerze Kolonia tak samo.
    Oczywiście BB w takich sytuacja ucieka w krzaki i pojawi się pewnie w poniedziałek popołudniu z informacją na widok której każdemu graczowi zbiera się na wymioty:
    1. Jesteśmy świadomi tego problemu.... ble, ble ble......
    2. Pracujemy nad rozwiązaniem tego problemu..... ble, ble, ble..., albo
    3. Problem został zgłoszony do działu technicznego ..... ble, ble, ble....
    Ma - Sa - Kra !

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.09.2012
    Posty
    14
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    dzisiaj tj. w niedzielę 26 listopad 2023 znowu jest problem z logowaniem do gry. Może Ubisoft weźmie się do roboty i co zrobi porządnego, bo ja już chyba mam dość grania w Settlersów.

  4. #4
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    23.11.2012
    Posty
    306
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez ceer52 Zobacz posta
    dzisiaj tj. w niedzielę 26 listopad 2023 znowu jest problem z logowaniem do gry. Może Ubisoft weźmie się do roboty i co zrobi porządnego, bo ja już chyba mam dość grania w Settlersów.
    rano jeszcze szło sie logować teraz są już kłopoty widocznie na to liczą że gracze się wykruszą aby zamknąć tę gre

  5. #5
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,699
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Drodzy Osadnicy,

    W ostatnich tygodniach pojawiło się coraz więcej doniesień o problemach z logowaniem i awariach serwerów w niektórych światach gry.

    Aby przygotować się na przyszłość, przenosimy obecnie zaplecze techniczne "The Settlers Online" do nowego centrum danych, w którym aktualizowany jest zarówno sprzęt, jak i oprogramowanie.

    Niestety, w ostatnich tygodniach wielokrotnie prowadziło to do zakłóceń i innych problemów technicznych.

    Planujemy, że prace optymalizacyjne i konserwacyjne potrwają do połowy grudnia. W pewnych okolicznościach mogą wystąpić dalsze awarie. Zespół stara się zminimalizować zakłócenia w rozgrywce, ale ze względu na złożoność techniczną The Settlers Online nie zawsze można ich uniknąć.

    Dziękujemy,
    Wasz Zespół "The Settlers Online"

Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.