Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Czarnodrzew - Cofnięta rozbudowa

  1. #1
    Osadnik Awatar Kouta_Aoi
    Dołączył
    19.11.2012
    Posty
    77
    Serwer
    Dolina Odkrywców

    Czarnodrzew - Cofnięta rozbudowa

    Otóż mam dziwny problem. Posiadam czarnodrzewy niebieskie w ilości 4 oraz czarnodrzew złoty w ilości 1. Jeden z niebieskich 2 lata temu rozbudowałem, by produkować strzałki, a dziś szukając drzewa nie pokazuje mi się żaden rozbudowany, a produkcja trwa. Czym to może byś spowodowane ?

    https://imgur.com/a/Ny9NHBl






  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.01.2020
    Posty
    14
    Serwer
    Słoneczny Gród
    W ubiegłym roku kupiłam czerwone drzewko i rozbudowałam na lvl 7. W tym roku z zadania dostałam jeden i dwa kupiłam. I okazuje się że jednego mi brakuje bo powinnam mieć 4 a mam tylko 3. Na moim serwerze już są inni którym też brakuje, dlatego radze sprawdżcie sobie czerwone drzewka bo znowu jakiś kant zrobili.

  3. #3
    Osadnik Awatar Kouta_Aoi
    Dołączył
    19.11.2012
    Posty
    77
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Pomoc techniczna tez na nic się nie zdała. Mimo utworzenia wątku, dodania 5 screenshotów jako załączników twierdzą, że nie ma nic dodanego i zamknęli moją sprawę. Czyli nawet człowiek tam nie odpowiada https://imgur.com/a/EoFbjCA

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.01.2020
    Posty
    14
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Pomoc techniczna ma zawsze graczy w ... poważaniu. Straciłam tu konto i pomimo że pisałam do nich i prosiłam o pomoc bardzo długo to nikt to nie dało. Nie jestem jedynym graczem który w ten sposób stracił konto. Mam wrazenie ze robia wszystko co w ich mocy żeby ludzie rezygnowali z gry. Szkoda słów.

  5. #5
    Osadnik Awatar Kouta_Aoi
    Dołączył
    19.11.2012
    Posty
    77
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Może moderator zajrzy i pomoże coś, poradzi.

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    13.03.2014
    Posty
    225
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez LeoMichela Zobacz posta
    W ubiegłym roku kupiłam czerwone drzewko i rozbudowałam na lvl 7. W tym roku z zadania dostałam jeden i dwa kupiłam. I okazuje się że jednego mi brakuje bo powinnam mieć 4 a mam tylko 3. Na moim serwerze już są inni którym też brakuje, dlatego radze sprawdżcie sobie czerwone drzewka bo znowu jakiś kant zrobili.
    Problem polega na tym, że w tym roku czerwone drzewko jest do kupienia tylko jedno, nie wiem w jaki sposób kupiłaś dwa...
    (znaczy wiem, grasz na klijencie, a tam można naklikać nawet pięć zanim kupowanie się zablokuje, tak że kupiłaś tylko jedno)


    Co do tematu, to dziwna sprawa, nie spotkałem się z takim czymś, ścigaj pomoc techniczną, od tego tam są.
    Pozdrawiam,
    SS

  7. #7
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    507
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez StachuSiekiera Zobacz posta
    Problem polega na tym, że w tym roku czerwone drzewko jest do kupienia tylko jedno, nie wiem w jaki sposób kupiłaś dwa...
    NIEprawda - były po 2 drzewa do kupienia w każdym kolorze - kopiłem czerwone i złote po 2 sztuki można sprawdzić na wyspie
    Milczenie Jaghutów przesycała ironia...
    A SERWERY i tak powinny być połączone..

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.02.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Sprawdziłem u Kupca, a ponieważ nie kupiłem żadnego, wiec powinienem mieć stan na początek gry. I rzeczywiście wszystkie są po dwa, za wyjątkiem czerwonego - mógłbym kupić tylko jedno.

  9. #9
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    507
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ciekawe jak ja kupiłem 2 czerwone... może wy wcześniej mieliście już 1 i liczy łącznie - ja miałem wcześniej tylko 8 niebieskich
    Milczenie Jaghutów przesycała ironia...
    A SERWERY i tak powinny być połączone..

  10. #10
    Osadnik
    Dołączył
    13.03.2014
    Posty
    225
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Zee4c Zobacz posta
    ciekawe jak ja kupiłem 2 czerwone... może wy wcześniej mieliście już 1 i liczy łącznie - ja miałem wcześniej tylko 8 niebieskich
    Rozwiązanie tej zagadki stulecia jest bardzo proste, jeden kupiłeś, a drugi otrzymałeś jako nagrodę za zadanie eventowe z wykrzyknika.
    W sklepie do kupienia jest tylko jeden czerwony czarnodrzew, drugi był jako nagroda.
    Pozdrawiam,
    SS

Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.