Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 24

Wątek: Pamiętnik Dewelopera: Halloween 2023 - Dyskusja

  1. #11
    Osadnik
    Dołączył
    27.01.2023
    Posty
    69
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    sprzeda ktoś damasceńskie? z 50k potrzebuję za nasiona

  2. #12
    Osadnik
    Dołączył
    27.01.2023
    Posty
    69
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    a to ja drażniłem że mi nie działa?

  3. #13
    Początkujący Osadnik Awatar Scav
    Dołączył
    23.04.2023
    Posty
    11
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Zadanie na 150 krótkich poszukiwań skarbów?? Dziękujemy BB za taki event przyjazny dla nowych graczy, byle tak dalej!
    The Settlers Online - jedyna gra, w której cieszysz się z upływu czasu.

  4. #14
    Osadnik
    Dołączył
    26.04.2012
    Posty
    109
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Scav Zobacz posta
    Zadanie na 150 krótkich poszukiwań skarbów?? Dziękujemy BB za taki event przyjazny dla nowych graczy, byle tak dalej!
    Gorzej by było, gdyby było 150 przedłużonych poszukiwań... Z krótkimi raczej każdy sobie poradzi, nawet z 3 odkrywcami :P

  5. #15
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.07.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Kolonia
    Mam pytanie pozornie nie w temacie. Czy komuś udało się od początku eventu znaleźć kolonię z granitem. Poszukiwania ok 200-300 razy (nie jestem w stanie podać dokładnej liczby) nie dały pozytywnego rezultatu.

  6. #16
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.09.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Beznadzieja. Kiedyś w eventach można było kupić to co się chciało, teraz trzeba kupić pakiety. Chcesz wspaniałą rezydencję - musisz dodatkowo kupic labolatorium, chcesz odkrywcę pirata-nie kupisz go bez nabycia jakichś generałów których być może nigdy nie użyjesz.
    Gwiazda zasmiecona po kokardę specjalistami których się nie używa bo albo trzeba było kupić w pakiecie do czegoś co chciało się nabyć, albo np. w kalendarzu trzeba było kliknąc coś zbędnego bo inaczej nie dostało sie ostatniego dnia swojej upatrzonej nagrody.
    Dajcie możliwość usuwania generałów, geologów, odkrywców - wszystkiego. W tej chwili, po iluś latach grania, gwiazda jest zaśmiecona specjalistami którzy nie są w ogóle nieużywani.

  7. #17
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,074
    Serwer
    Złota Góra
    nic sie nie dzieje gra upada ,a ma wygladac jakby wszystko bylo naj

  8. #18
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    04.07.2012
    Posty
    418
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez farfocl2 Zobacz posta
    Dajcie możliwość usuwania generałów, geologów, odkrywców - wszystkiego. W tej chwili, po iluś latach grania, gwiazda jest zaśmiecona specjalistami którzy nie są w ogóle nieużywani.
    Przecież w kliencie masz możliwość ukrycia nieużywanych specjalistów.. generałów, geologów..
    github.com/fedorovvl/tso_client/releases/tag/v.1.3

  9. #19
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.07.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Kolonia
    uważajcie na magazyny które dziś poleciały z kalendarza!! są zbugowane i nie wracają po wyburzeniu!!

    info z czatu gry

  10. #20
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,074
    Serwer
    Złota Góra
    najpierw info o konserwie okolo 13 godziny.. potem po godzinie bez konserwy znika info z glownej magia

Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.