Zobacz wyniki ankiety: Jaka jest Twoja opinia?

Głosujących
6. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Jestem za

    1 16.67%
  • Jestem przeciw

    1 16.67%
  • Jest mi to obojętne

    4 66.67%
Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Opcjonalny język interfejsu gry

  1. #1
    Początkujący Odkrywca Awatar broda102
    Dołączył
    06.12.2012
    Posty
    400
    Serwer
    Złota Góra

    Opcjonalny język interfejsu gry

    Hej,

    Taki pomysł, żeby można było w ustawieniach gry, móc wybrać inny język wyświetlany w grze (tak jak można wybrać inną czcionkę "OpenDyslexic").

    Z poważaniem.

  2. #2
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,699
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry,

    dziękuję za pomysł i ankietę i zapraszam do głosowania.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.09.2023
    Posty
    1
    Serwer
    Kolonia
    Ten pomysł wydaje się być bardzo interesujący i przydatny dla wielu graczy. Możliwość wyboru języka wyświetlanego w grze w ustawieniach, podobnie jak opcja wyboru czcionki, to krok w kierunku większej dostępności i personalizacji dla użytkowników. Dzięki temu każdy gracz będzie mógł dostosować grę do swoich indywidualnych potrzeb i preferencji, co może poprawić ogólną jakość rozgrywki. Jestem ciekaw, czy twórcy gier zdecydują się na wprowadzenie tej funkcji i jakie języki będą dostępne do wyboru. Z pewnością warto zobacz więcej informacji na ten temat, aby lepiej zrozumieć, jak taki dodatek może wpłynąć na doświadczenie graczy i czy będzie to miało pozytywny wpływ na popularność danej gry.
    Ostatnio edytowane przez PippaMartin ; 20.09.2023 o 09:11

Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.