Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22

Wątek: Zmiany w grze - 13.07.2023

  1. #11
    Odkrywca Awatar Jurek12345
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    1,040
    Serwer
    Czarci Gaj
    Po pierwszym dniu nowego kanału stwierdzam WIELKI ******, Ludzie piszą o sprzedaży dropów i szukaniu do współpracy i tu i tam. W kliencie (nie wspieranym przez BB) widziałbym opcję połączenia w jedną zakładkę

  2. #12
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,699
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry,

    dziękuję za wszelkie komentarze, przypominam o zasadach związanych z kanałami na czacie:


    - Global-1: Kanał domyślny. Należy pamiętać - prośby o handel i przygody nie są dozwolone.
    - Handel: Kanał ten powinien być wykorzystywany wyłącznie do działań związanych z handlem.
    - Szukam Grupy: Domyślny kanał dla działań w trybie współpracy (prośby o przygody, wyszukiwanie/dyskusja w trybie współpracy).


    Zasady kanału handlowego
    1. Ogólna dyskusja handlowa: Zapytania o cenę/dyskusje, transakcje, prezenty itp. (NIE dozwolone: Kooperacyjne, Przygody i Kooperacyjne zaproszenia w dowolnej formie)
    2. Żądania handlowe
    3. Trzymaj się tematu związanego z "handlem" i przełącz się na odpowiedni kanał dla innych dyskusji niezwiązanych z kanałem handlowym (na przykład kanał Szukam Grupy dla wszelkich działań przygodowych/kooperacyjnych).
    4. Ogólna dyskusja handlowa: Zapytania o cenę/dyskusje, spoty, transakcje Prestiżowa Premia Dla Znajomego, prezenty itp. (NIEDOZWOLONE: Kooperacyjne, przygody i kooperacyjne w jakiejkolwiek formie).

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  3. #13
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,074
    Serwer
    Złota Góra
    u mnei nowa zakladka "szukam grupy" , w ogole jest niewidoczna, wiec zostaje handel...

    i darujcie sobie takie zbedne rzeczy ktorych nikt nie chcial , nikomu nie jest to potrzebne , i niczego madrego to nie wnosi....
    Ostatnio edytowane przez pretor29 ; 14.07.2023 o 15:13 Powód: ...

  4. #14
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.12.2019
    Posty
    21
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    szkoda gadać

  5. #15
    Osadnik
    Dołączył
    09.03.2017
    Posty
    81
    Serwer
    Słoneczny Gród
    mi siem podoba). czekam na zakladki: "szukam żony" i kolejnej "szukam męża" a za jakiś czas dodajcie zakładkę "szukam nowej gry przeglądarkowej"

  6. #16
    Osadnik
    Dołączył
    09.03.2017
    Posty
    81
    Serwer
    Słoneczny Gród
    ch... zapomniałem ze teleexpress już leci

  7. #17
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.09.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Czarci Gaj
    Dlaczego nie sa widoczne premie budynków ? kiedy zostanie to naprawione

  8. #18
    Osadnik
    Dołączył
    27.10.2018
    Posty
    148
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez roza100 Zobacz posta
    Dlaczego nie sa widoczne premie budynków ? kiedy zostanie to naprawione
    grasz na unity czy kliencie ? ja mam ten sam problem na Unity że nie widzi procentów jak sie budynki uppują chwilowo są a potem znika ikonka

  9. #19
    Osadnik
    Dołączył
    27.10.2018
    Posty
    148
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Yokel Zobacz posta
    Gracze nie mają po co grać, więc nowy kanał do przygód, w które nie grają im się nie przyda. Czy jest jakieś miejsce, w którym gracze mogą dowiedzieć się o planach na rozwój gry? Od wielu lat panuje stagnacja - czemu nie ma niczego nowego dla graczy na 80 lvl?
    jak dla mnie byłaby zakładka ulubieni gracze dodajesz tych z któymi łupiesz nagminnie łg i wsio a czasem sie zastanawiasz jaki kto mial lvl i przewijasz i przewijasz to by była zakładka na miano zmiany 2023

  10. #20
    Osadnik
    Dołączył
    11.06.2012
    Posty
    47
    Serwer
    Czarci Gaj
    AJaj jaj jaj jaj jaj Płerto riko oooo oo oo lolo lol LOL oo

Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.