Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 32

Wątek: "Jak to się stanęło?!!!,,!sin90!?>.."

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    13.03.2014
    Posty
    225
    Serwer
    Dolina Odkrywców

    "Jak to się stanęło?!!!,,!sin90!?>.."

    Chciałym poruszyć w tym poście kilka, kilkanaście niewygodnych sytacji, szczegółów, opcji..
    Porozmawiać, jak na niemieckim serwerze sobie ludzie rozmawiają, bez spiny, argumenty tutaj, argumenty tam...
    Miło by było aby przedstawiciel Blue Byte udzielił się w tej naszej dyskusji

    Więc takie w sumie dość oczywiste, ale nie do końca pytanie, Penelopa, porozmawiasz z nami w tym wątku?
    Ostatnio edytowane przez StachuSiekiera ; 12.07.2023 o 02:01
    Pozdrawiam,
    SS

  2. #2
    Osadnik Awatar pablos73
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    135
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ja bym na Twoim miejscu na zbyt duzo nie liczyl...

  3. #3
    Początkujący Odkrywca Awatar Majamas
    Dołączył
    13.05.2012
    Posty
    387
    Serwer
    Kolonia
    Co by nie powiedzieć to komunikacja z graczami jest jakaś dziwna. Tak jakby od niechcenia, bez motywacji.
    Stawiajcie pomniki Szalonego Kórlika, on jeden przeszedł tą grę do końca.

  4. #4
    Osadnik Awatar pablos73
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    135
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jak zawsze ;p

  5. #5
    Początkujący Odkrywca Awatar Majamas
    Dołączył
    13.05.2012
    Posty
    387
    Serwer
    Kolonia
    Jak do tego dołozyć te opowieści co słysze o jakimś byłym modzie co nie dorastał do roli i zniszczył poważnie aspekt społecznej komunikacji w grze. To absulutny brak kompetencji i wręcz zakrawa na działalność na szkode firmy, w tym przypadku Ubisoftu.
    Sporo poważnych wpadek się wpisało w polską historię tej gry.
    Stawiajcie pomniki Szalonego Kórlika, on jeden przeszedł tą grę do końca.

  6. #6
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,699
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry,

    oczywiście!

    Jeżeli pytania będą kulturalne, to jak najbardziej!


    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    11.11.2022
    Posty
    86
    Serwer
    Nowa Ziemia
    1. Chetnie bym uzyskal odpowiedz na to co planuje BB w przyszlosci co do setlerow. W ktora strone to pojdzie czy wogole w ktoras pojdzie.
    2. czy planowane jest dodanie innych budynkow do kupna za walute obsydian
    3.Wiem ze ponoc Bb juz pisalo ale mnie jakos to nie przekonuje, czy planujecie polaczenie 2-3 serverow ze soba w celu zwiekszenia aktywnosci ? Ja widze same plusy w polaczeniu ozywiloby to kazdy z serwerow.

  8. #8
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,699
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez HeyHoLetsGoo Zobacz posta
    1. Chetnie bym uzyskal odpowiedz na to co planuje BB w przyszlosci co do setlerow. W ktora strone to pojdzie czy wogole w ktoras pojdzie.
    2. czy planowane jest dodanie innych budynkow do kupna za walute obsydian
    3.Wiem ze ponoc Bb juz pisalo ale mnie jakos to nie przekonuje, czy planujecie polaczenie 2-3 serverow ze soba w celu zwiekszenia aktywnosci ? Ja widze same plusy w polaczeniu ozywiloby to kazdy z serwerow.
    Dzień dobry!

    Deweloperzy planują kontynuowanie gry, ulepszanie, dodawanie co wydarzenie nowych treści. Jeżeli chodzi o szczególne nowe udogodnienia, to podczas ostatniej aktualizacji dodaliśmy nową zakładkę do czatów. Wkrótce odbędzie się wydarzenie, w którym również pojawią się nowości. Jeżeli masz jakiekolwiek pomysły związane z grą, utwórz proszę wątek w dziale, Pomysły i Sugestie na naszym forum.
    Na chwilę obecną jestem w stanie powiedzieć, że nie planujemy łączenia serwerów, ponieważ ze względów technicznych jest to niemożliwe.
    Jeżeli chodzi o dodanie budynków za obsydian, nie posiadam na chwilę obecną takich informacji, ale kto wie, co przyniesie przyszłość.


    Pozdrawiam serdeczne,
    BB_Penelopa

  9. #9
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,074
    Serwer
    Złota Góra
    tak przygladam sie tym eventem od paru dobrych lat i wszystko jest robione na jedno kopyto: domek z populacja, magazyn , i domek robiacy badziewne premie, zero jakichkolwiek nowych zmian ktore by te eventy troche urozmaicily, wszystko doslownie to kopia poprzednich eventow a ty mowisz o nowosciach, ulepszeniach? po 10 latach dodaliscie jakas dziwna zakladke z ktorej nikt nie jest zadowolony i to wielki sukces , do tego mnostwo ludz iw ogole jej nie ma , takze nie rozwijacie tego ani troche, dla mnie ta gra sie cofnela o jakies 10 lat
    Ostatnio edytowane przez pretor29 ; 18.07.2023 o 15:17 Powód: .....

  10. #10
    Osadnik
    Dołączył
    19.07.2015
    Posty
    54
    Serwer
    Złota Góra
    I jak widać nie masz racji. Czasem udaje się nawet niemożliwe - event powtarzany od kilku lat nie chodzi, a jego wyłączenie wywala całą grę. Tak że pozostań Pretorze z nadzieją, że ekipa BB jeszcze nieraz Cię zaskoczy

Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.