Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Twórczość Graczy

  1. #1
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,699
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Twórczość Graczy

    Witam serdecznie!

    Wydarzenie Rocznicowe 2023 wkrótce pojawi się na Waszych Wyspach, zachęcam więc do dzielenia się twórczością o tej właśnie tematyce!

    Wasza twórczość zamieszczona na forum będzie nagradzana liczbą 500 Klejnotów. Pod uwagę będą brane prace w postaci tekstu lub obrazków, które okażą się pomocne, kreatywne, urocze lub po prostu zabawne. Zamieszczania prac nie ogranicza żaden termin, czy ranking. Zwycięzcy będą wybierani spośród tych, którzy podzielą się swoją twórczością.

    Czekam na Wasze prace!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  2. #2
    Początkujący Odkrywca Awatar Majamas
    Dołączył
    13.05.2012
    Posty
    387
    Serwer
    Kolonia
    100 lat, 100 lat niech żyją żyją nam...

    Dobrze sie bawiłem 10 lat temu na podobnym, ale wtedy tu byli ludzie co chcieli sie tak bawić. Ciekawe jak to wyjdzie w tym roku. Społeczność wyraźnie nie domaga. Cieszy mnie powstanie takiego wątku, ale martwi sama aktywność społeczności na forum.

    Dzisiejsza społeczność jest ogromnie ograniczona liczbowo i to co zostało to jakby głównie taka mentalna bieda, mocno ograniczona w kreatywności poza paroma wyjątkami, co widać po samym forum. Nie każdy dojrzewa do prawdy że gra to tylko pretekst do najlepszej zabawy z innymi ludźmi, inni juz sie na tyle postarzeli że utracili te zdolności albo im się nie chce, ale może nadzieja w jakichś młodych jeszcze nie rozgoryczonych na tyle aby stac sie toksycznymi i zamknietymi, paru ludzi z tego co wiem organizuje czasem jakies konkursy zamkniete w swoich gildiach i maja ciut kreatywności, może cos sie ruszy, zobaczymy jak to wyjdzie, ciekawa próba. Na ten moment dopiero odkryłem istnienie wątku więc nie jestem przygotowany, ale chętni poobserwuje i może cos mi przyjdzie do głowy to wtedy coś tu wrzucę. Zachęcam jak najbardziej do aktywności wszystkich graczy. Może się uda z tego pośmiać.

    Tymczasem przypominam dla śmiechu raport z 20-lecia gry i z tej okazji eventu w 2013, to mnie ciągle dobrze bawi

    https://forum.thesettlersonline.pl/t...ntu+balonowego
    Stawiajcie pomniki Szalonego Kórlika, on jeden przeszedł tą grę do końca.

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.02.2023
    Posty
    4
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Majamas Zobacz posta
    100 lat, 100 lat niech żyją żyją nam...

    Dobrze sie bawiłem 10 lat temu na podobnym, ale wtedy tu byli ludzie co chcieli sie tak bawić. Ciekawe jak to wyjdzie w tym roku. Społeczność wyraźnie nie domaga. Cieszy mnie powstanie takiego wątku, ale martwi sama aktywność społeczności na forum.

    Dzisiejsza społeczność jest ogromnie ograniczona liczbowo i to co zostało to jakby głównie taka mentalna bieda, mocno ograniczona w kreatywności poza paroma wyjątkami, co widać po samym forum. Nie każdy dojrzewa do prawdy że gra to tylko pretekst do najlepszej zabawy z innymi ludźmi, inni juz sie na tyle postarzeli że utracili te zdolności albo im się nie chce, ale może nadzieja w jakichś młodych jeszcze nie rozgoryczonych na tyle aby stac sie toksycznymi i zamknietymi, paru ludzi z tego co wiem organizuje czasem jakies konkursy zamkniete w swoich gildiach i maja ciut kreatywności, może cos sie ruszy, zobaczymy jak to wyjdzie, ciekawa próba. Na ten moment dopiero odkryłem istnienie wątku więc nie jestem przygotowany, ale chętni poobserwuje i może cos mi przyjdzie do głowy to wtedy coś tu wrzucę. Zachęcam jak najbardziej do aktywności wszystkich graczy. Może się uda z tego pośmiać.

    Tymczasem przypominam dla śmiechu raport z 20-lecia gry i z tej okazji eventu w 2013, to mnie ciągle dobrze bawi

    https://forum.thesettlersonline.pl/t...ntu+balonowego
    raport the best XD
    uśmiałam się z podobieństwa naszych graczy ...

  4. #4
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,699
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry,


    dziękuję za komentarze. Gdyby ktoś się pokusił o pracę związaną z nadchodzącym wydarzeniem, to sława i klejnoty czekają!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  5. #5
    Początkujący Odkrywca Awatar Majamas
    Dołączył
    13.05.2012
    Posty
    387
    Serwer
    Kolonia
    Przedstawiam swoją pracę w temacie 30 lecia gry settlers. Jest jak wszystko w temacie gry robiona amatorsko i dla zabawy. Grafiki starszych ekranów gry zaczęrpnięte z trailerów gry, własności firmy Ubisoft. Zrzut ekranu współczesnej wersji z wyspy jakiegoś znajomego z poziomem 80.


    Doskonały pomysł na grę,
    rózne czasy, różne wersje, podobne emocje,
    zawsze dobra rozrywka.


    Stawiajcie pomniki Szalonego Kórlika, on jeden przeszedł tą grę do końca.

  6. #6
    Początkujący Odkrywca Awatar Majamas
    Dołączył
    13.05.2012
    Posty
    387
    Serwer
    Kolonia
    Moja praca zawiera pewien ukryty przekaz co do kierunku rozwoju gry, ale to już poza konkursem
    Stawiajcie pomniki Szalonego Kórlika, on jeden przeszedł tą grę do końca.

Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.