Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: receptura : tom

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    11.11.2022
    Posty
    85
    Serwer
    Nowa Ziemia

    receptura : tom

    Wiem skad ona jest. z excelsiora.
    ale pytanie jest takie

    Czy jest jakas szansa aby ktos kto ma jakas wladze w tej grze przemyslal stopien trudnosci w zdobyciu jej?
    Nie dosc ze musimy miec calkiem sporo krysztalow aby uzbierac wymagana ilosc mapek do przygody. To jeszcze MUSIMY ukonczyc caly maraton przygod (kilka) aby miec cien szansy na recepte tom. Robie wlasnie 3 raz(jestem na czerwonym kapturku) i jesli nie wpadnie to chyba komus ....

    Recepta na manuskrypt dosc prosta i szybka
    Recepta wydawac by sie moglo najtrudniejsza do zdobycia wpada latwo z 2 przygod z 10-i 20% szansa
    a recepta na TOM jest tak skomplikowana i chora ze sie w glowie nie miesci.

    dlatego reasumujac: albo dajcie pewna nagrode bo zrobieniu maratonu krolewny sniezki albo znaczaco! zwiekszcie szanse na otrzymanie.

    edit 3 raz zrobione, oczywiscie nie wpadlo. RNG

    Tylko prosze nie pisac ze tak jest od lat i wszyscy to przechodzili. Gra sie zmienia, powinna sie zmieniac. jezeli chcemy nowych graczy, to bez swobodniejszego' dostepu do tych 3 recept jest to naprawde ciezkie. O ile kodeks i manu sa latwe to z tomem jest przegiecie.

    bez ksiazek, nie mamy wycwiczonych grubaskow, geologow ze o gieniach nie wspomne . A przeciez nawet majac te recepty zrobienie kodeksu nie jest takie proste i oplacalne bo musimy poswiecic az 4 tomy.

    kolejny edit: Powiedziano mi, a nawet wskazano gdzie jest napisane ze z kazdym kolejnym 'nietrafieniem receptury na TOM" w Krolewnie szansa sie zwieksza. Tyle ze w tej poprawce nie napisano o ile, i nikt nie ma pewnosci czy ta zmiana wogole weszla. Ktos moglby napisac o ile wzrosla i czy to dziala?
    Jezeli szansa jest 10% i zakladajac szansa na tom rosnie np z kazdym failem o 5 % to nadal jest to wielkie nic..Jak dla mnie ciag przygod do zmiany .
    Ostatnio edytowane przez HeyHoLetsGoo ; 26.05.2023 o 05:43

  2. #2
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam serdecznie,

    Uprzejmie informuję, że że mechanika dotycząca recepty związanej z tomem na chwilę obecną nie zostanie edytowana.
    Na chwilę obecna nie mamy planów dotyczących zmiany mechaniki. Jednak dziękuję za zwrócenie uwagi. Twój głos zostanie przekazany deweloperom.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    11.11.2022
    Posty
    85
    Serwer
    Nowa Ziemia
    to moze chociaz informacja o ile % wzrasta szansa na recepte jesli w ostatniej fazie receptura nie wypada. Jakie sa to wartosci? 5-10% moze wiecej? . Nie wiem czy macie swiadomsoc tam w BB ze to wlasnie recepta Tom blokuje osoby nowe i dosc nowe. Nie mozna zdobyc latwo introligatorow z przygody aby przyspieszyc prace, nie mozna rzucic na nie bufa. mamy zwyklego introligatora, ale on nie moze zajmowac sie wszystkim.

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.03.2020
    Posty
    2
    Serwer
    Nowy Świat
    Ja od osiągnięcia wymaganego poziomu (53) próbuję trafić manuskrypt, przemieliłem co najmniej 30 zadań i guzik, nic, nie mam już serca do tej gry, nie mogę rozwijać odkrywców czy generałów bo mam tylko manuskrypty od introligatora, de facto jeden dziennie, do dupy ta gra

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    11.11.2022
    Posty
    85
    Serwer
    Nowa Ziemia
    no wiem jak to jest, ale moze jak wiecej osob wyrazi wole ze zmiany sa potrzebne cos sie ruszy

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    13.03.2014
    Posty
    225
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Kolega HeyHoLetsGoo ma tutaj rację.
    Receptura na Tom jest baardzo trudna do zdobycia w porównaniu do pozostałych dwóch.
    Moim zdaniem powinna zostać złagodzona.
    Pozdrawiam,
    SS

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    11.11.2022
    Posty
    85
    Serwer
    Nowa Ziemia
    4 seria przygod zrobiona - recepty brak. o ile do jasnej anielki zwieksza sie szansa z kazdym nieudanym dropem ?? 4 przygody =srednio 500+ krysztalow zmarnowanych.

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.06.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Receptura na Tom jest bardzo trudna do zdobycia . Powinien być zwiększony % szansy . BB mogło by coś zrobić dla graczy

  9. #9
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry,

    Uprzejmie informuję, że szansa obecnie wynosi około 10%.
    Być może inni gracze także się wypowiedzą i temat zostanie przekazany naszym deweloperom.

    Zapraszam do dyskusji.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    Ostatnio edytowane przez BB_Penelopa ; 13.06.2023 o 13:34

  10. #10
    Osadnik
    Dołączył
    11.11.2022
    Posty
    85
    Serwer
    Nowa Ziemia
    w koncu za 5 podejsciem (czyli po zrobieniu 25 przygod) sie udalo. Od razu produkcja przyspieszyla.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.