Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1

Wątek: [błąd] Grad lekkich strzał nie działa prawidłowo

  1. #1
    Początkujący Osadnik Awatar HTSZ
    Dołączył
    14.02.2014
    Posty
    20
    Serwer
    Złota Góra

    [błąd] Grad lekkich strzał nie działa prawidłowo

    Hej,
    chciałem zwrócić uwagę na pewien błąd, który prawdopodobnie został przeoczony przez programistów i wdrożony wraz ze strzałkami do finalnej gry.
    Uwagę na to zwróciła już kiedyś jedna z osób, w dyskusji na temat Wydarzenia Letniego 2022. Na czatach gildyjnych i publicznych niektóre osoby również komentowały, że są bezużyteczne, bo nie zawsze działają.

    Chodzi o te:

    Ja je nazywam "patyki". Produkcja w warsztacie oblężniczym z rudy miedzi i drewna drzewa iglastego.

    W ostatnim wydarzeniu miałem okazję przetestować różne typy strzałek w przygodzie proch i sprawdzić kiedy ten problem występuje konkretnie.

    Po wybraniu lekkiego gradu z gwiazdy podświetlają się również te obozy, w które ktoś już raz strzelił jakimiś innymi strzałami. Próba ubicia wrogów na tym obozie pozornie się udaje, jednak po odświeżeniu mapy przygody, te jednostki lub nawet cały obóz (jeżeli było w nim malutko jednostek), wracają na swoje miejsce. Strzałka również wraca do gwiazdy, tak jakbyśmy w ogóle nie wykonali tego ruchu. System nie przyjął tego, bo obóz nie powinien być aktywny dla tej strzałki. Trzeba uważać i sprawdzać, które z obozów nie były jeszcze atakowane, bo inaczej można przez ten błąd stracić dropa z przygody a te strzałki, tanie w produkcji, przydają się głownie do tego (bo do otrzymania nagród z przygody wystarczy pokonać 1 wroga).


    //edit//

    Czy ktoś jeszcze ma podobne doświadczenia?

    Naprodukowałem tego sporo i staram się pilnować, żeby nie użyć na niewłaściwym obozie, ale chyba lepiej jakby ten problem zwyczajnie usunięto, czyli zablokowano używanie tych strzałek na obozach, na których już ktoś użył innej strzałki (kolidującej z tą).
    Ostatnio edytowane przez HTSZ ; 15.02.2024 o 07:19 Powód: brak odpowiedzi
    Blogger expert - wsparcie techniczne eksperta Rozwiązuję problemy związane ze stronami internetowymi, blogami, domenami itp. Edytuję, aktualizuję, ale tworzę również od podstaw całe strony, blogi oraz szablony i gadżety na życzenie -> moje portfolio.

Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.