Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: Problem z połaczeniem

  1. #11
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.07.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Nowy Świat
    EHHH... gra zepsuta i wasze zegarki tez. Konserwe zaczeliscie o 8.00
    Dezinformacja pelna. Brrr

  2. #12
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Nowy Świat
    A co z rekompensatą za odkrywców (u Mnie jakieś 5k jajek), co z niedokończonymi zadaniami co z klejnotami za codzienne logowanie. Może wreszcie Community Manager coś się wypowie a nie chowa głowę w piasek.... Nawet głupie przepraszam nie usłyszeliśmy.....

  3. #13
    Osadnik Awatar sNooB
    Dołączył
    01.05.2012
    Posty
    33
    Serwer
    Nowy Świat
    Delikatnie szacuje straty na około 2k jajek. Nie wspomnę o straconych dwóch dniach premium, premii od znajomego oraz straconej ciągłości, co szacuje na 100 sztuk klejnotów. Z tego co widzę i czytam co było we wcześniejszych akcjach, na rekompensatę nie mam zupełnie co liczyć. Szkoda, kolejna gra która umiera.

  4. #14
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Rekompensata powala 1 dzień premium i 100 pisanek

  5. #15
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.03.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Nowy Świat
    Jestem zdruzgotany podejściem do strat. Gram od ponad 10 lat i tak żałosnego podejścia nie było. Gra umiera, a Wy Administratorzy, Moderatorzy i oczywiście wianuszek developerów stoicie z siekierą nad truchłem.

  6. #16
    Osadnik
    Dołączył
    13.03.2014
    Posty
    225
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Problem polega na tym, że ludzie nie zauważają problemu, dopóki ich osobiście nie dotknie.

    A na tym forum jest kilkaset wpisów, o nie działających serwerach, szczególnie na Dolinie Odkrywców

    Moim zdaniem, oberwaliście rykoszetem, albo testem, kolesia, który kilkanaście razy zabijał Doline Odkrywców

    No ale, fajnie jest mieć buldoiga, dopóki nie pogryzie własnego dziecka....
    Pozdrawiam,
    SS

Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.