Odpowiedz w tym wątku
Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 65

Wątek: Pamiętnik Dewelopera: Wydarzenie Wielkanocne 2023 - Dyskusja

  1. #51
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    31.10.2013
    Posty
    8
    Serwer
    Złota Góra
    penelopa

    posty nie pasujące i nie chwalące twojego wizerunku a podajace prawde - usuwasz błyskawicznie - BRAWO

  2. #52
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.02.2023
    Posty
    2
    Serwer
    Złota Góra
    Droga Penelopo,
    usuwając posty obnażające twarz producenta nic nie zmienisz, nie tędy droga
    trzeba się na przyczynie skupić, nie skutkach.

  3. #53
    Andraja
    Na szczęście swoje zdążyłam wydać, co nie było trudne, event nie zwalił z nóg.
    Ostatnio edytowane przez Andraja ; 02.05.2023 o 09:04 Powód: błąd

  4. #54
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,074
    Serwer
    Złota Góra
    wazne ze w pamietniku bylo inaczej i tej wersji sie ona trzyma, a to ze na glownej ci sami ludzi napisali inan wersje to juz nie ma zaczenia ona se sama wybiera co jest wazne a co nie

  5. #55
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,699
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam serdecznie,

    Kochani post został przeniesiony do archiwum, jak zawsze kiedy kończy się wydarzenie.

    Usuwam tylko wulgarne posty.

    Podczas następnej aktualizacji gry odbędzie się wymiana Pisanek w Paski na Monety. Dokładna data zostanie podana w odpowiednim czasie.

    Wszystkie pisanki w paski zostaną usunięte z gry i przekonwertowane w Monety (1 Pisanka w paski = 1 Moneta).
    Prosimy o zwrócenie uwagi na aktualizację po więcej detali.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  6. #56
    Początkujący Osadnik Awatar HTSZ
    Dołączył
    14.02.2014
    Posty
    20
    Serwer
    Złota Góra
    Ten post jest w archiwum wiadomości, więc został jedynie ukryty na stronie głównej, ale dobrze, że macie zrzuty ekranu. Na niemieckiej stronie głównej jest:

    Beachtet jedoch, dass ihr nur noch Zeit bis zum Montag, den 01.Mai (Goldenau: 06. Mai), habt. Danach wird das Event vollständig deaktiviert.
    więc to ewidentna pomyłka osoby dodającej posta / tłumaczącej.

    Ja na wszelki wypadek zawsze wydaję przed końcem zegara, który odlicza czas w grze. Nawet jak przedmioty zbierają się jeszcze później, aż do konserwy, to traktuję je jako bonus. Myślę, że wielu graczy już wie, że jak pomyłka jest na korzyść bb, to im przykro i zazwyczaj niestety nic nie mogą z tym zrobić. Jeżeli jednak na ich niekorzyść, to nagle są konserwy i cofanie/przywracanie zmian ))

    Cytat Zamieszczone przez StachuSiekiera Zobacz posta
    Co do błędu z drzewkiem, czy z muzeum, błędy znane są od lat, sprzed unity, były zgłaszane, tysiące razy na tym, polskim forum. Podejrzewam, że na niemieckim pierdyliard razy więcej. No ale jak się nie gra w grę.....
    to się naprawiło samo. Błąd podobny do takiego co już miałem kilka razy z odkrywcami, że jak się jeszcze "nie odświeżyło w systemie", że go mam i wyszkoliłem, to wracał po chwili.
    Pisanek z premią z drzewka też całkiem sporo nanieśli przez te 48h, ale koszt sprawia, że to budynek dla bogatych a bogaci, co mają po 150+ odkrywców i tak mają dużo pisanek i innych fantów z wydarzeń, więc tylko powiększy to przepaść pomiędzy nowymi i starymi graczami. Ta z muzeum sztuki to pewnie pomyłka (500manu), jednak ktoś przyklepał i teraz się nie wycofają, więc skończy się na kolejnej bezużytecznej premii. Te dwie pozostałe z możliwością odpalania co 15 dni też dziwne, bo przecież wiele złóż pada praktycznie każdego dnia, więc jak mam pamiętać, żeby to odpalić 1-2 w miesiącu, to pewnie zapomnę całkiem, jak w przypadku tego "upamiętnienia współprzebywania".
    Ostatnio edytowane przez HTSZ ; 02.05.2023 o 09:54

  7. #57
    vassago4
    A po mi co 8k monet? Monety to mogę sobie zrobić w podstawowych budynkach. Ja chce wiosenną rezydencje, gdybym nie został przez Ciebie i Twój team wprowadzony w błąd, nie tylko ja, to bym całość inaczej rozplanował

  8. #58
    Osadnik
    Dołączył
    02.12.2014
    Posty
    218
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Witam serdecznie,

    Kochani post został przeniesiony do archiwum, jak zawsze kiedy kończy się wydarzenie.

    Usuwam tylko wulgarne posty.

    Podczas następnej aktualizacji gry odbędzie się wymiana Pisanek w Paski na Monety. Dokładna data zostanie podana w odpowiednim czasie.

    Wszystkie pisanki w paski zostaną usunięte z gry i przekonwertowane w Monety (1 Pisanka w paski = 1 Moneta).
    Prosimy o zwrócenie uwagi na aktualizację po więcej detali.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    Jak zwykle, głowa w piach i nic się nie stało. Już brak słów na określenie Twojego postępowania BB_Penelopa. Przypomnę, że zadałem Ci pytania i oczekuję odpowiedzi.

  9. #59
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,074
    Serwer
    Złota Góra
    mogliby zainstalowac bota, pewnie bym mial wieksza wiedze i wiecej do powiedzenia niz penelopa...

  10. #60
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    31.10.2013
    Posty
    8
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Witam serdecznie,

    Kochani post został przeniesiony do archiwum, jak zawsze kiedy kończy się wydarzenie.

    Usuwam tylko wulgarne posty.

    Podczas następnej aktualizacji gry odbędzie się wymiana Pisanek w Paski na Monety. Dokładna data zostanie podana w odpowiednim czasie.

    Wszystkie pisanki w paski zostaną usunięte z gry i przekonwertowane w Monety (1 Pisanka w paski = 1 Moneta).
    Prosimy o zwrócenie uwagi na aktualizację po więcej detali.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    penelopo,

    w którym miejscu mojego - usuniętego - posta były wulgaryzmy???

    została napisana prawda ,że wrzucajac info ze strony głównej z 25 kwietnia poprawiłać swoje błędy? czy w monemncie rozwinięcia twojego CM bo to na pewno nie community manager a teraz mam wątpliwość czy "Ciągle Myśląca" czy ciężko....

    Pozdrawiam graczy, (nie penelopę)

Odpowiedz w tym wątku
Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.