Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 65

Wątek: Pamiętnik Dewelopera: Wydarzenie Wielkanocne 2023 - Dyskusja

  1. #31
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,699
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Wajacik Zobacz posta
    Zadanie
    Pomocnik Wielkanocnego Zajączka -> Trzeba nam przyjaciół -> Wystaw przynajmniej 10 osadników
    Znalazłem informację, że naturalny przyrost osadników zalicza to zadanie. Niestety nie działa, od pojawienia się zadania przybyło mi znacznie więcej niż 10 osadników, a zadanie nadal 0/10.
    Ma ktoś pomysł dlaczego?
    Witam serdecznie,

    wyślij proszę w tej sprawie zgłoszenie do naszej pomocy technicznej. Formularz znajdziesz na stronie głównej The Settlers Online.

    Do zgłoszenia koniecznie dodaj zrzut ekranu w formie załącznika.
    Instrukcję, w jaki sposób wykonać zrzut ekranu znajdziesz > tutaj <.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  2. #32
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.04.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Czarci Gaj
    Wystaw 50 osadników w zadaniu "trzeba nam przyjaciół", - nie mogę wykonać mimo ponad 1000 luźnego miejsca na osadników. No, to teraz nie działa już nic - ani naturalny przyrost, ani chlebek, ani hołdy, uniwersytety, szkółki - nic.

    Edit: po ponownym zalogowaniu, jakiś czas później, widzę, że zadanie jest zrobione. Być może problem dotyczył tylko odświeżania.
    Ostatnio edytowane przez Viraxen ; 19.04.2023 o 10:49

  3. #33
    Początkujący Osadnik Awatar HTSZ
    Dołączył
    14.02.2014
    Posty
    20
    Serwer
    Złota Góra
    Czy komuś jeszcze premia "Eksponat rzeźba z kamienia", która jest dostępna w nowym budynku Muzeum sztuki, również psuje geologów? Na przykład Pracowita, klikam poszukiwania granitu pokazuje 19h (chyba powinno być mniej z tą premią?), wysyła się, ale po jakimś czasie albo po odświeżeniu znowu jest niewysłana w gwieździe (mam ich kilka sztuk).

  4. #34
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.03.2016
    Posty
    4
    Serwer
    Kolonia
    Mimo wszystko Ewent ma swoje plus, ciekawe budynki i cieszy mnie, że są nowości. Pisankowe drzewo jest super pomysłem jednak mam wątpliwości co do kosztów. 300 klejnotów to lekka przesada... podobnie jak badanie w Muzeum Sztuki... 500 manuskryptów??

  5. #35
    Osadnik
    Dołączył
    13.03.2014
    Posty
    225
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Wiliamis Zobacz posta
    Mimo wszystko Ewent ma swoje plus, ciekawe budynki i cieszy mnie, że są nowości. Pisankowe drzewo jest super pomysłem jednak mam wątpliwości co do kosztów. 300 klejnotów to lekka przesada... podobnie jak badanie w Muzeum Sztuki... 500 manuskryptów??
    najlepsze w tej calej Twojej wypowiedzi jest to fajne, ze Pani Penelopa wytnie końcówkę, a do centrali wyśle:
    Cytat Zamieszczone przez Wiliamis Zobacz posta
    Mimo wszystko Ewent ma swoje plus, ciekawe budynki i cieszy mnie, że są nowości. Pisankowe drzewo jest super pomysłem
    nie spyta sie o to, o co Tobie chodzi.....

    Manipuluje tym forum od lat, pozabijała aktywność graczy właśnie takimi akcjami, pocieszę Cię, nie będziesz pierwszy, mam nadzieję, że może jednak ostatni...


    To forum jest tak pozabijane, nikt tutaj nie chce pisać. Pene poluje właśnie na takie wpisy, chwalące ....
    szkoda mojej klawiatury
    Ostatnio edytowane przez StachuSiekiera ; 22.04.2023 o 06:22
    Pozdrawiam,
    SS

  6. #36
    Osadnik
    Dołączył
    13.03.2014
    Posty
    225
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Co do błędu z drzewkiem, czy z muzeum, błędy znane są od lat, sprzed unity, były zgłaszane, tysiące razy na tym, polskim forum. Podejrzewam, że na niemieckim pierdyliard razy więcej. No ale jak się nie gra w grę.....

    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Witam serdecznie,

    Gra The Settlers Online nie zostanie zamknięta, polska wersja językowa pozostanie bez zmian.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    To jest ostatni wpis NASZEGO, polskiego opiekuna, półtora miesiąca temu, pomijając jakieś inne "bo musiała" zrobić pamiętnik do eventu...
    Pozdrawiam,
    SS

  7. #37
    Początkujący Odkrywca Awatar Majamas
    Dołączył
    13.05.2012
    Posty
    387
    Serwer
    Kolonia
    Jak dla mnie to wydarzenie wielkanocne było ciekawe, grałem po długiej przerwie i odkrywałem mnóstwo nowości których nie znam. Kupiłem śliczne królicze norki, ozdobny domek, dwoch nowych generałów, super geologa, 3 odkrywców i 3 domki na wodzie. Myśle, że to całkiem dużo. Największym problemem pozostawalo samo działanie gry, co z czasem bywa męczące. Może za dużo tych efektow specjalnych od premii czy zmian tła, zwierzaków itd, przeciąża nam przegladarki i komputery, powoduje błedy w wyswietlaniu. Ratuje instalacja zewnetrznego klienta kosztem ograniczeń grafiki i wielkości czcionek. Teraz po evencie nastała prawie cisza w grze, ludzie się przeciążali i potrzebują oddechu.
    Stawiajcie pomniki Szalonego Kórlika, on jeden przeszedł tą grę do końca.

  8. #38
    Osadnik
    Dołączył
    13.03.2014
    Posty
    225
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Majamas Zobacz posta
    Jak dla mnie to wydarzenie wielkanocne było ciekawe, grałem po długiej przerwie i odkrywałem mnóstwo nowości których nie znam. Kupiłem śliczne królicze norki, ozdobny domek, dwoch nowych generałów, super geologa, 3 odkrywców i 3 domki na wodzie. Myśle, że to całkiem dużo. Największym problemem pozostawalo samo działanie gry, co z czasem bywa męczące. Może za dużo tych efektow specjalnych od premii czy zmian tła, zwierzaków itd, przeciąża nam przegladarki i komputery, powoduje błedy w wyswietlaniu. Ratuje instalacja zewnetrznego klienta kosztem ograniczeń grafiki i wielkości czcionek. Teraz po evencie nastała prawie cisza w grze, ludzie się przeciążali i potrzebują oddechu.
    Dziekujemy Pene, że sama sobie napisałaś opinie, aby ją potem zgłosić wyżej

    Ale, nie rób tak....



    edit:

    powinnaś wkeić też złe opinie, powyższe, no ale na to Ciebie już nie stać, wolisz oszukiwać przełożonych.


    btw, tym postem się sprzedałaś, koledzy z Kolonii to potwierdzą, potwierdzą jak masz rozbudowaną wyspę, jakie budynki....
    chyba, ze tam nie masz żadnych kolegów, koleżanek, gildii....
    ja nie wiem, ale...
    Ostatnio edytowane przez StachuSiekiera ; 28.04.2023 o 05:20
    Pozdrawiam,
    SS

  9. #39
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,699
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Majamas Zobacz posta
    Jak dla mnie to wydarzenie wielkanocne było ciekawe, grałem po długiej przerwie i odkrywałem mnóstwo nowości których nie znam. Kupiłem śliczne królicze norki, ozdobny domek, dwoch nowych generałów, super geologa, 3 odkrywców i 3 domki na wodzie. Myśle, że to całkiem dużo. Największym problemem pozostawalo samo działanie gry, co z czasem bywa męczące. Może za dużo tych efektow specjalnych od premii czy zmian tła, zwierzaków itd, przeciąża nam przegladarki i komputery, powoduje błedy w wyswietlaniu. Ratuje instalacja zewnetrznego klienta kosztem ograniczeń grafiki i wielkości czcionek. Teraz po evencie nastała prawie cisza w grze, ludzie się przeciążali i potrzebują oddechu.

    Hej Majamas,

    bardzo dziękuję za pozytywną opinię!

    Przypomnę tylko, że klient nie jest przez nas wspierany.

    Pozdrawiam serdecznie,
    BB_Penelopa

  10. #40
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.04.2012
    Posty
    21
    Serwer
    Nowy Świat
    Rafineria oleju i Czarnodrzew ma bug - np. Tworzysz 1000 dostajesz 500 (a surowce normalnie pobiera )
    Jak można to naprawcie, przed eventem było Ok.

    Dzięki i miłego dnia dla Ekipy.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.