Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 65

Wątek: Pamiętnik Dewelopera: Wydarzenie Wielkanocne 2023 - Dyskusja

  1. #21
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Tak, nie ma sensu rozmyślać, tylko omijać szerokim łukiem te twory.

    Zaraz się okaże, że Zoe znowu kupić nie będzie można jak w zeszłym roku
    i cały event będą niby naprawiać błąd,
    którego nie naprawią.

  2. #22
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,694
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez DukeNukem-PL Zobacz posta
    Na angielskiej stronie TSO jest napisane:
    "Effect: Makes the production of Copper Swords, Iron Swords, Steel Swords, Damascene Swords, Platinum Swords, Bows, Longbows, Crossbows, Cannons, Mortars, and Arquebuses takes 25% less time. ..."

    A na polskiej:
    "Efekt: Sprawia, że produkcja mieczy z brązu, mieczy z żelaza, mieczy ze stali, mieczy damasceńskich, mieczy z platyny, łuków, długich łuków, kusz, armat, moździerzy i arkebuzów zajmuje o 30% mniej czasu. ..."

    Radosnej, wiosennej twórczości dezinformacyjnej ciąg dalszy

    Dzień dobry,


    "Efekt: Sprawia, że produkcja mieczy z brązu, mieczy z żelaza, mieczy ze stali, mieczy damasceńskich, mieczy z platyny, łuków, długich łuków, kusz, armat, moździerzy i arkebuzów zajmuje o 25% mniej czasu. ..."

    Poprawione na 25%. Dziękuję za czujność!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  3. #23
    Osadnik
    Dołączył
    13.10.2012
    Posty
    105
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    fajny ten ewent dopracowany

  4. #24
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    z kurtuazji przypominam : nikt nad kosztami albo sensem tej premii nie myslal.

    Zadanie brzmialo jak zwykle : wrzucic cos do gry w czasie nieprzekraczajacym przerwy obiadowej, dorzucic do tego jakies cyferki i koszt, zeby ktos przez przypadek sie na to nadział i cos wydał. Estymata - 15 min lacznie z czasem na narysowanie loga.

    W tej grze nigdy ( nigdy ) nikt sie nie zastanawial nad matematyczna spojnoscia tego co sie wrzuca, ani nikt sie nie zastanawial nad metagamingiem i proba oceny jak cos bedzie uzywane przez graczy. Od poczatku ta gra to byl niskonakladowy klikacz dla ludzi z IQ nogi od stołu ktory nie mial zadnej spojnosci strategicznej, bo nikt nie planowal na niego wydawac na tyle duzo pieniedzy, zeby developerzy mieli czas myslec. Mialo byc duzo kolorkow, troche cyferek, i tresc questow skierowana dla dzieci w wieku 7 lat, albo doroslych na podobnym poziomie intelektualnym.

    Stad nie ma sensu sie rozplywac nad sensem tych premii, bo przez ostatnie 5 lat wiekszosc byla tak samo sensowna, a jesli utrzymanie gry kosztuje nieduzo to przez nastepne 5 lat dostaniecie takich samych jeszcze sporo.
    @sparkz, trochę się obraziłem. Pociesza mnie jednak fakt, że tym samym zaliczasz się do takich osób, czyli z IQ nogi od stołu i na poziomie intelektualnym siedmiolatka :P choć czytając Twoje posty można odnieść inne wrażenie. Myślę, że IQ mam nieco wyższe, a mój poziom intelektualny jest na poziomie mojego wieku.

    EDIT:
    Robiąc zadania gildyjne podczas eventu dostajemy pisanki. Czy nie było by logiczniej dostawać pisanki i monety gildii ?
    Ostatnio edytowane przez Androm3da ; 04.04.2023 o 14:16

  5. #25
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.02.2023
    Posty
    2
    Serwer
    Złota Góra
    Zadanie
    Pomocnik Wielkanocnego Zajączka -> Trzeba nam przyjaciół -> Wystaw przynajmniej 10 osadników
    Znalazłem informację, że naturalny przyrost osadników zalicza to zadanie. Niestety nie działa, od pojawienia się zadania przybyło mi znacznie więcej niż 10 osadników, a zadanie nadal 0/10.
    Ma ktoś pomysł dlaczego?

  6. #26
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Znając życie, ten sam problem co rok wcześniej.
    Bez hołdów edukacji i uniwersytetów nie można zrobić zadania. Pozostają klejki.

  7. #27
    Osadnik
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    182
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Od czasu aktualizacji nie działa mi przycisk animowana premii. Nie widzę gdzie premka jest rzucona a gdzie nie. Wkurzające.

  8. #28
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Dodawać skórki budynków do kalendarza ? to już lekka przesada.

  9. #29
    Osadnik
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    187
    Serwer
    Nowy Świat
    Kupiłem to drzewko pisankowe, odpaliłem i czuję się oszukany.
    Przez dwa dni faktycznie przynosili dwa razy więcej jajek.
    Ale po skończeniu się premii mieli też przynosić więcej, gdy byli wysłani jeszcze podczas trwania premii z drzewka.
    A tu po skończeniu premii już przynosili tyle co zwykle.

    Po jakiemu jest ten tekst z pamiętnika?
    Tym się sugerowałem.
    Uwaga: Premia poszukiwania schowanych jajek musi być zastosowana zanim wyślesz swoich Odkrywców. Jednakże, jeśli Odkrywcy są na poszukiwaniach, kiedy premia wygasa, ich zasoby eventowe po powrocie będą nadal wpływać na Premię poszukiwania schowanych jajek.
    Gdy sprzeczasz się z idiotą, on najprawdopodobniej robi dokładnie to samo ...

  10. #30
    Osadnik
    Dołączył
    26.04.2012
    Posty
    110
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Czlowiek_Lasu Zobacz posta
    Kupiłem to drzewko pisankowe, odpaliłem i czuję się oszukany.
    Przez dwa dni faktycznie przynosili dwa razy więcej jajek.
    Ale po skończeniu się premii mieli też przynosić więcej, gdy byli wysłani jeszcze podczas trwania premii z drzewka.
    A tu po skończeniu premii już przynosili tyle co zwykle.
    .
    Mi kilku, którzy przyszli z rana, przyniosło 2x tyle, ale ci z popoludnia już wrócili z normalną liczbą jajek, bez podwojenia...

Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.