Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: "Doładowanie" Uprawy kwiatów

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.07.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Czarci Gaj

    "Doładowanie" Uprawy kwiatów

    Dobry,

    może nie znalazłem, może przeoczyłem, ale w jaki sposób można "doładować" zasoby w Uprawie kwiatów?
    Zadanie = 300 szt, a co w sytuacji, gdy mam w zasobach do wyprodukowania duuuużo mniej?

  2. #2
    Odkrywca Awatar Jurek12345
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    1,040
    Serwer
    Czarci Gaj
    musisz je zgromadzić.Doładowania wpadają z gier wieloosobowych i kooperacyjnych

  3. #3
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,695
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez PanOdkrywca Zobacz posta
    Dobry,

    może nie znalazłem, może przeoczyłem, ale w jaki sposób można "doładować" zasoby w Uprawie kwiatów?
    Zadanie = 300 szt, a co w sytuacji, gdy mam w zasobach do wyprodukowania duuuużo mniej?

    Witam serdecznie,


    Ponieważ cel tego wydarzenia to pomoc Waszym kolegom z Settlers Online, to idealna okazja, aby połączyć siły i wspólnie zmierzyć się z różnymi przygodami kooperacyjnymi i/lub wieloosobowymi, które mamy w grze. Wykonując te przygody otrzymacie uzupełnienia kwiatowe, które są świetnym sposobem na utrzymanie Upraw Kwiatów i zebranie tych pięknych czerwonych róż, aby później móc wydać je w sklepie!

    Listę przygód znajdziesz w Pamiętniku Dewelopera.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.