Zobacz wyniki ankiety: Czy chcesz aby byl mozliwy handel manuskryptami, tomami oraz kodeksami w TSO?

Głosujących
70. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak.

    44 62.86%
  • Nie.

    24 34.29%
  • Tak, ale mam propozycje...

    2 2.86%
  • Nie mam zdania.

    0 0%
Odpowiedz w tym wątku
Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 3 4 5
Pokaż wyniki od 41 do 43 z 43

Wątek: Mozliwosc handlu manuskryptami, tomami oraz kodeksami.

  1. #41
    Osadnik Awatar sNooB
    Dołączył
    01.05.2012
    Posty
    33
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez vlad1997 Zobacz posta
    zapomnij , ich przerasta nawet zrobienie kolejki u introligatora abys nie musiał co 10 12godzin ustawiać 1 szt skoro w magazynie prowiantu wrzucam np 200 i zapominam na 2-3dni
    Proszę pokaż mi możliwość ustawienia kolejki w zwykłym introligatorze.
    Osobiście jestem na nie. Sam do wszystkiego dochodziłem i dochodzę w tej grze i dlatego tak lubię tę grę, że nie wystarczy przysiąść na 5 minut i koledzy z gildii zrobią w tak krótki czas z nowego konta, konto koksa. Jak nie masz cierpliwości - zagraj w Mahjonga, tam szybko się gra i osiąga koniec gry. Wszędzie tylko słychać że za trudno. To co byście zrobili w początkach gry, gdy nie było aż tylu udogodnień?

  2. #42
    Osadnik
    Dołączył
    11.11.2022
    Posty
    86
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez sNooB Zobacz posta
    Proszę pokaż mi możliwość ustawienia kolejki w zwykłym introligatorze.
    Osobiście jestem na nie. Sam do wszystkiego dochodziłem i dochodzę w tej grze i dlatego tak lubię tę grę, że nie wystarczy przysiąść na 5 minut i koledzy z gildii zrobią w tak krótki czas z nowego konta, konto koksa. Jak nie masz cierpliwości - zagraj w Mahjonga, tam szybko się gra i osiąga koniec gry. Wszędzie tylko słychać że za trudno. To co byście zrobili w początkach gry, gdy nie było aż tylu udogodnień?
    dokladnie jak piszesz. Nie moze byc zbyt latwo bo wszystko sie znudzi. Juz teraz wszystkie materialy w dobrych gildiach sa dostepne na wyciagniecie reki za zwykle dziekuje w duzych ilosciach (no poza moze kilkoma). Jedyne co jak juz pisalem bym zmienil to % szansy na tom (bo tylko z nim sa takie jaja). Osobiscie musialem robic 5-6x cala wyprawe aby ja uzyskac - gdzie kazda wyprawa to okolo 200-250 krysztalow +5 wypraw aby miec 10% szansy na nagrode. Gdyby dali od razu np 40% i z kazda nieudana cala seria przygod szansa wzrastala by o te 10% byloby latwiej , i wcale nie potrzeba wtedy handlu.

  3. #43
    Początkujący Osadnik Awatar Riddick77
    Dołączył
    16.09.2013
    Posty
    18
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez sNooB Zobacz posta
    Proszę pokaż mi możliwość ustawienia kolejki w zwykłym introligatorze.
    Osobiście jestem na nie. Sam do wszystkiego dochodziłem i dochodzę w tej grze i dlatego tak lubię tę grę, że nie wystarczy przysiąść na 5 minut i koledzy z gildii zrobią w tak krótki czas z nowego konta, konto koksa. Jak nie masz cierpliwości - zagraj w Mahjonga, tam szybko się gra i osiąga koniec gry. Wszędzie tylko słychać że za trudno. To co byście zrobili w początkach gry, gdy nie było aż tylu udogodnień?
    Nie podzielam Twojego zdania, ale dziekuje za wypowiedz. Pozdrawiam.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 3 4 5

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.