Zobacz wyniki ankiety: Czy chcesz aby byl mozliwy handel manuskryptami, tomami oraz kodeksami w TSO?

Głosujących
70. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak.

    44 62.86%
  • Nie.

    24 34.29%
  • Tak, ale mam propozycje...

    2 2.86%
  • Nie mam zdania.

    0 0%
Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 43

Wątek: Mozliwosc handlu manuskryptami, tomami oraz kodeksami.

  1. #21
    Początkujący Osadnik Awatar Riddick77
    Dołączył
    16.09.2013
    Posty
    18
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Dzień dobry,
    dziękuję za przedstawienie pomysłu.
    Zachęcam do głosowania.
    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    Dziekuje .

  2. #22
    Osadnik
    Dołączył
    11.11.2022
    Posty
    86
    Serwer
    Nowa Ziemia
    nie nie i jeszcze raz nie. handel ksiazkami zniszczy ta gre do konca. ten pomysl powinien byc usunity w zarodku, bo jest naprawde szkodliwy.

  3. #23
    Początkujący Osadnik Awatar Riddick77
    Dołączył
    16.09.2013
    Posty
    18
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez HeyHoLetsGoo Zobacz posta
    nie nie i jeszcze raz nie. handel ksiazkami zniszczy ta gre do konca. ten pomysl powinien byc usunity w zarodku, bo jest naprawde szkodliwy.
    Moge tylko powiedziec... Szkoda, ze tak uwazasz graczu od roku i troche. Dzieki za opinie.

  4. #24
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    507
    Serwer
    Nowa Ziemia
    mam wrażenie ze gracz HejHo... itp to jakiś bot - zwykle pisze takie wydumane bzdury ze ręce opadają to praktycznie w kazdym temacie w którym sie wypowiada.. Jakby byl rok 2014 a nie 2024. Sam mam 1,5k manuskryptów 1k tomow i 1k kodeksów i z przyjemnością zacząłbym to odsprzedawać.
    Milczenie Jaghutów przesycała ironia...
    A SERWERY i tak powinny być połączone..

  5. #25
    Osadnik
    Dołączył
    11.11.2022
    Posty
    86
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Riddick77 Zobacz posta
    Moge tylko powiedziec... Szkoda, ze tak uwazasz graczu od roku i troche. Dzieki za opinie.
    nie masz pojecia ile kosztowalo mnie wyfarmienie samemu manuskryptu, ile razy musialem przejsc cala wyprawe po tom a takze zdobyc codex. Zamiast dawac mozliwosc handlu za jakies nedzne pieniadze ktore w tej grze i tak latwo zdobyc lepiej prosciej i szybciej co juz pisalem wiele razy - wystarczy podniesc % szansy na otrzymanie owej nagrody ze skonczonej przygody. Teraz chcialbys handel ksiazkami, za chwile ktos inny wpadnie na pomysl dajmy mozliwosc wysylania prezentow za klejnoty wszystkiego ze sklepiku, i wiele wiele innych cudacznych pomyslow ktore do konca zepsuja ta gre. Juz teraz wiele osob nie robi nic, loguje sie od eventu do eventu a ty chcesz jeszcze bardziej wszystko ulatwiac..nie tedy droga.

  6. #26
    Osadnik
    Dołączył
    11.11.2022
    Posty
    86
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Zee4c Zobacz posta
    mam wrażenie ze gracz HejHo... itp to jakiś bot - zwykle pisze takie wydumane bzdury ze ręce opadają to praktycznie w kazdym temacie w którym sie wypowiada.. Jakby byl rok 2014 a nie 2024. Sam mam 1,5k manuskryptów 1k tomow i 1k kodeksów i z przyjemnością zacząłbym to odsprzedawać.
    rece opadaja bo co? masz jakis kontr argument czy tylko piszesz aby pisac. Jak potrzebujesz wiecej 'pieniazkow' w grze to zacznij grac aktywnie, zacznij sprzedawac produkowane dobra, bo widze z nudow ci sie w d, przewraca.

  7. #27
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    507
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez HeyHoLetsGoo Zobacz posta
    rece opadaja bo co? masz jakis kontr argument czy tylko piszesz aby pisac. Jak potrzebujesz wiecej 'pieniazkow' w grze to zacznij grac aktywnie, zacznij sprzedawac produkowane dobra, bo widze z nudow ci sie w d, przewraca.
    i znowu kulą w płot i znowu bzdury... skoro mam ponad 1k kodeksów to sobie spróbuj wyobrazić ile mam dziesiątek milionów monet ignorancie... Nie zauważyłeś ze wszyscy robią manuskrypty w ilości setek tygodniowo w specjalnym magazynie tylko piszesz o robieniu wypraw których nikt nie robi bo większość graczy ma okolo 80 levelu... Problem w tym, ze ty sie dołączyłeś do tego forum w 2022 roku i ewidentnie sie z choinki urwałeś- w 99% nie masz pojęcia o czym piszesz i jaka jest sytuacja u większości graczy a dajesz "dobre" rady - dobre w 2015 roku moze a teraz to śmiech...
    Milczenie Jaghutów przesycała ironia...
    A SERWERY i tak powinny być połączone..

  8. #28
    Osadnik
    Dołączył
    11.11.2022
    Posty
    86
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Zee4c Zobacz posta
    i znowu kulą w płot i znowu bzdury... skoro mam ponad 1k kodeksów to sobie spróbuj wyobrazić ile mam dziesiątek milionów monet ignorancie... Nie zauważyłeś ze wszyscy robią manuskrypty w ilości setek tygodniowo w specjalnym magazynie tylko piszesz o robieniu wypraw których nikt nie robi bo większość graczy ma okolo 80 levelu... Problem w tym, ze ty sie dołączyłeś do tego forum w 2022 roku i ewidentnie sie z choinki urwałeś- w 99% nie masz pojęcia o czym piszesz i jaka jest sytuacja u większości graczy a dajesz "dobre" rady - dobre w 2015 roku moze a teraz to śmiech...
    Ta gra to nie tylko tuzy 80 lvl, bo oni jak sam wskazujesz maja wszystko ..wiec ich interesuje tylko nowy kontent nowe nagrody, moze budynki.
    Co bys zrobil jakby odblokowali ci mozliwosc handlu ksiazkami - rozdalbys je swoim altom/kolegom z gildi nowym graczom w gildi - bo na co ci te kolejne setki tysiecy i miliony monet skoro masz tego duzo. Cale szczescie ze ta machina dziala powoli i ospale i nawet jak najglupszy pomysl na forum uzyska akceptacje musi minac x lat aby go wdrozyc, i cale szczescie

    ps
    U nas w gildi jest mnostwo dosc nowych osob w zakresach 30-60 lvl. Uwierz mi ze ich blokuje wlasnie NIE posiadanie manu/tomow kodeksow, ale ostatnia rzecza jaka bym dla nich chcial jest to handel.
    Zamiast isc na skroty wystarczy podniesc % z 10 na manu do np 30. z kodexa z 20% do 40, tomu z 15 do 50% (bo aby zyskac recepte na tom musisz zrobic 5 wypraw).
    Ostatnio edytowane przez HeyHoLetsGoo ; 13.01.2024 o 15:44

  9. #29
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez HeyHoLetsGoo Zobacz posta
    Co bys zrobil jakby odblokowali ci mozliwosc handlu ksiazkami - rozdalbys je swoim altom/kolegom z gildi nowym graczom w gildi
    pochwal sie jeszcze ID tych swoich altow, to szybko BB Ci rozwiaze problem nadmiaru surowcow

    Poza tym nikomu bym nie rozdal, bo jedna z glownych bolaczek tej gry jest to, ze nikt nie pomyslal jak to jest jak odgornie ograniczasz mozliwosc wydawania pewnych surowcow, a jednoczesnie zostawiasz mozliwosc produkowania ich w tysiacach/ milionach przez lata.

    Poza garstka nowych ktorzy sie na ta gre nabrali nie ma komu oddac, ani manuskryptow ani innych surowcow, bo w tej grze trzeba miec niezle deficyty intelektualne zeby nie potrafic tak ustawic wioski, zeby miec wszystkiego nadmiar.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  10. #30
    Osadnik
    Dołączył
    11.11.2022
    Posty
    86
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    pochwal sie jeszcze ID tych swoich altow, to szybko BB Ci rozwiaze problem nadmiaru surowcow

    Poza tym nikomu bym nie rozdal, bo jedna z glownych bolaczek tej gry jest to, ze nikt nie pomyslal jak to jest jak odgornie ograniczasz mozliwosc wydawania pewnych surowcow, a jednoczesnie zostawiasz mozliwosc produkowania ich w tysiacach/ milionach przez lata.

    Poza garstka nowych ktorzy sie na ta gre nabrali nie ma komu oddac, ani manuskryptow ani innych surowcow, bo w tej grze trzeba miec niezle deficyty intelektualne zeby nie potrafic tak ustawic wioski, zeby miec wszystkiego nadmiar.
    Nie mam nadmiaru ksiazek, nie jestem na tym etapie aby miec ich setki zalegajace w magazynach- a wrecz chetnie bym przygarnal kolejne introligatornie . Oj widac dawno nie byles na etapie poczatkow gry. Pomimo roku +grania, nie mam wszystkich odkrywcow na max wycwiczonych, geologow , a generalow mam tylko tych ktorych najczesciej uzywam (wlasnie z powodu deficytu ksiazek)(aktualnie mam w magazynie 23 manuskrypty, 6 tomow i 2 kodexy) . Co do bolączek tej gry to moim zdaniem jest nudne powtarzanie tego samego po raz dziesiaty setny tysieczny. Ci co maja pewnie 80 lvl robili tysiace razy te same przygody a nawet po wbiciu tego 80 robia to samo, bo tam nic nowego ekscytujacego na nich nie czeka. No chyba ze wybiora sobie model popularny czyli logowanie sie od eventu do eventu - tworzac sztuczny tlok w gilfdiach logujac sie co 3miesiace, ale to inna historia.
    Ostatnio edytowane przez HeyHoLetsGoo ; 13.01.2024 o 19:53

Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.